Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko verujete u novi početak sa bivšim?  (Pročitano 8936 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Ja sam to jednom uradila i brzo smo se ponovo razišli ali samo zato što smo nakon par nedelja idile počeli da se ponašamo isto kao i prehodnoj vezi, pravili potpuno iste greške.Zapravo, prebrzo smo se pomirili, nismo sagledali svako sebe, nismo izanalizirali greške i propuste, kao da smo mislili da će sve nestati samo od sebe.
Ali neće...sve greške, prebacivanja, krivice, bes, ljubomora, tajne...sve mora da se istera na površinu, da se raščisti do poslednje sitnice, da se pomiri u svakoj pojedinačnoj stvari...potrebno je potpuno razgolićivanje svakog aspekta veze, pa ako i tada ostane volja za nastavkom veze...onda vredi pokušati.
Ljubav je moćna, ali neće razrešiti probleme koji su nekoga razdvojili..ona je neophodna ali nije dovoljna.
To je mučan proces, ali ako se dvoje zaista vole...mislim da vredi.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
O vid jos jedna generalizacija.
Samo udrite... Smile
Nije generalizacija vec odlika mog karaktera Smiley
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Ljudi se menjaju, menjaju se okolnosti, godišnja doba, rate kredita... što se onda i jedan odnos ne bi mogao promeniti iz korena? Niko ne kaže da je lako i jednostavno, ali šta u životi jeste? Smile

Naravno, sve zavisi i od načina na koji su prekinuli, ali i od toga šta je tome prethodilo. Ima nekih stvari preko kojih ljudi prosto ne žele da pređu i to je njihov izbor. Što onda da osuđujemo ove druge?

Ima i jela koja su ukusnija kada se podgrevaju... pasulj, na primer. Usuđujem se pretpostaviti da ima takvih i ljudskih odnosa. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
naravno bambi  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Ako preživim, pričaću vam.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Ljudi se menjaju, menjaju se okolnosti, godišnja doba, rate kredita... što se onda i jedan odnos ne bi mogao promeniti iz korena? Niko ne kaže da je lako i jednostavno, ali šta u životi jeste? Smile

Naravno, sve zavisi i od načina na koji su prekinuli, ali i od toga šta je tome prethodilo. Ima nekih stvari preko kojih ljudi prosto ne žele da pređu i to je njihov izbor. Što onda da osuđujemo ove druge?

Ima i jela koja su ukusnija kada se podgrevaju... pasulj, na primer. Usuđujem se pretpostaviti da ima takvih i ljudskih odnosa. Smiley

Morao sam da te citiram, posto ima tu dosta toga oko cega se slazemo (narocito oko pasulja), pa cu se nadovezati.

Imao sam dosta veza, ranije sam se sa samo jednom devojkom mirio i to 2 puta. Nije to bilo kako treba jer neke sustinske stvari nisu menjane.

Pre 4 godine sam poceo da se zabavljam sa devojkom 3 godine mladjom, ali blago nezrelom kad su neke stvari u pitanju (konfrontacije, kompromisi, trud oko stvari za koje tvrdi da joj je stalo...) Dakle, neke stvari koje nisu bas sitne i koje posle duzeg vremena, bez obzira na moje strpljenje i veru, dovode bez izuzetka do pucanja (jesam strpljiv kad mislim da nesto vredi, ali nisam budala, bez obzira koliko sam zaljubljen ili volim). Posle 2 godine veze, kad su stvari pocinjale da buvaju ozbiljne, pukao sam, i prekinuo to. Prilicno burno ali ne i ruzno. Ziveli smo vec neko vreme zajedno i nakon raskida u narednih 5 meseci smo se videli samo kad je dosla po stvari, i jednom smo se slucajno sreli.

Nakon 5 meseci smo se culi, videli, razgovarali. Tada sam imao opciju: da se ne pomirim i da ceo zivot razmisljam da li je stvarno shvatila, ili da se vratim i proverim i ako je sve isto, zavrsim to za sva vremena.

Srecom, ispostavilo se da su problemi bili posledica nezrelosti a ne karaktera, tako da smo sada u srecnom braku Smiley Da se razumemo, nisu sve stvari resene ni savrsene, ali smo naucili kako da se nosimo sa njima. ZAJEDNO. a to je valjda i sustina...
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
 Smile Smile Smile

Mnogo sreće!
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zavisi šta je (ili ko je : ) bio razlog kraja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
sve je moguce..
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
pa pazi so true ...kad se baba sa 100 i kusur uda po ko zna koji put za momka ...onda jbm mu mater ja cu sledeci brak sklopiti sa Vulkancem ...nista se necemo razumeti i stoga cemo ziveti srecno do kraja zivota  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.