Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za primer: Pijanac tražio da mu uzmu vozačku dozvolu!  (Pročitano 1406 puta)
09. Feb 2010, 11:17:51
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Za primer: Pijanac tražio da mu uzmu vozačku dozvolu!

Goran Todosić (33) iz Valjeva, posle trežnjenja u policijskoj stanici, tražio od sudije za prekršaje da mu trajno oduzme vozačku dozvolu kao primer drugima


Goran Todosić (33) iz Valjeva uhvaćen je u centru grada sa čak 3,14 promila alkohola u krvi! Policijska patrola ga je uhvatila za volanom „fiće" u povratku iz noćnog provoda, nakon čega je Todosić od sudije za prekršaje zatražio da mu, za primer drugima, bude trajno oduzeta vozačka dozvola!

Todosić je neslavni rekorder po otkrivenoj količini alkohola od početka primene novog zakona o bezbednosti u saobraćaju. Po zanimanju TV mehaničar, Todosić kaže da je rešio da se obrati javnosti kako bi skrenuo pažnju svim vozačima da im se ne desi greška koju je on napravio.

- Moj primer treba da bude za nauk svim vozačima da zaborave na alkohol. Voleo bih da to vaspitno utiče na sve one koji voze i piju, a mnogo nas je takvih - iskreno kaže ovaj Valjevac.

On objašnjava kako je naduvao alkometar do 3,14.

- Po povratku iz provoda drug i ja smo svratili u ćevabdžinicu. Dok smo čekali pljeskavice, on je izvadio flašu rakije i na brzinu sam popio četiri čašice. Kada sam seo u „fiću", posle nekoliko minuta, zaustavili su me policajci. U prvom momentu pomislio sam da ne vidim dobro kada se na displeju alkometra pojavilo 3,14. Bio sam u šoku, ali su mi objasnili da je to verovatno zbog toga što nije prošlo mnogo vremena od ispijanja alkohola do zaustavljanja, pa nije bilo vremena da se alkohol razlije po organizmu. Saobraćajci su bili u čudu i rekli su mi da je sa toliko alkohola trebalo da budem u komi - kaže Todosić, koji je nakon ovog događaja dobio nadimak „Pi", po izmerenoj količini alkohola u krvi.

Todosić je noć proveo u valjevskoj policijskoj stanici na trežnjenju, gde je bio 12 sati, posle čega je priveden sudiji za prekršaje.

- Smestili su me u policijske prostorije za zadržavanje. Ćelija je takva da zaista vaspitno deluje na sve koji u nju dođu zbog vožnje pod dejstvom alkohola. Od sudije za prekršaje sam tražio da mi trajno oduzme dozvolu jer očigledno nisam za vožnju, a „fiću" ću prodati da bih platio kaznu. Jedino se nadam da neću završiti u zatvoru i da će mi biti izrečena mera društveno-korisnog rada pošto mi je ovo prvi prekršaj - kaže Todosić.

U valjevskoj policiji nam je potvrđeno da je Goran Todosić rekorder po količini izmerenog alkohola u krvi od početka primene novog zakona, i navode da ne postoji mogućnost da je alkometar „slagao"', pošto je baždaren pre nekoliko dana. 


Imao sreće što nije pao u komu

Dr Branka Stanojević iz Psihijatrijske službe valjevske bolnice kaže da veliko prisustvo alkohola u organizmu bitno utiče na promenu svesti i psihomotornih sposobnosti i da je mladić, koji je imao 3,14 promila alkohola u krvi, imao sreću što nije pao u alkoholnu komu.

- U tim situacijama je bitno smanjena koncentracija, sposobnost za upravljanje vozilom i mogućnost da se reaguje na vreme na promene koje se dešavaju u toku vožnje, jer tada obično dolazi do zakasnele reakcije. Velika količina alkohola utiče na smanjenje vida, odnosno na oštrinu vidnog polja, tako da sve ovo može biti pogubno po vozače i druge učesnike u saobraćaju. Praksa pokazuje da kada se 7,5 decilitara alkohola popije odjednom, to dovodi do stanja kome, tako da je ovaj mladić imao dosta sreće - kaže dr Stanojević i navodi da u dugogodišnjoj lekarskoj praksi nije imala priliku da se sretne sa pacijentom koji je imao više od tri promila alkohola u krvi.


S. STEVANOVIĆ

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Sony 
koja budala... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Je li ovaj lud?  Smile
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
ma ja bih stao ispred svake kafane i onda redom - svako ko vozi a pio je da se oduzme dozvola
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
ma ja bih stao ispred svake kafane i onda redom - svako ko vozi a pio je da se oduzme dozvola

е једна паметна и од тебе...

добро...и ћорава кока понеко зрно убоде
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 6300
ma ja bih stao ispred svake kafane i onda redom - svako ko vozi a pio je da se oduzme dozvola
Ако, и треба  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Bio lik na tv... Smiley ubacili ga u dnevnik da podstakne ostale alhkoholicare da urade isto  Smile
« Poslednja izmena: 09. Feb 2010, 21:23:16 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Je li ovaj lud?  Smile
nije lud, samo je pjan... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
- Po povratku iz provoda drug i ja smo svratili u ćevabdžinicu. Dok smo čekali pljeskavice, on je izvadio flašu rakije i na brzinu sam popio četiri čašice. Kada sam seo u „fiću", posle nekoliko minuta, zaustavili su me policajci. U prvom momentu pomislio sam da ne vidim dobro kada se na displeju alkometra pojavilo 3,14. Bio sam u šoku, ali su mi objasnili da je to verovatno zbog toga što nije prošlo mnogo vremena od ispijanja alkohola do zaustavljanja, pa nije bilo vremena da se alkohol razlije po organizmu. Saobraćajci su bili u čudu i rekli su mi da je sa toliko alkohola trebalo da budem u komi - kaže Todosić, koji je nakon ovog događaja dobio nadimak „Pi", po izmerenoj količini alkohola u krvi.
aahahahaha  Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ma ja bih stao ispred svake kafane i onda redom - svako ko vozi a pio je da se oduzme dozvola
jednom da kazes nesto dobro...
slazem se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.