Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Toyota-probelmi sa papucicom gasa  (Pročitano 7036 puta)
05. Feb 2010, 19:17:57
Ucesnik diskusija


Catch me if you can!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson p1i
Gledam sada po internetu i vidim da se svuda vodi hajka protiv toyote posebno u Americi, ja znam da oni nikada nece preboleti kompleks Japanskog gurua ali da se na ovakav nacin vodi javna hajka protiv neke kompanije nije u redu.

Jesu opozvani toliki automobili tacnije 8mil,ali to je odgovorno ponasanje jedne kompanije,do sada se doslo do 23 automobila koji su imali problem...

Licno mislim da u svemu tome ima umesanih prstiju GM-a, posto su svi automobili iz Severne Amerike.
Trenutno se vodi polemika kako ce Volkswagen da preuzme tron do 2018,licno mislim da sve to ima svoju politicku pozadinu.

Licno mislim da ce oni to stojicki prebroditi i izaci iz toga jos jaci.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Tattoo
Dosta se tu mutnih igara igra,a čini mi se da je Toyota jedna od prljavijih igrača,vidim i da su primali subvencije os Amerike,a i ludi Amerikanci,subvencionišu Toyotu umesto domaće firme. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Catch me if you can!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson p1i
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple Iphone 3G 8GB
AMERIČKI SERVISER TOYOTE POKAZUJE KAKO SE ISPRAVLJA PROBLEM PEDALE GASA
Foto strip rješavanja problema na Toyota Corolli 2010 sa američkog tržišta za koji treba 45 minuta

http://www2.autoportal.hr/201002057528/Top-vijesti/Foto-strip-rjesavanja-problema-na-Toyota-Corolli-2010-sa-ameriekog-trzista-za-koji-treba-45-minuta/menu-id-103.html
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


MAC MAC

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2249
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson w200i
Koliko ce milijarda da izgubi toyota za to sranje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Catch me if you can!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson p1i
                                 Zvanično saopštenje Toyote


Toyota je u velikim problemima zbog povlačenja više od 8mil. automobila čiji je uzrok mehanizam papučice gasa.
Toyota je zabrinuta zbog klijenata koji gube  toyotin legendarni kvalitet.

U cilju da kompaniju postavi na pravi put posle ovakvih propusta, predsednik Toyote Akio Toyoda se obratio štampi  i izrazio duboko žaljenje zbog grešaka koji je zabrinuo milione ljudi.

On je u saopštenju za štamu dao izjavu da je Toyota uvek bila posvećena kvalitetu svojih vozila i najavio osnivanje globalnih grupa za kontrolu kvaliteta region po region.

             
   
   



Komitet na čelu sa gos.Toyodom će imati akcioni plan u  6  tačaka:

1)Poboljšanje kvaliteta kontrole procesa proizvodnje-Toyota će ponovo pregledati svaki proces proizvodnje dok ne dodje do uzroka koji je doveo do ovilikih opozivanja,uključujući kvalitet u dizajnu,proizvodnji,prodaji i servisu.

2)Poboljšanje istarživanja klijenata-Toyota će povećati dostupnost informacija o klijentima u cilju prikupupljanja što više informacija.

3)Osnovati specijalne centre po regionima za Specijalnu kontrolu upravljana kvalitetom

4) Podrška inostranih stručnjaka-Toyota će tražiti potvrdu i procene stručnjaka iz inostranstva, u skladu sa najboljim praksama industrije svoje nedavno poboljšane menadzment kontrole kvaliteta,na osnovu gore navedenih poboljšanja.

5) Povećana komunikacija-pored toga Toyota će raditi na poboljšanju frekvencije za komunikaciju sa regionalnim vlastima.

6) Unaprediti regionalnu autonomiju-pružanje klijentima proizvod sa zadovoljenjem u svakom regionu.Nameravamo da  poboljšamo ovu autonomiju,pažljivo slučajuči svakog klijenta i poboljšati kvalitet.

« Poslednja izmena: 06. Feb 2010, 11:25:40 od acky91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Tojotin predsednik se izvinio
zbog grešaka na kolima




Predsednik japanske korporacije Tojota Akio Tojoda izvinio se danas javnosti zbog povlačenja nekih modela automobila i obećao da će unaprediti kontrolu kvaliteta.

Tojoda planira da radi unapređenja kontrole kvaliteta Tojotinih automobila uspostavi poseban komitet kojim će sam predsedavati. Zbog problema na pedali za gas Tojota je krajem januara pozvala na povlačenje 4,5 miliona automobila, a sada su se pojavili problemi i sa hibridnim modelom "prijusom".

Predsednik korporacije je danas kazao da se još razmatra kako da se reši problem kočnica kod popularnog "prijusa". Probleme sa kočenjem ima novi "prijus" koji je u prodaju izašao u maju prošle godine. Tojoda, unuk osnivača Tojote, nije najavio povlačenje "prijusa" ali je kompanija ranije ove nedelje saopštila da razmišlja i o tome.

Beta, AP | Foto: Reuters via blic.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Tattoo
Jel stiglo nekada neko izvinjenje iz Zastave zbog tridesetogodišnjeg pravljenja kovčega na točkovima.Da povuku sva vozila od 1979 do kraja proizvodnje zvog 7693 fabričkih grešaka,od kojih su samo 256 smrtonosne. Smile

Ovaj iz Toyote da je radio u Zastavi kad bi video auto odmah bi izvršio harikiri.  Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Toyota President apologizes:
"I am deeply sorry."



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


MAC MAC

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2249
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson w200i
Kako su mogli tolko da budu neoprezni ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.