Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:59:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde je Spam folder  (Pročitano 13599 puta)
04. Feb 2010, 23:46:08
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
VIP VIBE C
Treba da primim registracioni email od Relax foruma da zamolim za unban u CS.

Gde mi se u Outlook Express 6 nalazi Spam folder. Sada sam kablovski internet kod IKOM-a, a dok sam bio kod SezamPro-a na dial-up dobijao sam fajl sa odbijenim adresama (nikad mi do sada nije zatrebalo).
« Poslednja izmena: 05. Feb 2010, 05:59:05 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 14
Zastava Prijedor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
SonyEricsson k750i
Treba da primim registracioni email od Relax foruma da zamelim za unban u CS.

Gde mi se u Outlook Express 6 nalazi Spam folder. Sada sam kablovski internet kod IKOM-a, a dok sam bio kod SezamPro-a na dial-up dobijao sam fajl sa odbijenim adresama (nikad mi do sada nije zatrebalo).

Pa i ne primio na to CUDO....hehehhehehe...JBG morao sam  Smile Smile Smile

Da se nisi mozda sjetio da imas WEB MAIL OVDJE
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
VIP VIBE C
Jesam i to probao. Međutim, da li sam ja smotan ili ne, ali i tamo ne mogu da nađem.

Na hotmail-u lepo piše junk folder i tu bi trebalo da bude. Ali ponovo napomenio do sada (od 2003. godine) se nikada nije desilo da mi emajl koji je označen kao spam zatreba.

Nije mi jasno šta imaš protiv Outlook Express-a 6. On meni završava posao a to je najbitnije
Konkretan problem sam rešio tako što sam napravio drugi nalog i kao email adresu stavio moju adresu na hotmail-u. Tamo je odmah stigao konfirmacioni email ali nije ni bio u Junk folderu, već u Inbox-u.
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Koliko ja znam, OU 6 nema nikakav spam filter. Moguce da provajder sam filtrira poruke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 14
Zastava Prijedor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
SonyEricsson k750i
Jesam i to probao. Međutim, da li sam ja smotan ili ne, ali i tamo ne mogu da nađem.

Na hotmail-u lepo piše junk folder i tu bi trebalo da bude. Ali ponovo napomenio do sada (od 2003. godine) se nikada nije desilo da mi emajl koji je označen kao spam zatreba.

Nije mi jasno šta imaš protiv Outlook Express-a 6. On meni završava posao a to je najbitnije
Konkretan problem sam rešio tako što sam napravio drugi nalog i kao email adresu stavio moju adresu na hotmail-u. Tamo je odmah stigao konfirmacioni email ali nije ni bio u Junk folderu, već u Inbox-u.

Pa kako da ne prokomentarisem taj mocni Outlook kad ti je korisnicnko ime na bureku MEGASOFT

Imao sam dve solucije  Smile

1.Da te zezam zbog mekanog ili megamekanog

2.Da prevedem to MEGASOFT u MEGA SOFTWARE pa onda da uporedim sa Outlook Express 6

Bilo kako bilo ja sam se fino nasmijao a ti ne treba da se vrijedjas jer ovo nije bilo MEGA zezanje, nego samo NANO zezanje Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Dosta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
VIP VIBE C
Koliko ja znam, OU 6 nema nikakav spam filter. Moguce da provajder sam filtrira poruke.

To izgleda i  jeste problem. Registrovao sam  se na forumu Relax-a da bi mi debanovali igraonicu. Da bi nalog postao aktivan mora da se potvrdi aktivacioni link. Pošto nisam dobio ovaj email ponovno sam tražio aktivacioni email i onda video (to sam već par puta video međutim majl mi je dolazio u inbox) njihovu poruku da ako nema emajla pogledam u Spam folder. A moj email klijent nema spam folder. Kako postupiti u ovom slučaju, pitanje je sad. Problem je rešen kako sam napisao ali...


Pa kako da ne prokomentarisem taj mocni Outlook kad ti je korisnicnko ime na bureku MEGASOFT

Imao sam dve solucije  Smile

1.Da te zezam zbog mekanog ili megamekanog

2.Da prevedem to MEGASOFT u MEGA SOFTWARE pa onda da uporedim sa Outlook Express 6

Bilo kako bilo ja sam se fino nasmijao a ti ne treba da se vrijedjas jer ovo nije bilo MEGA zezanje, nego samo NANO zezanje Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Da ti objasnim zašto se potpisujem megasoft. Registrovan sam na mnogim sajtovima (forumima, download muzike itd) a moja firma koja trenutno ne radi se zove Megasoft. Njen prvi osnivač nisam ja, već čovek koji je pravio programe i svojoj firmi dao ime Megasoft. Čovek je otišao u Kanadu da radi kao programer, a firmu prodao meni. Eto zato se potpisujem megasoft, a ne zato što smatram da imam mega znanje.

Ja se ovde ne vređam, ko bi eventualno trebao da se vređa je Microsoft koji je napravio ovaj program. Ali i Microsoft i Bila Gejtsa baš briga za vas zavidljivce. Rade svoj posao i bogate se.
« Poslednja izmena: 05. Feb 2010, 11:38:29 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Pa napravi neki gmail nalog pa njega iskoristi... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
VIP VIBE C
Sada sam zvao provajdera, oni nemaju spam folder. Ako sam preko Webmaila povukao sve to je to.

Imam nalog na hotmail-u. Tako sam sada rešio problem. Ali kad počnem registraciju ne mogu znati da li će njihov konfirmacioni email biti označen kao spam ili ne.

OK - Problem rešen
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:59:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.