Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Мркоњић ошамарио новинара Курира!  (Pročitano 8553 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.78
loki ,da nisu nesto o tebi lose pisali, samo kazi ima da ih Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
loki ,da nisu nesto o tebi lose pisali, samo kazi ima da ih Smile

Opomenuti su ,ne sekiraj se  Smile

IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6


Te novinare treba s vremena na vreme malo istamburati - čisto kao opomenu da ne pišu svašta ...

U pitanju je krivično delo, nanošenje lake telesne povrede, predstavnici vlasti bi poslednji trebali da čine krivična dela, stoga ne mogu da razumem ovakve stavove...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple Iphone 5
Sad bi vecina politicara rekla, pa to je Mrki sta se tangirate. Da smo normalna drzava tu budaletinu bi smenili sa mesta ministra. Tako moze da se ponasa sa svojom zenom ili segrtima po gradilistima.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Wildfire S
Mrkonjić ošamario novinara „Kurira“


Glavni i odgovorni urednik „Kurira“ Jovica Krtinić optužio je juče ministra za infrastrukturu Milutina Mrkonjića da je posle sednice Odbora za saobraćaj i veze ošamario novinara tog lista Milana Lađevića. Mrkonjić, međutim, tvrdi da je iznenađen navodima „Kurira“ i kaže da je Lađevića „samo pomilovao po glavi“.

Incident se dogodio u Domu narodne Skupštine, a kako tvrdi Krtinić, Lađević nije dao bilo kakav povod ministru za ovakav gest, već je samo pokušao da od njega dobije izjavu. „Kada ga je, posle šamaranja, upitao zbog čega je to uradio, Mrkonjić je novinara opsovao i odgovorio mu da je to zbog toga što, navodno, spletkari protiv njega“, napisao je Krtinić u saopštenju i najavio da će protiv ministra narednih dana preduzeti „odgovarajuće korake pred pravosudnim organima“.
Milutin Mrkonjić je juče negirao da je ošamario novinara „Kurira“. On je u saopštenju naveo da se dugo poznaje sa novinarom Lađevićem i da ga je prilikom susreta „samo blago pomilovao“ i obećao da će mu izjavu dati kasnije.
- Baš zbog stanja u kojem se nalaze „Kurir“ i njegov vlasnik, prema ovom novinaru i listu uvek sam bio dobronameran, pa me čudi da neko pokušava da mi to na ovakav način vraća. Ako sam krivo shvaćen, spreman sam da se izvinim - naveo je ministar.
Svedok ovog incidenta, poslanik SNS Igor Bečić juče je ispričao za „Blic“ da je Mrkonjić „udario po obrazu“ novinara „Kurira“, ali da ne veruje da je ministar imao nameru da ga povredi.
- Na sednici Odbora Mrkonjić je bio neuobičajeno tih, pa ga je Lađević pitao zašto se tako ponašao. U prvom trenutku njihov razgovor delovao mi je kao prijateljski. Međutim, rastali su se kroz psovke. Gest Mrkonjića u početku mi nije izgledao kao nešto strašno, valjda zato što smo navikli da se slobodnije ponaša - rekao je Bečić.
Udruženje novinara Srbije zatražilo je od MUP-a da hitno podnese prijavu protiv ministra Mrkonjića zbog napada na novinara Lađevića.

Izvor: Blic

______________________



Milane, izvini


Ministar Milutin Mrkonjić juče se javno izvinio našem novinaru Milanu Lađeviću zbog toga što ga je dan ranije ošamario u Skupštini Srbije




BEOGRAD - Došao sam da se izvinim Milanu Lađeviću! Milane, izvini!
Ovim rečima ministar za infrastrukturu Milutin Mrkonjić juče je zamolio za oprost našeg novinara, na pres konferenciji koju je Kurir organizovao povodom incidenta koji se dan ranije desio u Skupštini Srbije, kada je Mrkonjić, bez ikakvog povoda, ošamario Lađevića.
- Milana Lađevića dugo poznajem i cenim ga. Nikada nisam imao problema s njim. Nije moj manir da ulazim u sukob s novinarima. Moja komunikacija je malo neuobičajena i bez zle namere. Iz ličnih simpatija učinio sam jedan gest. Žao mi je što ga moj potez boli. Nisam imao nikakvu zlu nameru i ovom prilikom želim da mu se izvinim. Milane, izvini - rekao je ministar Mrkonjić, nakon čega se rukovao s Lađevićem.

Ministar nije želeo da odgovara na pitanja novinara, pravdajući se rečima da „ne želi da remeti konferenciju“. Nakon što se rukovao s predsednicom UNS Ljiljanom Smajlović, glavnim i odgovornim urednikom Kurira Jovicom Krtinićem i Kurirovim pravnim zastupnikom Snežanom Đokić, ministar Mrkonjić je napustio konferenciju.

Jovica Krtinić je bio zatečen ovakvim postupkom ministra.
- Tako nešto nismo očekivali. Prvi put prisustvujemo ovakvom postupku. Možda je ovo prvi put da se neki ministar javno izvinio novinaru. Daj bože da se ovo nikad više ne ponavlja, a najmanja stvar koja može da se desi u takvim slučajevima jeste ovo što se desilo ministru Mrkonjiću - istakao je Krtinić.

Predsednica Ljiljana Smajlović, pre nego što je na pres konferenciju došao Mrkonjić, zatražila je da premijer Mirko Cvetković kazni ministra infrastrukture zbog njegovog neprimerenog ponašanja.

- Očekujem i reakciju MUP. Novinari Kurira zaslužuju da se prema njima ponašaju kao i prema ostalima, a ne kao prema ljudima drugog reda - rekla je Smajlovićeva i dodala da je želela da pokaže solidarnost UNS sa redakcijom i novinarima Kurira.
Novinar Milan Lađević prihvatio je ministrovo izvinjenje i odustao od privatne krivične prijave zbog uvrede, koju je trebalo da podnese pravni zastupnik Kurira Snežana Đokić.


PRIJAVA ZA KLEVETU PROTIV ČEDE JOVANOVIĆA
Pravni zastupnik Kurira Snežana Đokić najavila je da će naša redakcija podneti krivičnu prijavu protiv lidera LDP Čedomira Jovanovića zbog saopštenja te partije koje je osvanulo na njihovom sajtu.
- U tom saopštenju nalazi se niz kvalifikacija na račun urednika i novinara naše redakcije. Očekujemo da tužilaštvo reaguje, jer i te kako ima osnova za to. To se može okarakterisati kao poziv na loše postupanje prema novinarima Kurira - rekla je Đokićeva.

KRTINIĆ: KONTINUIRANI UDAR NA KURIR
Glavni i odgovorni urednik Kurira Jovica Krtinić upozorava da je novinarima u redakciji otežan rad.
- U novembru prošle godine kolega Predrag Paunović je, nakon što se uredno legitimisao, doživeo veliku neprijatnost pred stadionom Crvene zvezde, kada su se policajci poneli krajnje brutalno prema njemu. Dva ili tri dana pokušavali smo da dobijemo objašnjenje od MUP o kojim policajcima je reč i na kraju su nam dali nemušt odgovor, koji nas nije zadovoljio. Pre petnaestak dana našeg fotoreportera, koji je pokušao da snimi javnu ličnost Čedomira Jovanovića kako pazari u elitnom butiku, jedan pripadnik njegovog obezbeđenja sprečio je da uradi svoj posao - podseća Krtinić.

SINDIKAT NOVINARA: ŠAMAR NOVINARSTVU

Sindikat novinara Srbije najoštrije je osudio napad na novinara Kurira Milana Lađevića i od Ministarstva unutrašnjih poslova zatražio da podnese prijavu protiv ministra za infrastrukturu Milutina Mrkonjića.
„Objašnjenje ministra Mrkonjića da je novinara Lađevića samo ‘blago pomilovao po glavi’ sindikat novinara Srbije najblaže smatra kao cinično i bahato ponašanje ministra“, navodi se u saopštenju sindikata, u kom se dodaje da je „šamar kolegi iz Kurira šamar srpskom novinarstvu i još jedna potvrda da vlasti u Srbiji ne shvataju ulogu medija u demokratskom društvu“.


Izvor: Kurir
« Poslednja izmena: 05. Feb 2010, 03:49:06 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Mrkonjić da se javno izvini, novinari da podnesu tužbu (kolektivno)! Šta je ovo bre kod nas? Kako je počelo neko nervozniji će na šalteru za kupovinu autobuskih karata Beograd-Soko Banja da mi opauči sina! Uskoro neću smeti na trafici da kažem nemam sitno, zamisli ispale mi rafal u vugla!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Novinari su najgori sljam ne vrede ni zrno graska!
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Novinari su najgori sljam ne vrede ni zrno graska!


tačno, ali to nije razlog za činjenje krivičnih dela.
« Poslednja izmena: 05. Feb 2010, 13:28:24 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma ko se još seća Mrkonjića, sad je popio Velja. Stvarno sam protiv agresije, ali ovome liku bih učinio izuzeće   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Novinari su najgori sljam ne vrede ni zrno graska!

Da nema novinara Bojan Kristo bi danas bio premijer, a Janjusevic i Kolesar glavni ministri.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.