Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pohvala, sta mislite o pohvali? Kako reagujete na pohvalu? Da li se hvalite?  (Pročitano 26811 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
LG Frizider


Citat
Ako si skroman, skroman si zbog sebe a ne zbog drustva i radi povoljnog utiska

Ja vidis mislim da je retko ko skroman zbog sebe samo - veci je broj ljudi koji su skromnni eto da ne bi ispalo da su neskromni...a zapravo u biti i jesu jako neskromni ali ih je strah osude okoline . U sustini mislim da je pristojno biti skroman . Ali  kad vidis kako u danasnje vreme prolaze tihi ,pristojni i nenametljivi ,pa dodje ti da budes sve osim pristojan !
A ako se non stop namece i forsira slazem se da zna da ide na kikiriki ali kad sednes sam sa sobom i iskreno porazmislis - uvek ti na jaja ide kad se neko hvali necim sto ti nemas ...to je valjda neki odbrambeni sistem ,sta li ....

To sto ti pominjes to je zavist ali ne ide to tako prosto niti striktno voda pada na tvoju vodenicu. Ako vidis da neko nema ne naturaj mu na nos ja imam ja car ja potrosio ja k*cpalac, neci svi biti u fazonu "dobro super blago tebi". Drugo, ortak kupi TV pola sobe, ortak koga znam od malena sa kojima smo delili kutuju cigara i covek se pohvali zove na cast i eto ja trenutno nisam u mogucnisti to da uzmem, neka bude ajde i nikad, ali ni na kraj pameti nemam osecaj zavisti niti bilo cega slicnog. Covek je svojim radom to zaradio i ne ide i ne vice ulicom "e jebitte se ja imam TV ko vas ulaz za garazu" vec u krugu svojih prijatelja zeli da se pohvali i proslavi.

Masis poentu o cemu pricamo, ako sa nekim pricam i on od 10 recenica 9 izgovori ja car ja ovo ja jeogovna tog coveka ne mogu da postujem jer on nije moj sagovornik vec mu ja dodjem samo kao publika, recital hvalospeva. E to je  i d i o t s k i.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 
skromnost je vrlina glupih ljudi .

gde ovo procitah ? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
LG Frizider
U nekoj zesce glupoj i iskljucivoj knjizi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 
U nekoj zesce glupoj i iskljucivoj knjizi.

jok..nije knjiga  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
skromnost je vrlina glupih ljudi.

gde ovo procitah ? Smile

to su izmislili oni koji nisu skromni jer su ljubomorni na ove druge Smile a i ko god da je napisao, pretpostavljam da je neki "veeeeeeeliki mislilac", ili je pokusavao to da bude ukoliko vise nije ziv, ili u obrnutom slucaju pokusava to da bude (mislim veeeeeeeliki mislilac").
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 
skromnost je vrlina glupih ljudi.

gde ovo procitah ? Smile

to su izmislili oni koji nisu skromni jer su ljubomorni na ove druge Smile a i ko god da je napisao, pretpostavljam da je neki "veeeeeeeliki mislilac", ili je pokusavao to da bude ukoliko vise nije ziv, ili u obrnutom slucaju pokusava to da bude (mislim veeeeeeeliki mislilac").


kad malo razmislim mozda je u pitanju neki magazin tipa joy ili tako nekako ...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Citat
Ako vidis da neko nema ne naturaj mu na nos ja imam ja car ja potrosio ja k*cpalac, neci svi biti u fazonu "dobro super blago tebi".

Ako nema  jer je bolestan  i ne moze da zaradi  ,naravno da mu necu pod nos naturati svoje nove blistave cipele . Smile

Citat
i eto ja trenutno nisam u mogucnisti to da uzmem, neka bude ajde i nikad, ali ni na kraj pameti nemam osecaj zavisti niti bilo cega slicnog.

Svaka cast - danas je malo takvih ljudi kao ti !

Citat
Masis poentu o cemu pricamo,

Ne vidim da masim poentu -ovde pricamo o hvalisanju i nervozi koju ono izaziva kod slusaoca ,jel tako ?



« Poslednja izmena: 11. Mar 2010, 19:50:07 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
LG Frizider
U nekoj zesce glupoj i iskljucivoj knjizi.

jok..nije knjiga  Smile

Dobro sta je, mikijev zabavnik, neven, svet, skandal, vecernje novosti, epitaf na starogrckom grobu Smile

Poenta je da je izjava retko glupa, lozacka nekog kapiram industrijalca ili tako nekog kapitalnog mudonje naprzenog na sve sto postoji. I OK neka je neko takav nemam nista protiv ali to uzimati kao nekakav reper za opsti stav i razmisljanje je pomalo bas onako ograniceno.

Citat
kad malo razmislim mozda je u pitanju neki magazin tipa joy  ili tako nekako ...

Aha, e ne videh ovo Smile

...............

Loli to je sasvim normalno, ja nemam razloga da skacem od srece niti bi bilo realno tako nesto ali zavist ne, pogotovu kod bliskih ljudi Smile

A za druge me zabole ..... neka brate ima ko sta voli nemam nista protiv samo da me ne smara i ne opterecuje svojim dostignucima i sve super i svi srecni.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2010, 19:53:59 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Citat
ali to uzimati kao nekakav reper za opsti stav i razmisljanje je pomalo bas onako ograniceno.

Kao i propagiranje skromnosti kao vrline ,zar ne ? Smile


Citat
лепота је субјективна....многима је меган фокс лепотица а мени је ружна као акреп

Lepota je u ocima posamtraca . Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2010, 20:00:49 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
LG Frizider
Nije Smile Jer nije ista kategorija, ja ne kazem da su neskromni glupi ako mislim da im to nije vrlina vec mana, ako ti meni lepo obrazlozis zasto ti mislis da je vrlina i da to lici na nesto necu reci da je glupo vec da se ne slazem.

Edit> da se ispravim, da, preterivanje i nametanje skromnosti je isto tako zamarajuce kao i svako preterivanje.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2010, 20:00:48 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.