Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žrtva silovanja izbičevana jer je zatrudnela  (Pročitano 3524 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Citat
Удала се, а прећутала је да је трудна. Зато се муж и развео од ње. А зато је и кажњена

Aman to sve nije razlog da bicuju zenu i to trudnu zenu ,sta pricas ti decko i sta opravdavas ???
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung XYZ1004
Ja kolko sam primetio, covek je reko da to ne opravdava... i jos dodao naprotiv  Smile .....ali tako je to kad se citira samo onaj deo koji ti se (ne)svidja  Smile

Elem....ono sto ljudi nikako ne mogu da skontaju jeste da zive u Evropi, u okviru jedne civilizacije koja ima svoje vrednosti, pravila, kulturu, nacin zivota i vrlo jasno postavljene granice onoga sta je drustveno prihvatljivo, a sta ne......i da, isto tako, postoje ljudi koji ne zive u Evropi i imaju potpuno drucije civilizacijske vrednosti, kulturu, nacin razmisljanja i sl....I da nemaju nikakvo pravo da ljudima, narodima, drzavama iz drugih civilizacija i kultura, namecu svoje vrednosti i nacin razmisljanja, kao jedine ispravne i najbolje!

Ko kaze da si ti u pravu, a oni nisu?
Ko si ti (ja, mi, vi, oni  Smile ) da njima govoris kako ce da zive, koja pravila da postuju, kojem bogu da se mole i sta smeju da rade, a sta ne u njihovoj kuci!!

Demokratija, postovanje ljudskih prava, postovanje prava zena, polna jednakost. decija prava, su nesto sto je "sveto pismo" za manje od milijardu ljudi (Evropa+USA)....ali je isto tako neprihvatljivo za preko 3-4 milijarde ljudi ( muslimani, kinezi....) i oni zive po nekim potpuno drugacijim pravilima.....i po cemu si ti onda u pravu, a oni nisu???....ko to odredjuje?

Najbolji su mi ti sto bi da 'uvode demokratiju', pa zabrinuti za njihova prava i slobode, odu da tim istim ljudima, za koje su zabrinuti, ubijaju decu, ruse domove, razjebu drzavu i okupiraju je....zasto?....zato sto ne misle kao ti? zato sto ne zele da zive kao ti? zato sto imaju razlicit sistem vrednosti od tebe?

Eto....ti sad citas o tome sta se desava i skandalizujes se, i zelis da odes tamo i naucis ih pameti, i objasnis kako to ne valja sto rade i nije u redu, sve vreme verujuci da radis pravu stvar i da si borac za pravdu i bolji svet...ali, isto tako on moze da procita sta ti radis ovde, kako se ponasas, kako zivis, kako se oblacis, sta radis po splavovima  Smile i onda se on skandalizuje i resi da dodje kod tebe (normalno, sa sve puskom u ruci) i nauci te pameti i objasni ti kako to sto radis nije u redu i kako bi trebalo da se ponasas, radis i zivis potpuno drugacije.
E sad - Zbog cega si ti demokrata i borac sa ljudska prava kad odes u njegovu kucu, i nateras ga da zivi onako kako ti zelis i usvoji tvoje vrednosti, a on je terorista i zlikovac, kad dodje kod tebe kuci, da tebe tera da zivis kako on zeli i usvojis vrednosti koje ti on nametne??

Najzad, ko je taj koji ce da kaze cije su vrednosti bolje i superiornije i ko je zapravo u pravu?

I pre nego sto me optuzite da sam zlikovac koji podrzava bicevanje silovanih i trudnih zena  Smile  Smile  Smile zeleo bi na transparentan nacin  Smile da istaknem da nisam dovoljno mastovit da smislim dovoljno morbidan nacin mucenja za onog koji bicuje silovanu trudnu zenu, ali isto tako i nemam nameru da nekome ko zivi 15.000km daleko od mene objasnjavam sta je u redu a sta ne.......njihova stvar - jebe mi se!
Ako je njima tako lepo, meni je jos lepse...ako im nije lepo, neka nesto promene,....mene i dalje ne dotice i ne tice me se!


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung i9300
a ja cu tebi na najjednostavniji nacin odgovoriti, ko su te staresine njoj da narede i uvode joj prava da se ta trudna zena bicuje? ko su staresine sela? mali bogovi? jbg bato, od svake zverke ima veca zverka, pa tako i tim staresinama dodje neka sila da im uvodi demokratiju Smile ne zelim da se svadjam, razumeo sam sta si hteo da kazes. i mi smo se bunili kad su nam dolazili da nam kenjaju nato pederi ali bicovati trudnu zenu  Smile  Smile  pa poremeceni ameri to ne rade.

Smile Smile
« Poslednja izmena: 28. Jan 2010, 11:08:52 od nilobac »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ja kolko sam primetio, covek je reko da to ne opravdava... i jos dodao naprotiv Smile .....ali tako je to kad se citira samo onaj deo koji ti se (ne)svidja Smile
Благодарим.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 



Promeni potpis ispod slike pa cemo da pricamo jer ovako zaista nema smisla ...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung XYZ1004
a ja cu tebi na najjednostavniji nacin odgovoriti, ko su te staresine njoj da narede i uvode joj prava da se ta trudna zena bicuje? ko su staresine sela? mali bogovi? jbg bato, od svake zverke ima veca zverka, pa tako i tim staresinama dodje neka sila da im uvodi demokratiju Smile ne zelim da se svadjam, razumeo sam sta si hteo da kazes. i mi smo se bunili kad su nam dolazili da nam kenjaju nato pederi ali bicovati trudnu zenu  Smile  Smile  pa poremeceni ameri to ne rade.

 Smile Smile

Pa oni su neka vlast tamo i to im daje za pravo da rade to sto rade...ako se nekome to ne svidja, onda se odseli odatle i ode da zivi gde mu se svidja, ako ne zeli da se seli i hoce tu da zivi, onda promeni tu vlast....mirnim putem ili

Stvar je u tome sto i da se promeni ta vlast, docice ce drugi koji ce radii to isto (kao kad se kod nas ili Evropi promeni vlast, ali zapravo sve ostaje isto), jer prosto misle da tako treba da uredjuju i vode svoju zemlju i zivote, takav im je nacin zivota, takva im je tradicija, kultura, sistem vrednosti....isto kao sto ti mislis da na drugaciji nacin treba da se uredjuje tvoja zemlja i imas svoju tradiciju, sistem vrednosti, kulturu i td.
Dakle, opet na kraju, ti zapravo zelis da celom narodu, drzavi, civilizaciji, nametnes svoje razmisljanje i nacin zivota, a ne da se obracunas sa seoskim staresinama....jer ce posle njih doci novi koji ce to isto raditi.

Da li i nad Bogom ima Bog...da naravno...Da li si jaci od njih i mozes da odes tamo i razjebes im zemlju, pobijes narod i objasnis im kako zapravo treba da zive...da, mozes. Ali onda si mnooogoooo veci zlikovac nego sto ce oni ikada biti! 
Naravno, ne mislim na tebe licno  Smile

Inace, ne bi se ja ni javljao na ovu temu, da me ne iritira kad se ljudi predstavljaju za velike humaniste i ovde ispoljavaju veliku saosecajnost za ugrozenost prava zivotinja u Kini, ubijanje kitova u Japanu, ugorzenost ljudskih prava u Nepalu, prava zena u Bangladesu, ali ih nigde nema kad u njihovom komsiluku, u njihovoj drzavi, nad njihovim narodom se radi to sto se radi na Kosovu....tad ih nema da se skandalizuju, osudjuju i zgrazavaju.

Citat
Promeni potpis ispod slike pa cemo da pricamo jer ovako zaista nema smisla

Evo sad cu....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 867
Zastava SFRJ
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
@I Posle Mene JAA

друже, ала си раширио тему-објаснио си! навео си 200 аргумената који пију воду, али спојени у целину не воде ничему. почело се од силовања и бичевања, а стигло се до косова!  Smile
није овде поента да ли се овај ужас догодио у тунгузији, или србији- страшно је што се уопште догодио. а то што се у једном тренутку дискусије наврнуло на узимање правде у руке, демократизацију и остала политичка срања...то приписујем афектном стању. Smile

теби се баца пегла од хуманиста и саосећајности. спомињеш косово. схватам да фураш стару себичну причу:,,свакоме је његова мука највећа''. кад погине троје људи у србији-палимо свеће, а кад се сруши авион са 200 путника ван србије-јебига, дешава се. видиш, имају људи који не размишљају тако и које погађају обе ствари. не могу апсолутно ништа да учине по том питању, али могу да саосећају.

и лако је и теби и мени да паламудимо овако преко нета у топлој собици и о косову, и о оним монструмима који су силовали по београду, и о овој унесрећеној девојци из неког тамо бангладеша...једино што можемо је да осудимо.а и то је нешто. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Citat
tad ih nema da se skandalizuju, osudjuju i zgrazavaju.

Ima me i tu ,nego nisi video .

Zenu trudnu bicevali ,jel razumes ?
« Poslednja izmena: 29. Jan 2010, 01:54:30 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Tattoo
Nad 16-godišnjom devojkom iz Bangladeša izvršena je kazna od 101 udarca bičem, zato što je zatrudnela nakon silovanja, piše "Telegraf".

Otac devojke je takođe kažnjen, novčano, i upozoren da će njegova porodica biti proterana iz sela ukoliko ne plati kaznu.
Kako navode aktivisti za ljudska prava, devojka, koja se udala ubrzo nakon što je silovana, razvela se nekoliko nedelja kasnije, nakon što su testovi pokazali da je trudna.
Maloletnicu je silovao jedan 20-godišnji seljanin u oblasti Brahmanbaria u aprilu prošle godine. Bangladeški list "Dejli star" javio je da je ona bila toliko posramljena ovim napadom da nije mogla da podnese tužbu.
Slučaj je otkriven nakon što je pokazano da je devojka trudna, a poglavari sela insistirali su da ona bude u izolaciji dok čitava njena porodica ne pristane na fizičku kaznu. Poglavari su, takođe, pomilovali silovatelja.

Devojka je izjavila za "Dejli star" da je taj mladić upropastio njen život.
"Želim pravdu", rekla je ona.

Kod:
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/173973/Zrtva-silovanja-izbicevana-jer-je-zatrudnela


po ovakvima i treba napalmom, oslobode silovatelja a devojku bicuju.
А да анализирамо вест? Она тврди да је силована (можда и јесте, да не грешим душу), а то није пријавила. Удала се, а прећутала је да је трудна. Зато се муж и развео од ње. А зато је и кажњена. Такав је правни систем тамо. Да се разумемо, не кажем да је то нормално, штавише. Али, вест је изразито сензационалистичка, јер девојка није бичевана зато што је силована па затруднела.
Kome da prijavi silovanje,u takvim zemljama kad siluju devojku silovatelj dobije nagradu,a ona dobije vešanje,jer se branila.Pričaš kao da se radi o pravnoj zemlji,pa kao da prijavljuje,tamo žene imaju manja prava od domaćih životinja. Smile

I da je to prava država taj plemenski vođa bi bio turistička atrakcija,a ne bi delio pravdu,njegovu ličnu uvrnutu pravdu. Smile




IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.