Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dogodine ukidanje služenja vojnog roka  (Pročitano 11379 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Medjutim, zavrsio fakultet, devojka ga nahvatala na bebu i sta ce

ах...неко нам је љубоморан Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
izmedju svih praznih pricha i genijalnih ideja promalja se jedna notorna istina : srbija nema para da plati profesionalnu vojsku   Smile


Kako bre nema para, ima  Smile
Dok je medjunarodnih kredita, Svetske banke, medjunarodnih banaka i ovakve genijalne pameti, biće para  Smile Smile Smile

Da uprostimo, jerbo sam ja prost čovek   Smile Smile Smile
U budućnosti, Ministar finansija Srbije će na RTS-u slavodobitno predstavljati svoj uspešni rad, kreditima koji su odobreni budžetu Srbije od medjunarodnih institucija, banaka, vlada. Od tih kredita Ministar vojni će plaćati profesionalnu vojsku, opet onako u stilu, vidi kako sam uspešan, vidi kako sam uspeo da izvršim reforme, dobro ih plaćam, sve profesionalci  Smile Smile Smile ali tu priči nije kraj  Smile Smile Smile
E ondak, tek dolazi Predsednik i pogadjaš Ministar spoljnih poslova  Smile Smile Smile koji će tu profesionalnu vojsku, zarad našeg medjunarodnog ugleda  Smile Smile Smile potpuno besplatno,onako "širokogrudo", bezuslovno, ustupiti "prijateljima" i upućivati u misije tipa Irak, Afganistan..., kako bi zaštitli njihove interese, odnosno  profit onih medjunarodnih banaka  institucija,vlada, kod kojih smo uzeli kredite kako bismo plaćali te profesionalce  Smile Smile Smile

Posle neka neko kaže da nismo uspešni, da Srbija nije napravom putu  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Jan 2010, 11:16:16 od smobre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
izmedju svih praznih pricha i genijalnih ideja promalja se jedna notorna istina : srbija nema para da plati profesionalnu vojsku Smile

 ako mislite da ce ugovorac sa 25-30 000 mesechno da ide da gine dok vi pijuckate pice u nekom kaficu - pa zajebali ste se .... Smile Smile racunajte da od sad pa ubuduce nemamo vojsku i tako se postavljajte naspram "suseda" ( u prevodu , ne kurcite se mnogo Smile )

Ko ce da gine, sto izmisljas stvari....?
Овај... војници у рату гину...

Иначе, она опаска о Швајцарској више иде у прилог мојој тврдњи. Ако земља која је међународни бели медвед и која је последњи пут ратовала 1803. године има потребу да обучи своје грађане за рат, о чему онда причамо?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Supak se malo istumbao danas u kolima,al,naravno,kao i svako srecno govedo,vec sedi kuci i pije viski...  Smile
bilo na vestima...
« Poslednja izmena: 27. Jan 2010, 17:21:12 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung XYZ1004
Stvar je u tome sto mi nemamo para za profesionalnu vojsku!
Profesionalna vojska nije da dajes platu ljudima koji nose uniformu, nego da ulozis velike pare u opremu, naoruzanje i obuku.....mi te pare nemamo!
Zbog toga ova odluka i jeste pogubna, jer kad vec nemas para za profesionalnu vojsku, onda se drzis regrutnog sistema!
Ono sto cemo da dobijemo jeste smesno mali broj ljudi koji cemo zvati profesionlni vojnici i koji nece imati nikakvu upotrebnu vrednost!
Kad je tako...trebamo da ukinemo vojsku i te pare usmerimo na nesto pametnije, a ne da lazemo sami sebe da imamo vojsku.

A sto se tice ovog - Ko nece da ide u vojsku, ne mora.....to cu da priznam, tek kad ja mogu da kazem - Ja ne zelim da placam porez, a drzavama mi kaze ne moras (bez da me uhapsi  Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ko ce da gine, sto izmisljas stvari....?

to je jedan obichaj ,ostao iz primitivnih vremena ,da u ratu ljudi ginu ...  Smile Smile Smile

------------------------------


nego , postoji josh jedan razlog za ukidanje vojnog roka , skriveniji ali mozda vazniji : ukidanjem vojnog roka smanjuje se narodu mogucnost da se brani od tiranije rezima   Smile vojna obaveza je uvedena posle francuske revolucije ,a cilj joj je bio ne samo odbrana od spoljnih neprijatelja ,vec i onemogucavanje da se ponovo uvede kraljevska vlast pomocu neke placenichke vojske . sasvim je jasno da chovek koji ima barem neke osnovne vojne veshtine lakshe moze da se odupre nekom tiraninu koji ugrozava njega i njegovu porodicu ,nego neko ko ume samo da protestvuje  Smile . uz to , u slucahju pobune teze je zamisliti da ce vojnici-regruti pucati na svoje sugradjane ,nego neki placenici .  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Medjutim, zavrsio fakultet, devojka ga nahvatala na bebu i sta ce

ах...неко нам је љубоморан Smile

Ne bas... samo mi je zao... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
panini

Stvarno, nisam znao, ala si ti pametan.... wow...

Svajcarska je drzava u kojoj zive 3 naroda, italijani, nemci i francuzi, i sta oni spremaju ta tri naroda da se bore protiv, francuza, nemaca i italijana... ??? Jel slusas ti sebe...?



bf_109_g_6

Ljudi su pre  ginuli a nista dobijali nisu.... tako da ne shvatam sto dizes prasinu bzvz....



Aj ovako jedan dogovor da padne, da odete i da se prijavite u vojsku, i da sluzite ceo zivot, naravno neprijatelj je na granici vreba priliku kad budemo najslabiji da nas porobi... jbt. koja paranoja....

A ovo za vojsku sam ozbiljan, posto po vasoj proceni uskoro ce da se zarati zasto sedite, trk u vojsku i u rovove...
« Poslednja izmena: 28. Jan 2010, 11:42:09 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
panini

Stvarno, nisam znao, ala si ti pametan.... wow...

Svajcarska je drzava u kojoj zive 3 naroda, italijani, nemci i francuzi, i sta oni spremaju ta tri naroda da se bore protiv, francuza, nemaca i italijana... ??? Jel slusas ti sebe...?



bf_109_g_6

Ljudi su pre  ginuli a nista dobijali nisu.... tako da ne shvatam sto dizes prasinu bzvz....



Aj ovako jedan dogovor da padne, da odete i da se prijavite u vojsku, i da sluzite ceo zivot, naravno neprijatelj je na granici vreba priliku kad budemo najslabiji da nas porobi... jbt. koja paranoja....

A ovo za vojsku sam ozbiljan, posto po vasoj proceni uskoro ce da se zarati zasto sedite, trk u vojsku i u rovove...
Тхуг,
непотребно си ироничан. Добио си коментар на оно што си сам написао. Да те подсетим, назвао си некога лажовом зато што је написао да ће војска да гине. А што се Швајцараца тиче, они очигледно мисле да им је војска потребна, без обзира на твоје тумачење ствари. Подсећања ради, последњи рат у коме је Србија учествовала вођен је пре 11 година, а Србија се граничи са непријатељски настројеним државама. Или можда мислиш да на Балкану више никада неће бити рата? Притом, НИКО није рекао да ће ускоро избити рат! Да резимирам, из разлога безбедности државе неопходно је имати добро обучену војску, коју је у случају нужде могуће дићи у што већем броју. Искуство показује да регионалне ратове на Балкану најчешће воде масовне војске општег позива. Наравно, оптимално је да срж те војске чине добро обучени професионалци и да војском командује способан официрски кадар.
« Poslednja izmena: 28. Jan 2010, 12:10:33 od panini »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Problem je sto ti ratom neces nista dobro doneti svojoj drzavi, to i malo dete zna...

Drugo, nas je `99 pobedila tehnika... a vec sam spomenuo SFR Jugoslavija nikad vise nije ulagala  u vojsku kao sto je to cinila u XX veku i sta smo dobili, raskomadanu drzavu...

Nisi mi objasnio protiv koga ce Svajcarska da ratuje, ja tipujem na nemce? Ti?
« Poslednja izmena: 28. Jan 2010, 12:23:31 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.