Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto smo među poslednjima na evropskoj socio-kulturološkoj skali?  (Pročitano 20656 puta)
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
svaka čast Runneru !  Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
zato sto nas narod vise voli da gleda kako da komsiji crkne krava nego da sebe obrazuje ... tj da idu zajedno u neke centre, sidnikate sta ti ja znam


salim se, ali ima mnogo istine ...

mozda u manjim mestima da je ovo vise izrazeno nego u Bg... u Bg npr ... pozorista su uvek puna.
u bibliotekama da bih nasla knjigu koju hocu da procitam, morala bih nedeljama cekati ...
bioskopi su uvek puni

muzeji .. jednostavno nemaju dobar marketing, dobru reklamu da narod zainteresuje .. mada sam svaku izlozbu u galeriji SANU posecivala .. mada mozda kad bi naplacivali ili bile skuplje karte mozda bi bilo vise posetilaca...

zubi - ima istine

pusaci - jer je ljudima glupo da trce po ulicama (a i nemamo neku infrastrukturu za tako nesto), pa vise vole da sede po kaficima i puse.

tv i novine -- ubedljivo najvise tv kanala ima u srbiji ... bespotrebnih.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7

- Zašto imamo najveći broj nepismenih

netachno

Citat
- zašto najmanje čitamo knjige

diskutabilno

Citat
- zašto imamo najviše pušača

droga skupa  Smile

Citat
- zašto najmanje idemo u pozorište

predstave ochajne , glumachki kadar ...  Smile

Citat
- zašto imamo najlošiju prodaju dnevnih informativnih novina

zato shto su judeo-liberalno smece koje ne vredi papira i boje kojim su odshtampani  Smile

Citat
- zašto imamo najveći broj tv gledalaca

chisto sumnjam

Citat
- zašto imamo najlošiju stomatološku statistiku (ružne zube i dentalnu nehigijenu)

pare ...

Citat
- najmanju posetu muzejima

loshi i neinteresantni muzeji ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Istina ima mnogo krezavih, a koliko si ih sreo u predgrađu Tirane?

Zasto mislis da sam bio tamo?  Smile Smile

P.S. Pazi, ovde kaze "medju poslednjima", sto znaci da nisu Srbi bas na dnu, ali da vagaju  Smile Hoce-nece Smile
« Poslednja izmena: 24. Jan 2010, 22:07:20 od RaznosacPica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Joj što te volem bre  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Za Simijon: Da, mi manje čitamo knjiga od Albanaca. Računa se broj pročitanih knjiga (kupljenih i iznajmljenih iz biblioteka) po glavi stanovnika. Naravno, ostavljamo mogućnost da albanske naučne ustanove i statistički pokazatelji - lažu  Smile
Za Cool Runnerra: Koje si ti to pozorišne predstave gledao, matere ti? Bio u Pozorištu na Terazijama i gledao - šta? U JDP-u? U Ateljeu 212? Da li si video "Buđenje proleća", mladu Mašu Dakić i Miloša Samolova? Pa to je maestralno! Nego ti još malko u pozorište pa javi šta si gledao i kako to da su glumice/glumci toliko loši da dobro da IKO ide u pozorište u ovoj zemljici?
Odoh sada na desk research da istražim tačnost ostalih navoda koje sam inače preuzela iz jedne novinske reportaže.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Naravno, ostavljamo mogućnost da albanske naučne ustanove i statistički pokazatelji - lažu

не могу да лажу јер те установе код њих не постоје
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja imam utisak,i potpuno je u redu ako nisam na dobrom putu sto se tice ovog razmisljanja,da ovo sve jeste tacno...

samo ukoliko iza ovog stoji pripadnik istog naroda Smile

prosto,neko mi iskustvo govori do sada,da niko ne moze da nas "ocrni" onoliko koliko mi mozemo i hocemo sami sebe Smile

priznajem,nekad mi je muka od tolike doze samokriticnosti  i potrebe kakiti samom sebi na glavu Smile..

s'tim sto naravno...ne sporim da ovdje ima istine,ali i ima one nase tendencije da tako slatko ispljujemo sami sebe-da prelazi granicu dobrog ukusa...i rijetko ko to radi bolje od nas samih Smile...

sta cu...nekad imam potrebu da nas branim od sebe samih Smile

"jadni smo...jadni smo...jadni smo..."....

ja se samo bojim da ovom mantrom ne ubjedimo sami sebe u to...

by the way,druge smo,mnogo losije od nas,odavno ubjedili.

ta vrsta manipulacije je nesto na sta ja ne nasjedam.

jer znam...koliko mi i istorijski kao narod imamo kvaliteta,pa bi bilo lijepo da pocnemo da,pored samokriticnosti,budemo  svjesni i toga.

da razbijemo monotoniju  Smile
« Poslednja izmena: 25. Jan 2010, 13:45:03 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Nemoguce da smo gori od Siptara prljavih...oni tamo ne znaju za osnovnu higijenu.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Za Simijon: Da, mi manje čitamo knjiga od Albanaca. Računa se broj pročitanih knjiga (kupljenih i iznajmljenih iz biblioteka) po glavi stanovnika. Naravno, ostavljamo mogućnost da albanske naučne ustanove i statistički pokazatelji - lažu  Smile
Za Cool Runnerra: Koje si ti to pozorišne predstave gledao, matere ti? Bio u Pozorištu na Terazijama i gledao - šta? U JDP-u? U Ateljeu 212? Da li si video "Buđenje proleća", mladu Mašu Dakić i Miloša Samolova? Pa to je maestralno! Nego ti još malko u pozorište pa javi šta si gledao i kako to da su glumice/glumci toliko loši da dobro da IKO ide u pozorište u ovoj zemljici?
Odoh sada na desk research da istražim tačnost ostalih navoda koje sam inače preuzela iz jedne novinske reportaže.
Дервиш и смрт, Покојник, Велика драма итд. у Народном позоришту су препуни.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.