Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:53:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mass Effect 2  (Pročitano 20946 puta)
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Ma kako oces, tvoja stvar, za mene i nije skupo kad sam spiskao oko...pa bogami jbt, sigurno 1k evra do sad na perfect world(jbg igr'o na 2 servera), nekih 200 dolara na 9dragons, isto tolko na Dekaron, po oko 400 na Requiem: Bloodymare, i Entropia Universe(doduse za ovo sam vrnuo pare jer je moguce kod njih) koje su inace f2p mmorpg mogu da dam i 50ak na Masnog.
 Smile lebac ti mogo sam da kupim bolja kolca za te pare da nisam surduknuo na igre, al jedared se zivi nema veze.

Ma vi pirati uzivajte, ja cekam official, i da platim clanarinu na Cerberus Network pa da skinem sve DLC-e ko cho'ek.

Купићу ја оригинал кад буде изашао, то је нешто што вреди имати  Smile
Slazem se apsolutno.
« Poslednja izmena: 25. Jan 2010, 01:05:22 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ma kako oces, tvoja stvar, za mene i nije skupo kad sam spiskao oko...pa bogami jbt, sigurno 1k evra do sad na perfect world(jbg igr'o na 2 servera), nekih 200 dolara na 9dragons, isto tolko na Dekaron, po oko 400 na Requiem: Bloodymare, i Entropia Universe(doduse za ovo sam vrnuo pare jer je moguce kod njih) koje su inace f2p mmorpg mogu da dam i 50ak na Masnog.

e,vala,ti ga stvarno pretera...  Smile Smile
mislim,ajde ovo 200,pa cak i 400 da razumem(mi decaci najbolje znamo kako je kada vidimo igracku koju moramo da imamo,bila to igra,kola,riba...   Smile Smile),ali,mislim soma evra na jednu igru...  Smile
al,dobro,tvoja stvar.razumem,vec gore rekoh da znam taj osecaj.
mada,sam si lepo reko...
Smile lebac ti mogo sam da kupim bolja kolca za te pare da nisam surduknuo na igre,
Smile Smile
mada,i ovo jeste tacno...
Citat
al jedared se zivi nema veze.
« Poslednja izmena: 25. Jan 2010, 01:16:24 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ја немам сејвове од првог дела (компјутер их појео  Smile ), тако да ћу морати од нуле.
Ајде, онда играм онако како су аутори предвидели да се претходни заврши. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ја немам сејвове од првог дела (компјутер их појео  Smile ), тако да ћу морати од нуле.
hehehehe....  Smile Smile Smile znaci,odma sam zamislio tvoj avatar,samo u drugacijoj pozi,kako bezi od kompa,koji zdere diskove i juri tebe...  Smile Smile Smile Smile
(verovato je napolju pun mesec,ko ce ga znati...  Smile Smile)

nego,znaci,moje pretpostavke(vise-zelje) su bile istinite?tok dogadjaja,tacnije-redosled tvojih odluka iz keca,zavisice na radnju u 2ci?  Smile jel sam dobro razumeo?  Smile Smile Smile
jbg,sto se 2ke tice,jako sam malo obavesten,sve hvatam u letu...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Meh tema je ME2 da ne idemo dalje u diskusiju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Meh tema je ME2 da ne idemo dalje u diskusiju  Smile
a,dobro,mi sa politike smo malo previse obuceni da mlatimo slamu,pa cesto odemo tako u off,pa u off na kvadrat,pa na cetvrti...  Smile Smile Smile ondasnji modovi to najbolje znaju...  Smile Smile verovatno nocu imaju i nocne more sa nasim avatarima kako ih proganjaju...  Smile Smile
al,slazem se,nemojmo dalje.  Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Jan 2010, 02:01:51 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ја немам сејвове од првог дела (компјутер их појео  Smile ), тако да ћу морати од нуле.
hehehehe....  Smile Smile Smile znaci,odma sam zamislio tvoj avatar,samo u drugacijoj pozi,kako bezi od kompa,koji zdere diskove i juri tebe...  Smile Smile Smile Smile
(verovato je napolju pun mesec,ko ce ga znati...  Smile Smile)

 Smile  Smile

Ал' озбиљно, незнам да ли ми је било на диску, али сада сигурно нема када сам морао да реинсталирам систем.

Citat
nego,znaci,moje pretpostavke(vise-zelje) su bile istinite?tok dogadjaja,tacnije-redosled tvojih odluka iz keca,zavisice na radnju u 2ci?  Smile jel sam dobro razumeo?  Smile Smile Smile
jbg,sto se 2ke tice,jako sam malo obavesten,sve hvatam u letu...  Smile

Да, колико сам ја разумео, имају утицаја. Читам на неком форуму и сада неки су пробали са сејвовима и кажу да има утицаја. Сад питање коликог. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Kompletnog,

Likovi koji su izginuli po tvom save u prvom, nece se pojaviti u drugom, likovi koji su preziveli, vratice se u nekoj, formi. NPR, na kraju igre imas dve bitne odluke za razvoj price u drum delu. Prva da li ces direkcione na Sovereigna ili ces prvo da spases Council, ako si direktno otisao na bossa, coincil-a nece biti u drugom delu, tj bice ga ali u izmenjenoj formi, i kako sam cuo vecito ce te kritikovati za tu odluku. Druga odluka tice se predstavnika ljudi u Councilu da li biras Andersona, ili onog ambasadora, obojice imaju unikatan mentalitet, od kojeg ce zavisiti razvoj radnje u drugom delu. Ima jos milion stvari, zato ja imam 8 save-ova iz prvog dela xD, ali cu da nadjem na netu jos koji scenario, da vidim sta mi se najvise svidja.
« Poslednja izmena: 25. Jan 2010, 14:41:25 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Да, може на нету да се скину разни сејвови са разним ситуацијама.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Presao igru Smile Dinamicnija je od 1 dela,mada prica nekako lici na onu iz prvog dela,ali ipak meni se svidela.Novi sistem izstrazivanja svemira je daleko bolji od onog iz prvog dela,barem po meni,izgubih dosta vremena samo trazeci rude i minerale  Smile Vise necu nista da otkirvam,bolje je da svako na svoj nacin dozivi igru.
Meni je zao jedino sto sam imao samo jedan save iz prvog dela,i to onaj gde sam ostavio council na cedilu i postavio andersona na celo saveta  Smile
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:53:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.