Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policija gledala kako učenika tuku do smrti  (Pročitano 10191 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Suspendovana trojica policajaca zbog tragedije u Boru
D. Stojanović | 20. 01. 2010. - 00:05h | Foto: D. Stojanović | Komentara: 6

Tri policajca Policijske uprave u Boru, koji su u subotu radili u blizini noćnog lokala "Monca" gde je prebijen, a potom od posledica batina preminuo Milan Ljubisavljević (15), suspendovana su sa posla, saopštilo je juče Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.

MUP je saopštio da je, po nalogu ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića, direktor policije formirao tim od predstavnika Uprave kriminalističke policije i Uprave policije MUP-a sa zadatkom da ispita sve činjenice vezane za ovaj događaj.
Nakon ubistva Milana Ljubisavljevića uhapšeni su Borani T. M. (19) i B. M. (16), kojima je istražni sudija Višeg suda u Zaječaru odredio pritvor od 30 dana.
Kako "Blic" saznaje, još jedan od dečaka P. S. (16) je takođe u tuči koja se dogodila ispred noćnog bara "Monca" zadobio teške povrede.
- U pitanju je nagnječenje očne jabučice i dečak je trenutno u stabilnom stanju i uspešno se oporavlja od zadobijenih povreda - rekao je dr Goran Joksimović, načelnik hirurgije i zamenik upravnika Opšte bolnice u Boru.
Nekoliko hiljada mladih juče je zajedno sa radnicima RTB-a i građanima prošlo glavnim ulicama grada u protestnoj šetnji zbog nemilog događaja koji se dogodio 16. januara. Nakon šetnje svi su se uputili do mesta gde se nalazi noćni bar "Monca" da bi zapalili sveću nastradalom Milanu.
Ženja Zlatanov, vlasnik noćnog bara "Monca", ističe da su to veče kada se desila tragedija u klubu radila samo trojica od pet zaposlenih radnika obezbeđenja, jer su dvojica iz opravdanih razloga odsustvovala s posla.
- Nikakve svađe nije bilo u lokalu jer bi moji radnici obezbeđenja sigurno reagovali. Nesrećnog dečaka su napali ispred lokala. Sećam se samo da je neko od gostiju prišao šanku, gde sam ja sedeo, i rekao mi da ima nekih problema napolju. Kada sam istrčao, video sam ambulantno vozilo kako velikom brzinom odlazi sa lica mesta. Duboko žalim zbog tragedije koja se dogodila ispred mog lokala - kaže Zlatanov, koji ističe da dobija pretnje i da je dobio policijsku zaštitu.


 

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Sto se policjaca tice/ Nisu reagovali iz cisto pragmaticnih razloga... Tako bi postupilo i 90% druhih policajaca i obicnih ljudi.

Sto se nastradaloga tice. Ne znam u sta se pouzdao kada je sa 15 godina isao u nocni klub i jos ucestvovao u masovnoj tuci... 
« Poslednja izmena: 20. Jan 2010, 12:28:02 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Danas dan žalosti u Boru
Uhapšeni priznali učešće u tuči
Dejana Stojanović | 19. 01. 2010. - 00:30h | Komentara: 15

Istražni sudija Višeg suda u Zaječaru juče je saslušao braću T. M. (19) i B. M. (16) i odredio im pritvor od 30 dana zbog sumnje da su izvršili krivično delo nanošenje teških telesnih povreda sa smrtnom posledicom. Kako "Blic" nezvanično saznaje iz izvora bliskih istrazi, mladići su pred sudijom priznali da su učestvovali u tuči ispred noćnog kluba "Monca" u kojoj je na smrt pretučen Milan Ljubisavljević (15).

Porodica nastradalog dečaka najavila je juče da će podneti tužbu protiv vlasnika lokala "Monca", radnika obezbeđenja i policijske patrole koja je dežurala ispred lokala te kobne noći kada se desio incident, prilikom kojeg je nesrećni Milan nastradao.
- Tužbu ćemo sigurno podneti. Vlasnik lokala je kriv zato što je 1.000 dece bilo te večeri u noćnom klubu, a imao je samo tri radnika obezbeđenja, i očigledno je da je njemu bitna zarada i po cenu nečijeg života. Podjednako krivim i policijske službenike koji su se te noći zatekli ispred lokala, kao i radnike obezbeđenja jer niko od njih nije želeo da pomogne mom detetu kojeg je brutalno šutirala grupa momaka - kazala je Bogica Ljubisavljević, majka preminulog dečaka.
Porodica Ljubisavljević je juče bila u borskoj policiji, a odmah nakon toga i kod predsednika opštine Bor Branislava Rankića.
Opštinsko veće je na vanrednoj sednici donelo odluku kojom se zahteva od svih nadležnih organa pokretanje odgovarajućih postupaka kojim će se utvrditi odgovornost svih lica za ovu tragediju i izricanje zaštitne mere zabrane obavljanja delatnosti noćnog bara "Monca".
Prema odluci članova Opštinskog veća, 19. januar je proglašen za dan žalosti zbog smrti Milana Ljubisavljevića.

 

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Tužbu ćemo sigurno podneti. Vlasnik lokala je kriv zato što je 1.000 dece bilo te večeri u noćnom klubu, a imao je samo tri radnika obezbeđenja, i očigledno je da je njemu bitna zarada i po cenu nečijeg života. Podjednako krivim i policijske službenike koji su se te noći zatekli ispred lokala, kao i radnike obezbeđenja jer niko od njih nije želeo da pomogne mom detetu kojeg je brutalno šutirala grupa momaka - kazala je Bogica Ljubisavljević, majka preminulog dečaka.

Razumem njen bol, ali ovo je prosto licemerno.

Znaci, vlasnik je kriv sto drzi klub, ali roditelji nisu krivi sto svoju maloletnu decu pustaju da izlaze do jutra...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Citat
Tužbu ćemo sigurno podneti. Vlasnik lokala je kriv zato što je 1.000 dece bilo te večeri u noćnom klubu, a imao je samo tri radnika obezbeđenja, i očigledno je da je njemu bitna zarada i po cenu nečijeg života. Podjednako krivim i policijske službenike koji su se te noći zatekli ispred lokala, kao i radnike obezbeđenja jer niko od njih nije želeo da pomogne mom detetu kojeg je brutalno šutirala grupa momaka - kazala je Bogica Ljubisavljević, majka preminulog dečaka.

Razumem njen bol, ali ovo je prosto licemerno.

Znaci, vlasnik je kriv sto drzi klub, ali roditelji nisu krivi sto svoju maloletnu decu pustaju da izlaze do jutra...



Slazem se. 
« Poslednja izmena: 20. Jan 2010, 12:30:13 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Ali tvoja vizija rad+sport je sloboda izbora, nije uopste usmeravanje kakvo bi drustvo trebalo da bude  Smile

tvoja vizija "slobode " je da te na ulici legitimishu i skeniraju svakih 100 metara ,ali zato "slobodno" mozesh da kupish drogu na svakom coshku .  Smile


da se nasha omladina bavi sportom i radom ne bi svakih nedelju-dve chitali ovakve crne vesti . i naraavno da ovo nije karakteristichno samo za srbiju . gde god je judeo-liberalizam vladajuci sistem i omladina je odgovarajuca.

Tvoje diskutovanje je prazno... uvek se svodi na par doskocica, smajli i nagadjanje da ti znas sta bi neko drugi hteo.

Ja se slazem da je posao+sport najbolja opcija, ali to je opet nametanje, to je poenta. Ima ljudi koje ne zanima sport, ima ljudi koji zele da vode nezdrav nacin zivota i da ne mradju dupe iz stolice ili kafica... mada, ima resenje za takve... Hitlerjugend... verujem da im rekreacije ne bi nedostajalo  Smile

Takodje, izvrtanje tudjih stavova... doduse, ne iznenadjuje me... sta ocekivati od coveka koji moze u svojoj glavi da sklopi takvu konstrukciju da je neko za zabranu nocnih izlazaka maloletnika i tocenja alkohola istima a da je istovremeno za slobodnu prodaju droge... genijalno.  Smile

Moja "vizija"slobode jeste da se normalne stvari regulisu zakonom, da se drustvo ponasa u skladu sa tim i onda nema potrebe da te legitimisu na svakih 100 metara, kao sto je to bilo za vreme SM u doba anti-judeoliberalnog rezima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
i onda nema potrebe da te legitimisu na svakih 100 metara, kao sto je to bilo za vreme SM

лични пример...за време диктатуре геноцидног и зликовачког диктатора милошевића сам легитимисан 0(и словима:нула) пута.....за време благостања,среће,успеха и радости у демократском режиму после петог октобра 2000 сам легитимисан бар 30(и словима:тридесет) пута...тако да... Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Ja sam legitimisan jedno 15-ak puta za 2 godine, sve na ulici, bez povoda, nikakve racije u lokalima, pred mitine i slicno. A da ne pricam koliko su samo legitimisali ljude u blokovima, non-stop.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Sto se policjaca tice/ Nisu reagovali iz cisto pragmaticnih razloga... Tako bi postupilo i 90% druhih policajaca i obicnih ljudi.

 

Policajci na dužnosti nisu obični ljudi, njihov posao i zadatak je da spreče ovakve stvari.

E sada što su u policiji 90% neprosfesionalni čobani sišli sa planine juče to je već drugi problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Ubila ga besna horda

 GLEDAO sam kako ubijaju Milana! On je bio naslonjen na ogradu od trske u bašti noćnog bara "Monca" dok ga je grupa od 15 momaka masakrirala. Pokušao sam da mu pomognem, ali sam zadobio udarac koji me je oborio na zemlju. Ne znam koliko dugo sam ležao, jer mi se zamutilo u glavi. Kada sam uspeo da se pridignem na kolena, ugledao sam stravičan prizor. Ljubisavljević je nepomično ležao, dok mu je iz usta curila krv!
Ovako, za "Novosti", događaj od 16. januara, kada je u borskom noćnom baru "Monca" usmrćen Milan Ljubisavljević, rekonstruiše njegov najbolji prijatelj, star 15 godina, koji je prisustvovao tuči i sam bio žrtva obesnih mladića koji su ubili njegovog druga.
- Kobne večeri dogovarali smo se da idemo u teretanu, ali smo od toga odustali i rešili da odemo do grada - priča povređeni srednjoškolac, čiji identitet, zbog istrage koja je u toku, štiti redakcija "Novosti". - Nas šestorica smo došli u "Moncu" i seli u separe. Niko od nas nije pio alkohol.
Naš sagovornik kaže da im je u jednom trenutku prišao B. M. (15), koji je, uz svog brata T. M. (19), glavnoosumnjičeni za ubistvo
Ljubisavljevića.
- Videlo se da je B. M. pijan - nastavlja priču drug ubijenog Ljubisavljevića. - Pogledao je u jednog momka koji je sedeo sa nama i pitao ga zašto ga je udario. Pokazao mu je čvorugu na glavi i optužio ga da mu je to on uradio, posle čega ga je pozvao napolje - "da stvar reše kao muškarci".
Milan se obratio B. M. rečima: "Pusti ga, njemu je skoro umrla majka." I naš sagovornik je pokušao da smiri situaciju rekavši: "Zašto da se bijete, popijte piće."
- Ali, B. M. nije odustajao. Naš prijatelj je ustao i izašao iz lokala. Tada je na njega nasrnula grupa od 15 momaka, koji su počeli da ga udaraju - kroz plač priča ovaj dečak.
U opštoj gužvi, Milan je pokušao da zaštiti prijatelja. Stao je između njega i razularenih mladića i pokušao da ih razdvoji. U tom trenutku svi su, kao po komandi, počeli da tuku Ljubisavljevića.
- Nikada neću da zaboravim taj prizor, kada Milana oslonjen na ogradu od trske besomučno tuku. Bilo je jezivo. Kao da su se utrkivali ko će više puta da ga udari. U polumraku, koji je bio u bašti, fokusirao sam se samo na svog prijatelja. Nisam ni video ko ga je sve udarao - kaže dečak držeći se za glavu.
On je, u pokušaju da izvuče Milana iz gužve, i sam dobio udarac u glavu, zbog čega mu je povređeno oko. Odvezen je u Hitnu pomoć, neposredno nakon što je Ljubisavljević prebačen na prijemno-trijažno odeljenje borske bolnice.
- Doktorka koja me je pregledala kazala mi je da sam jedva izvukao živu glavu - nastavlja priču očevidac događaja. - Nedugo posle toga čuo sam šta se desilo Milanu. Moj drug je stradao jer je pokušao da zaštiti prijatelja. Ubili su ga mučki, a on ni mrava ne bi zgazio.

OTKRIVENA JOŠ TRI MALOLETNIKA
BORSKA policije je u sredu uhapsila i uz krivičnu prijavu privela istražnom sudiji Višeg suda u Zaječaru dva maloletnika iz Bora, N. M. (16) i I. K. (17) godina. Njih dvojica su osumnjičena da su učestvovala u tuči. Krivična prijava je, takođe, podneta i protiv još jednog maloletnika od 16 godina iz Bora, za isto delo.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.