Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:48:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Patetika ili...?  (Pročitano 23194 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Jeste, ali se to malo-malo pa provuce na temi. Cak je i ova tema na neki nacin govorenje da neki drugi nemaju pojma - u kontekstu njihove diskusije i nacina ponasanja. Cela tema njima govori - vi nemate pojma a mi o tome sad i govorimo, pa usledi pitanje - ko to radi?

Ovde je najbolje dati neki komentar/savet i ako je nesto nejasno, pojasniti jos jednom. Nakon toga se po pravilu ode od problema i dobije se ovo merenje pise o kojem se pise na sve strane... nadji temu na kojoj nije doslo da zakuvavanja oko sitnica, a gde za to nije bilo potrebe?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ko se to sluzi ovdje tim stavom 'sta ti znas ja kad kazem ..bla bla'  Smile

Ne, nije u pitanju Lolana, ona i ja smo to izgladile na neki način. Odnosno, nisam joj to uzela za zlo, jer znam da pola stvari koje ona ovde napiše u stvarnom životu ona ne misli.

Činjenica je da mi u nekim stvarima fali iskustva, ne samo meni već svima nama, ali se to može reći nekome na mnogo lepši i kulturniji način.

A to, ''ti si mala, ćuti, nemaš pojma'' - ih, pa pitajte Putnicu koliko puta je samo ona na to naišla, odmah iza nje i ja.

Jeste, ali se to malo-malo pa provuce na temi. Cak je i ova tema na neki nacin govorenje da neki drugi nemaju pojma - u kontekstu njihove diskusije i nacina ponasanja. Cela tema njima govori - vi nemate pojma a mi o tome sad i govorimo, pa usledi pitanje - ko to radi?

Ovde je najbolje dati neki komentar/savet i ako je nesto nejasno, pojasniti jos jednom. Nakon toga se po pravilu ode od problema i dobije se ovo merenje pise o kojem se pise na sve strane... nadji temu na kojoj nije doslo da zakuvavanja oko sitnica, a gde za to nije bilo potrebe?
Nema tu ''mi'', ''vi'', ''oni'', ''naši'', ''vaši''.
X-ovi su svi ljudi koji nisu ja.
Za tebe su X-ovi svi ljudi koji nisu ti.

I svi se tu i tamo sporečkamo oko razlike u mišljenjima i stavovima. Bez izuzetka.

Ali je vrlo uočljivo kada je to prava, zdrava razlika u mišljenju, a kada iza toga stoje neki prikriveni motivi.
« Poslednja izmena: 17. Jan 2010, 22:51:09 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Jeste, ali se to malo-malo pa provuce na temi. Cak je i ova tema na neki nacin govorenje da neki drugi nemaju pojma - u kontekstu njihove diskusije i nacina ponasanja. Cela tema njima govori - vi nemate pojma a mi o tome sad i govorimo, pa usledi pitanje - ko to radi?

Ovde je najbolje dati neki komentar/savet i ako je nesto nejasno, pojasniti jos jednom. Nakon toga se po pravilu ode od problema i dobije se ovo merenje pise o kojem se pise na sve strane... nadji temu na kojoj nije doslo da zakuvavanja oko sitnica, a gde za to nije bilo potrebe?

A jeste dosadni vise s tim upiranjem prsta.
Evo vec smo apsolvirali da ja prva napusim ljude i to onako od srca, pogotovo kad su stvarno pateticni i gluhi za sve savjete i misljenja vec samo guraju svoje.
I sta sad, jel ova tema ima vise smisla kad se mozes iz prikrajka smijuljiti?
Nadam se da sam joj dala vise, spiritualno i kozmicko znacenje.

Meni je to recimo mnogo postenije, kad kazem direktno sta mislim nego kad pljujem sa strane, a vamo cico mico, druzimo se volimo se.


Citat
Činjenica je da mi u nekim stvarima fali iskustva, ne samo meni već svima nama, ali se to može reći nekome na mnogo lepši i kulturniji način.

Pa dobro, boze moj, ni najstariji ljudi nisu najpametniji, uvijek cemo biti neiskusniji od nekog. Ako je nekom to 'stariji sam od tebe' jedini argument, kako da ga uzmem za ozbiljnO?
« Poslednja izmena: 17. Jan 2010, 22:53:06 od cesarica18 »
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Citat
@far
Znas sta kazu za pretpostavke ..  Smile

Ja jadna to najbolje znam jer je meni najvise puta upuceno  Smile


Sta se sad nadmudrujete oko toga ko ima veci kikiriki ?

Moje misljenje je da savet treba da daju i psiholozi tj ljudi uceni za resavanje psiholoskih probelma (sto Bambina i radi ,kapiram da vezba ovde na forumu ) i ljudi sa nekim zivotnim iskustvom tj Lolana i Simijon- kao najstarija ovde po godinama ali ne i po duhu ,i svi ostali koji su dobronamerni i zele da pomognu ''muceniku ''.
Cesarica ima svoj fazon tj malo je surovija i nema dlake na jeziku ali to zna i da upali i pomogne .Kod nje se oseti da to radi dobronamerno ,sto se ne bi moglo reci za neke druge osobe koje su isto tako hladne i surove ali taj stav ispoljavaju kao logican nastavak svoje terapije ovde na forumu ...


Sto se tice toga koliko su ljudi danas empaticni ,na forumu je jos dobro kako je u stavrom zivotu ..barem u mojoj okolini .
Ne dao ti Bog da se skljokas na ulici ,umro bi od zime ili bi te rastrgli psi lutalice ...A ljudi zure svojim poslom i prolaze .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Pa dobro, boze moj, ni najstariji ljudi nisu najpametniji, uvijek cemo biti neiskusniji od nekog. Ako je nekom to 'stariji sam od tebe' jedini argument, kako da ga uzmem za ozbiljnO?
To pitanje i ja sebi stalno postavljam, pa onda onako sa radoznalim pogledom i nepodnošljiovm svešću da smo mi ljudi fakat uskraćeni za mnoga znanja, pogledam u nebo u nadi da će mi neka viša sila dati odgovor, ali avaj... viša sila je tad obično na puš pauzi kanda.  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Citat
I svi se tu i tamo sporečkamo oko razlike u mišljenjima i stavovima. Bez izuzetka.

Slazem se, ali mislim da je prihvatanje kljucno. Neko to prihvati ok, mozda plane u sekundi ali zna da je to neka trivijalnost. Sa druge strane, ima ljudi koji svaku zaoku dozive kao da si im ugasio cigaretu u oko, i cekaju svaku priliku da ti kulturno smete i sa osmehom zavuku... jos misle da si corav i ne vidis pozadinu... mene takvo ljigavo ponasanje nervira, reci sta imas i postavi stvari na mesto.

Citat
A jeste dosadni vise s tim upiranjem prsta.
Evo vec smo apsolvirali da ja prva napusim ljude i to onako od srca, pogotovo kad su stvarno pateticni i gluhi za sve savjete i misljenja vec samo guraju svoje.
I sta sad, jel ova tema ima vise smisla kad se mozes iz prikrajka smijuljiti?
Nadam se da sam joj dala vise, spiritualno i kozmicko znacenje.

Meni je to recimo mnogo bezbolnije, kad kazem direktno sta mislim nego kad pljujem sa strane, a vamo cico mico, druzimo se volimo se.

Ajde mi iskreno reci da stvarno nema ni jedne jedine osobe koja ovde radi to sto kazes (proziva a kao je dobra sa svima) a da pri tom ne moralise na temama ovakvog tipa? Budi takav, uveravaj sebe da to drugi nisu videli samo zato sto ti ne kazu, ali nemoj onda da se maksimalno prosipas time sto si ti neko ko vrsi auto-kritiku ali pise upereno ka drugima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Citat
Ne, nije u pitanju Lolana, ona i ja smo to izgladile na neki način. Odnosno, nisam joj to uzela za zlo, jer znam da pola stvari koje ona ovde napiše u stvarnom životu ona ne misli.

Kad smo gladile ti i ja bilo sta ? Smile


Citat
Meni je to recimo mnogo postenije, kad kazem direktno sta mislim nego kad pljujem sa strane, a vamo cico mico, druzimo se volimo se.

Posteno si me iznapusavala vise puta ,nije da nisi  Smile
Nekad si i naivno nasrnula braneci persone koje to ne zalsuzuju ali ja kao veliki coek sam to shvatila na pravi nacin i oprostila ti  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ре: Староседеоци вс. дошљаци

Сад ми дошљаци појма немамо о чем ви причате, јелте?! Smile
IP sačuvana
social share
"За мене постоји само путовање путевима који имају срца.  Туда ја путујем, и једини достојан изазов је да се тај пут пређе сав, до краја.  И туда путујем, гледајући, гледајући без даха. "

Дон Хуан
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Citat
Ajde mi iskreno reci da stvarno nema ni jedne jedine osobe koja ovde radi to sto kazes (proziva a kao je dobra sa svima) a da pri tom ne moralise na temama ovakvog tipa? Budi takav, uveravaj sebe da to drugi nisu videli samo zato sto ti ne kazu, ali nemoj onda da se maksimalno prosipas time sto si ti neko ko vrsi auto-kritiku ali pise upereno ka drugima.

Ja tebe nista ne razumijem  Smile
Tebe je zanimalo kako to da mi ovdje govorimo o 'drugima' koji se ponasaju lose, tj sujetno stagod, a da pritom ne pogledamo sami u sebe, jel tako?
Ja ti rekoh, ja sam prva ta koja napusava druge tu i tamo, nekad razlozno, nekad bez. To je odgovor?

U svakom slucaju, svi smo mi sujetni manje ili vise, jel to znaci npr da ne mozemo pisati da je extra giga mega sujeta losa, samo zato sto se i sami pronalazimo u tome?
Po tome bismo svi trebali da legnemo i vise ne ustanemo jer nismo vrijedni da zivimo ..

Btw, na koga se odnosi ova zadnja recenica?

Citat
Posteno si me iznapusavala vise puta ,nije da nisi  Smile
Nekad si i naivno nasrnula braneci persone koje to ne zalsuzuju ali ja kao veliki coek sam to shvatila na pravi nacin i oprostila ti  Smile Smile

lolana, ti si oduvijek bila mudrija od mene i velikog si srca, hvala ti na tome  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Citat
Btw, na koga se odnosi ova zadnja recenica?

Jos jedan od razloga za probleme... dosta puta nerazumevanje napisane reci zato je ziva rec bolja, pracena je gestikulacijom i pogledom... mislio sam samo u kontekstu prethodno napisanog, i to...

Citat
Ja tebe nista ne razumijem 
Tebe je zanimalo kako to da mi ovdje govorimo o 'drugima' koji se ponasaju lose, tj sujetno stagod, a da pritom ne pogledamo sami u sebe, jel tako?
Ja ti rekoh, ja sam prva ta koja napusava druge tu i tamo, nekad razlozno, nekad bez. To je odgovor?

... odnosi se na ljude koji ne zele da priznaju da su i oni ti koji nekada isprozivaju, neopravdano spuste i slicno. Zato i citirah tebe a u kontekstu ove teme, ti to kazes ali zar nije problem u onima koji se prave nevesti? Ovde obicno neko "nevest" nesto zapocne, a zavrsi se tako sto se objasnjavaju oni koji kazu sve bez dlake na jeziku.

P.S. Ja sve ovo uglavnom govorim pod jos uvek neslegnutim utiscima analiziranja pre privremenog loka, kao i malcice posle.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:48:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.