Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 47 48
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tурска никада неће бити део Европе  (Pročitano 29253 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Mislim da se to zove kompleks više vrijednosti...što je fašizam...zasto bi srbi bili iznad bilo kojeg naroda...
Pa Srbi i ne zele,da budu iznad bilo kojeg naroda,ali naroda!Kapiras?
A vi niste narod,vi ste odrod ni ovo ni ono,nista!
Vekovima,Srbi se bore za opstanak svoje nacije,vere,zemlje.
Ubijali su nas orginal Turci,kao osvajaci,pa austrougari za koje ste vi obavljali prljav posao,pa za vreme II sv.rata Hrvati u ulozi ustasa,i vi kao dresirani majmuni za aplauz ste nas ubijali,pa onda komunisti,pa ste pomislili,da cete moci nesto uraditi u periodu od 1992-1995 god..Pa uspeli ste,dobili ste lepu banju,Banju Srebrenicu.
A recimo kako bi bilo da su turci sve hrišćane potrijebili za vrijeme njihove vladavine,600god,pa da su po 10posto neke nacije trijebili svakih 20god davno bi iscezli?mislim da su mogli pa ne bi vi danas kenjali toliko da je islam problem,problem je u wašim glavama,u stanju ste od svakog napravit največeg neprijatelja...

Majmuncicu,za vas Turci su gospoda.
I mi Srbi nemamo problem sa islamom,kao verom?
Pa jedan od najdoslednih islamskih lidera je Gadafi,sa kojim lepo saradjujemo,pa imali smo dobru saradnju i sa Sadamom Huseinom.Sa svim pravim muslimanima,koji su se na bilo koji nacin odupreli Americi i ideji globalizacije zarad licnih americkih,odnosno interesa globalista,mi Srbi nismo imali problema.Osim sa Turcima,ali kad smo ih poterali sa ovih prostora,vise ili manje nemamo problema sa njima.Mi Srbi imamo problem sa muslimanima,koji su slepe americke sluge,kao sto ste vi,Osama,bagra iz Saudijiske Arabije....itd.

Pa jasno ... Srbi podrzavaju sve islamske drzave koji pokusavaju da se odupru americkoj cizmi , kradji i pljacki resursa muslimanskih drzava ,  bezocnom ponizavanju islama  .... To ovaj bukvan nikako da ukapira .....

Evo , Ahmerin ima moju punu podrsku , Gadafi takodje ... a americke kucke kojih je puno u islamskom svetu prezirem ... 

Ali ovi muslimani iz ex JU odu u Tursku -  po americko misljenje .....  Smile .... i sad treba mi da budemo veci muslimani od muslimana - e , kur moj ....  Smile
« Poslednja izmena: 19. Mar 2010, 12:11:41 od Lepi_Bora »
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
mob
Samsung 
Најгоре од свега је што ово није први пут, да нас турско говно исмејава и натура нама на нос неке злочине, а због њих су сва срања на овим просторима и настала. Да не говорим и о многим конкретним злочинима.

Човек је мртав ладан причао да ће се Турска вратити у оно што сматра својом интересном сфером Smile, да је отоманско наслеђе јако Smile, да се за време турске власти добро живело Smile, у миру, слози и толеранцији Smile Smile Smile и да су они заправо цивилизацијски унапредили ове просторе Smiley 1 .

Потом је навео пример за то. Рече мртав 'ладан, да би Мехмет паша Соколовић био један обични српски сељак, да није било Турака. Говедо је стварно било толико безобразно, да је то изјавило. То је њему оправдање за отимање деце. Притом на тог једног, који се пробио на висок положај, долазило је стотине отетих, којима нико ни имена није знао и који су скончали ко зна где.

И нико, ама баш нико од ових наших бескичмењака на власти и у опозицији, да га отера у три лепе пичке материне и да га подсети да су своју земљу изградили на крви и лешевима других. Па можемо ли јадније од овога? Гарави потомак анадолијских прашинара и јебача коња из удаљене азијске пустаре нас зајебава из месеца у месец, а ми се још хвалимо унапрађењем односа са њима. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 19. Mar 2010, 16:29:25 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Dosta vise jebene Bosne i Hercegovine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lock
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 47 48
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.