Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:57:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rezolucija monitora  (Pročitano 4041 puta)
16. Jan 2010, 23:30:20
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 
And story goes....
Imam monitor Asus  vw202 (20"wide) grafičku gigabyte 8500gs sve je radilo normalno dok nisam instalirao
igricu,Batman Arkhan asylum.Kada sam prvi put pokrenuo igricu sa desne strane ekrana pojavile se crne pruge
kao da je ekran sužen.Malo sam štelovao grafiku u igri i sve je radilo kako treba ali u Winu se pojavile
crne pruge sa desne strane .Reinstalirao sam drivere,ubacio poslednje ,ali slika je bila sužena kako u igrici tako u Winu
Reinstalirao sam igricu,ponovo drivere,proverio sve moguće opcije u nvidia control panelu,proverio meni
na monitoru,opcija aspect ratio je nedostupna,ne znam da li je uvek bilo tako nisam obraćao pažnju
U početku sam imao problem samo sa native rezolucijom(1680*1050) kada je slika sužena sa desne strane ,crna linija od 2-3 cm.Sa tim što je 16:9 rezulicija radila normalno a moja je 16:10.A sada sa bilo kojom jačom rezolucijom suženje.
Kada menjam rezoluciju nekada pre promene slika na trenutak bude preko celog ekrana ali se odmah pojavi
auto adjust.(funkcija monitora) i odmah je suzi
Revo uninstalerom obrisao igricu i reinstalirao drajver
Jurio se po netu sa ovim problemom ali nemam ideje
Inače sve radi normalno,ja sam dobro, kako je kod vas
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Evo nije lose, rula se. Nego, imas li opciju rucnog podesavanja geometrije slike? Koja ti je native rezolucija monitora, 1680x1050?
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 
Da native je 1680*1050,opcije geometrije slike na monitoru rade ali takvim štelovanjem nikako ne mogu da
dobijem sliku kakva je bila ,raširim je preko celog ekrana ali je blago zamućena ,deformisana
I ako bih menjao ponovo rezoluciju preko nvidia panela vratilo bi se na staro,suzilo bi se sa desne strane

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 531
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson W610I
Aha pa imas u nvidia panelu da pomeras sliku levo desno. Inace dokle god je zamucena to nije prava rezolucija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 
Dobra vest ,stvari se popravile same od sebe ,
verovatno je monitor imao neko trodnevno ludilo.Ali mi je pošteno pokidao živce
Moguće da je vaša pozitivna energija imala uticaja  Smile

Kada sam već tu da ne otvaram novu temu znam da će te mi ovo odgovoriti iz mesta
Imam grafiku Gigabyte 8500gs sa pasivnim hlađenjem .Hteo bih da je oladim malo više
 Da li treba da sklonim pasivne hladnjake i na karticu montiram kuler
Ili da kuler ili ventilator  samo postavim iznad grafe 
Može li neki predlog ta da uzmem od hlađenja

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mozesh i da postavis 2 kulera od 8cm ili da puknes oko 3-4000 hiljadarke za novo hladjenje(najbolja varijanta a i najjeftinija je sa 2 kulera)...
« Poslednja izmena: 17. Jan 2010, 14:07:41 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
mozesh i da postavis 2 kulera od 8cm ili da puknes oko 3-4000 hiljadarke za novo hladjenje(najbolja varijanta a i najjeftinija je sa 2 kulera)...
Smile Najeftinija varijanta isto kao ja uzmes 4 vent jedan postavishmalo  na onu stranu kucista gdje je ono za ekran okacis da ti uduvava hladni vazduh u kuciste,2vent na grafu i  4 stavish ispod grafe(da je naspram onoga sto uduvava hladni vazduh u kuciste i on ti onda od toga ventilatora duva hladni vazduh u ona 2 na grafu.Nadam se da si me shvatio.)To ti je najeftinije mene je kostalo oko 7-8e, skinuo sam 10-15c.Priije mi je bilo u full loadu 60+c a sad je oko 45c.Jes da ja sad imam 3 vent na grafu 1 stock i 2 ova.Jes a stock nista ne valja i bucan je kao voz.  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jan 2010, 14:16:52 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson Xperia mini
Dobra vest ,stvari se popravile same od sebe

Hah... ovo mi je najjace kad ljudi postave na forumu  Smile Pa kako se stvari mogu same od sebe popraviti  Smile

Izvinjavam se na off-u  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 
Da se javim,postavio 12-icu kuler na kućištu i jednu 8-icu na grafičku  i smanjio je temperaturu
za 15-20 stepeni sada je na oko 45c. Možemo malo daje kloknemo
  Hvala ljudi na pomoći Smile
 
@Fun
  Moraš da imaš vere,kompjuteri su postali kao ljudi leče sami sebe
  Veruj u nemoguće Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:57:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.