Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 22:12:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: MTS internet, racun od 20 000 dinara !  (Pročitano 12438 puta)
15. Jan 2010, 18:23:57
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ljudi, molim vas, ako je neko imao iskustva, nek mi pomogne.  

Ja sam pre par dana, za decembar mesec, dobio racun od 20 000! Na mom modemu pisalo je da je promet bio 15. 4 giga, ukljucujuci zadnji dan novembra kad sam poceo nesto da snimam i za taj dan je otisao najmanje jedan gig.  Jeste bilo nekoliko pogresnih (nula megabajt) prometa ali cisto sumnjam da bi se to sabralo na vise od osam giga koliko sam potrosio iznad moje procene (koja me dosad nije izdala, i kad sam presao granicu ranije, a koristim MTS internet vec duze od godinu dana, ocekivao sam veci racun).  Poslao sam onu shatro reklamaciju koju mi oni napisu i nedaju mi cak ni kopiju, i navodno "sve je u redu, plati 20 000 din" Oni su mi dali listing mog prometa, i to veze sa mozgom nema, tu pise umesto 100, 1100 kilobajta kao obracunska jedinica! (odnosno oko jedan megabajt!) Ima i nekih koji su ispod minimalne obracunske jedinice, i jedan koji je iznad, to je haos totalni.  Sta da radim???

Da li je iko resio ovaj problem na normalan nacin? Ima li iko pozitivnih iskustava iz ovoga? Ili negativnih? Svaki savet i prica iz iskustva bi mi puno znacio, a ako mi neko kaze nesto na osnovu cega se taj racun moze normalizovati, ma vodim te na veceru! Hvala na paznji!
« Poslednja izmena: 16. Jan 2010, 12:17:57 od okno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
za ubuduce ili sbb ili kablovski ili adsl.....ovo je dranje po usima.....ma lopovska posla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nisam sunce da grejem ceo svet

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 501
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone 4
Danas je u Telekomu došla grupa ljudi koja se žalila na račun od 27.000. dinara, nakon nedelju dana, za internet koji tvrde da nisu napravili.
« Poslednja izmena: 23. Jan 2010, 16:02:10 od Eva Jolie »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
covece koje dranje 27000 iljade majku mu ......to je NOV racunar i to doooobar ..... Smiley 1 Smiley 1 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Apple iPhone SE 2020
Ljudi, koristite Telenor...

Mozete da dobijete stanje na racunu u "realnom vremenu", tj. koje je trenutna potrosnja, a ne neka izmastana, kao sto je slucaj kod MTS-a...  Smile

sms "sta" na 9848... i za 5 sec saznas koliko si potrosio...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ljudi, koristite Telenor...

Mozete da dobijete stanje na racunu u "realnom vremenu", tj. koje je trenutna potrosnja, a ne neka izmastana, kao sto je slucaj kod MTS-a...  Smile

sms "sta" na 9848... i za 5 sec saznas koliko si potrosio...  Smile


pazi ako pozoves MTS servis podrske i oni ce da ti daju na koji broj da posaljes sms da vidis stanje  Smile ali avaj ti posaljes taj sms i dobijes neko stanje u dinarima  Smile naravno ti se zbunis pozoves o5 servis i onda ti oni objasne da taj sms servis jos nije u funkiji da rade na tome i da ce da bude sredjeno za nedelju dana  Smile ali naravno prodju meseci a oni jos uvek rade na tome  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 78
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia najnoviji :)
Druze ulozi zalbu i nemoj da se brines....meni je racun za majski racun dosao citavih 106000  Smile Smile Smile
a ja sam bio na najvecoj tarifi studentskoj..master koja je tada imala 15 gb,ulozio sam zalbu i oni su mi razresili taj slucaj posle 6 meseci i naravno taj mesec sam dobio gratis  Smile
desilo se to da je u sistemu prenos podataka racunat kao na prepaid kada se koristi internet...racunali su mi 100kb - 4 dinara i tako je doslo do sume od 106000 dinara Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
:(
Cao. . .

Koristim 3g internet, tarifni paket brucos 3g.  Za mesec decembra dobila sam racun od mtsa 3600 dinara. . . isplatila sam. . . . mislila sam da sam potrosila vise od 3g (moje stanje 29dec je bilo 2,6g).  Ali sad!!!!drugi put sam dobila 3010 dinara za januar!!!!!!i potrosila sam sam 2g!!!! zakljucila sam ugovor 25.  novembar na godinu dana. . . . ynaci ima jos do prestanka ugovora. . . . sta ce biti, ako ne platim racune??? sta da radim???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Obavezno prati koliko trošiš i gledaj da NIKAD predješ dozvoljeno!!!
  Ja sam uzeo onaj paket sa acer noteboook-om i sa Surf paketom od dozvoljenih 6gb i trošio a nisam razmišljao šta ako predjem. Koristio malo u oba sistema i na notebook-u i za novembr mi stiglo 14000 a za decembar 11500! Kad se nisam šlogirao j*bote Smile Smile Smile

Odem u poslovnicu i kažem šta je bre ovo!??? Kažu-1 gb kad predješ dozvoljeno iznosi oko 2500  Smile
Pitam pa jbt što mi ne rekoše u radnji kad sam pravio ugovor!? "Neznam".."Piše u ugovoru.." Ne piše naravno. Piše na sajtu.
  Ja ću ovo morati da platim ali mnoooogo sam se zjbao.
Pazio da ne predjem za januar-samo 3 gb i stigla mi neka sića,ok. Ja sam na 2 godine..Beeee,osećam se kao ovca..
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 22:12:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.