Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:11:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Druže tito, izvin  (Pročitano 10292 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Dok je ovaca  biće i šišanja. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Iovo je tema kojom želim da izrazim najiskrenije, iz duše i srca, pokajanje i izvinjenje za sve ružno što sam ikada rekao o našem drugu i slobodotvorcu josipu brozu titu.

i mene je zahvatila ta antisocijalistička, antititovska, pa i antijugoslovenska histerija, priznajem, bio sam pod dejstvom propagande

druže tito, za tvoje vreme:

1.  nacionalistički, patriotski i ostali razdornički miševi koji dele ljude, su bili u svojim mišijim rupama, nisu smeli da proture svoje odvratne glave iz svojih jazbina.  tek kad si umro, oni su kao lešinari izašli i poždrali ono što si ti trideset godina stvarao, i svima nam je preselo od njih! Hvala ti što si ih uspešno tamanio, jer oni su krivi za nesreće miliona.

2.  u periodu 1962-1974 imali smo brži ekonomsko-privredni rast od japana!

3.  imali smo državu u kojoj nije bilo bitno ko si i šta si.  koje si nacije, ko su ti roditelji, koje si rase, koje si vere.  imali smo državu u kojoj si mogao da uspeš ako se istakneš svojim radom.  nismo imali banana državice, sklone bankrotu, nesposobne same da vode brigu o sebi.  imali smo našu veliku i prostranu, suverenu i održivu zemlju, koja je bila i naša i njihova i svačija.  sa jednom istorijom, jednom geografijom, jednim sistemom, jednim jezikom razumljivim za sve. . .

4.  za tvoje vreme sve je radilo, svaka fabrika je radila i bila funkcionalna.  hvala ti što si nam stvorio zemlju koja je proizvodila sve, od aviona preko automobila i elektronike do poljoprivredne mehanizacije i nameštaja.

5.  školstvo i zdravstvo je bilo besplatno.

6.  naši učenici su nešto znali i učili, naši naučnici, umetnici, arhitekte, su bili izuzetni, svetskog kalibra.  imali smo naučne, umetničke i prosvetne institucije, koje su bile svetskog ranga.

7.  bili smo repsektabila vojna i ekonosmka zemlja miroljubiva zemlja, uvažavana od zapada i istoka.

8.  u tvoje vreme, dragi tito, u našu zemlju se dolazilo, a nije se iz nje odlazilo.

9.  za tvog vremena, postojala je socijalna politika.  hvala ti na pozitivnom natalitetu.  hvala ti za tvoj socijalni sistem vrednosti.

10.  sedali smo na voz za sarajevo, beograd, maribor, split, zagreb, da stignemo na koncerte, žurke, festivale. . .

11.  govorili smo jednim jezikom, srpskohrvatskim, a ne bosanskim - crnogorskim - vojvođanskim - šumadijskim, itd. . .

12.  za vreme tvoje vladavine, kosovo je bilo u srbiji, srbi su živeli u kninu i sarajevu, muslimani u srebrenici i prijedoru, hrvati u doboju i banjaluci. . .

13.  za vreme tvoje vladavine, bili smo rođena braća sa crnom gorom

14.  sve je pripadalo narodu, nije bilo kapitalističkih monopolista.

jednom se otac moj
sa posla kuci vratio pre
odenuo mi praznicno sve
i poveo me na trg

bio sam klinac jos i
bilo mi je tek oko pet
al' dobro pamtim nasmejan svet
i svecan i sretan grad

nisam razumeo zastave
guzvu, znao sam tek
nesto je vazno, jer otac
me tad prigrli snazno
rece mi, sine, gledaj i pamti

i ja sam video tita marsala
legendu tu, slobodotvorca
coveka tog, druga i borca

tada sam ja video tita prvi put

u skolskim danima
o njemu su nas ucili sve
al' zivot nam objasnio tek
to kakav je covek broz

bio sam momak vec
kroz muziku sam trazio rec
pred jedan koncert prostruja vest
da doci ce mozda on

i ja sam stajao malen
s gitarom, predamnom sve,
moje detinjstvo, sloboda, mir
bratstvo, jedinstvo
predamnom on, nasmejan, vecan

bio je peti maj, iz
skoplja me je vodio put
na stanicama dus pruge svud
tisina i nema bol

bitola, maribor, rijeka
niksic, zenica, bol
i svaki covek i svaki dom
je zalio dusom svom

al' ja sam video visoke peci
fabrike dim, siroke njive
gradove sto slobodni zive
decu i mir i jato ptica

i opet sam video tita marsala
legendu tu, slobodotvorca
coveka tog, druga i borca
opet sam svud video tita

hvala ti tito što si svojim likom i delom toliko zadužio jugoslovenski narod, da ni ovi ispod pljuvači neće moći da te okaljaju.

oprosti moj druže što sam verovao slobi, tuđmanu, aliji, i ostalim nesposobnjakovićima koji sada vladaju jugoslovenskim banana državama.

[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
Gluplji tekst odavno nisam procitao!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Bilo je i glupljih, samo ne mogu da se setim. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Bilo je i glupljih, samo ne mogu da se setim. Smile


Koc e sve to popamtiti  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Bilo je i glupljih, samo ne mogu da se setim. Smile


Koc e sve to popamtiti  Smile
treba otvori jedan zbornik. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
А тек ник нејм?Општински секретаријат за народну одбрану?Хахаха .......  Smile
 
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 6230

Objasni mi samo jednu stvar kako je to moguce da je radnicka klasa zivela bolje i imala vise tamo gde je bio  kapitalisticki sistem na vlasti nego ovde gde je 'radnicka klasa" bila na vlasti i gde je bilo samoupravljanje? eto samo mi to objasni!  Smile
Ja mislio ti malo pametniji. Ne bih da ulazim u celu rspravu, ali da cu ti jedan sugestivan primer.
To si jedan obican covek, a shkorpi(ja)je lokalni mafijs. Lokalni ti je bivsa YU. Sada ja od zapada (pape), uticajan i igrajuci njjihovu igru pozajmljujem debele pare, pa delim takvima kao ti. To u mesto da te pare oplodis, lepo zhderes i slavis shkorpija. Qrchis se na sve strane: imamo shkorpija (marshala).
Za 50 godina ne gradis puteve, ne gradis pruge (vozis se onima od Franz Josefa), jebes seljaka, ne dajes mu subvencije i zhderes mu muku. Jednom recju uzivas, ko vas jebe ja imam shkorpija.
A sada shkorpi oladi, a zapad (papa) dodje i kaze: evo sve sta te shkopri zaduzio, sada plati.
Sta ces da kazes? Pa primitivan kakav si, reci ces: majku mu papinu, judeo liberalnu, da mi je shkorpi ziv najebo bi mu se matere.
I tako sada deca i unuci placaju sto si zhdrao.
Evo zasto su radnici ziveli bolje. Jebo ti taj bolji zivot na zajam, kojes zivis i dan danas.

Zasto ti cekas kuratog rusa na tenku? Pa da pobije sve sposobne, radne, imucne da bi pojeo kilo mesa.
Briga tebe, sto bi mesa jeo jedan dan, jer bi te isti kuratu rus naterao da mu jedes g*na. Tu tvoja pamet ne dopire.
Jednostavno i dan danas strvinaris, ubijas zdrav sloj srpskog stanovnistva i jebe ti se.

U medjuvremenu crveni tranzicionisti stvaraju svoj poredak (nema papa nista sa tim) da ti se nejebe matere celom tvom buducem semenu.I to vazi za celu srpsku naciju.

Sa takvim tupadzijama, nema ni drzave ni nacije.Ima samo balvanisanje i ropstvo.



Eeeeeeeeee kako se dobro zivelo za vreme shkorpija, jelda?

Pa evo i Tadic se pozajmljuje, da od 70 evra doda do onih 200 od pape. To ce placati deca.
« Poslednja izmena: 17. Jan 2010, 14:00:13 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Друже тито ми ти се кунемо! Smile
Da Amere ni dva posto ne hebemo. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Друже тито ми ти се кунемо! Smile
Da Amere ni dva posto ne hebemo. Smile
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14

Objasni mi samo jednu stvar kako je to moguce da je radnicka klasa zivela bolje i imala vise tamo gde je bio  kapitalisticki sistem na vlasti nego ovde gde je 'radnicka klasa" bila na vlasti i gde je bilo samoupravljanje? eto samo mi to objasni!  Smile
Ja mislio ti malo pametniji. Ne bih da ulazim u celu rspravu, ali da cu ti jedan sugestivan primer.
To si jedan obican covek, a shkorpi(ja)je lokalni mafijs. Lokalni ti je bivsa YU. Sada ja od zapada (pape), uticajan i igrajuci njjihovu igru pozajmljujem debele pare, pa delim takvima kao ti. To u mesto da te pare oplodis, lepo zhderes i slavis shkorpija. Qrchis se na sve strane: imamo shkorpija (marshala).
Za 50 godina ne gradis puteve, ne gradis pruge (vozis se onima od Franz Josefa), jebes seljaka, ne dajes mu subvencije i zhderes mu muku. Jednom recju uzivas, ko vas jebe ja imam shkorpija.
A sada shkorpi oladi, a zapad (papa) dodje i kaze: evo sve sta te shkopri zaduzio, sada plati.
Sta ces da kazes? Pa primitivan kakav si, reci ces: majku mu papinu, judeo liberalnu, da mi je shkorpi ziv najebo bi mu se matere.
I tako sada deca i unuci placaju sto si zhdrao.
Evo zasto su radnici ziveli bolje. Jebo ti taj bolji zivot na zajam, kojes zivis i dan danas.

Zasto ti cekas kuratog rusa na tenku? Pa da pobije sve sposobne, radne, imucne da bi pojeo kilo mesa.
Briga tebe, sto bi mesa jeo jedan dan, jer bi te isti kuratu rus naterao da mu jedes g*na. Tu tvoja pamet ne dopire.
Jednostavno i dan danas strvinaris, ubijas zdrav sloj srpskog stanovnistva i jebe ti se.

U medjuvremenu crveni tranzicionisti stvaraju svoj poredak (nema papa nista sa tim) da ti se nejebe matere celom tvom buducem semenu.I to vazi za celu srpsku naciju.

Sa takvim tupadzijama, nema ni drzave ni nacije.Ima samo balvanisanje i ropstvo.



Eeeeeeeeee kako se dobro zivelo za vreme shkorpija, jelda?

Pa evo i Tadic se pozajmljuje, da od 70 evra doda do onih 200 od pape. To ce placati deca.

Али он је то и рекао својим питањем које је упутио некоме ко то не види.
Одлично је Доминик резоновао као и ти,наш доброчинитељу шкорпиону.
Курати рус на тенку је умро прије 20 година,сада су руси курати али у
Челзију и Дубајиу.Ипак би ја радије те курате русе него ли носате француза
или пиргаве швабе.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:11:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.