Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kraj ljubavne drame sa sonom kiselinom u očima  (Pročitano 4830 puta)
12. Jan 2010, 09:02:56
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Sukob bivših ljubavnika u Boru
Kraj ljubavne drame sa sonom kiselinom u očima
Dejana Stojanović | 12. 01. 2010. - 08:00h | Komentara: 13

Borsku policiju preksinoć u 20.45 sati pozvala je B. C. (40) tvrdeći da je na nju u centru grada nasrnuo M. M. (48) i da je u tom napadu sonom kiselinom isprskana po jakni i rukama. Pet minuta kasnije, sa opekotinama po licu i očima borskoj bolnici javio se M. M. koji je posle preventivnog pregleda na odeljenju oftamologije Zdravstvenog centra na dalje lečenje prebačen na očnu kliniku u Beogradu.

Šta se tačno dešavalo ispred zgrade u kojoj stanuje B. C., prema rečima Ivice Zaikeskovića, zamenika komandira policijske ispostave PU u Boru, biće utvrđeno daljom istragom. Polazna tačka u rasvetljavanju jeste podatak da je M. M. pre četiri godine takođe napao B. C., s kojom je ranije bio u ljubavnoj vezi i ozlojeđen zbog raskida naneo joj teške povrede.
M. M., bivši policajac, a sada nastavnik u jednoj osnovnoj školi, u januaru 2006. godine uhapšen je zbog sumnje da je B. C. skalpelom naneo teže povrede po vratu, licu, rukama i leđima. Sukobu je prethodila kraća svađa zbog neraščišćenih odnosa u pređašnjoj sedmogodišnjoj vezi, a veću tragediju najverovatnije su sprečile komšije koje su čule vrisku i izašle na hodnik, nakon čega je M. M. pobegao. M. M. je nakon hapšenja priveden istražnom sudiji. U sudskom postupku, međutim, M. M. je za ovo delo osuđen uslovnom kaznom na dve godine, a odmah po isteku uslovne kazne, kako tvrdi B. C., ponovo je počeo da je uznemirava, najpre telefonskim pozivima.
- Nekoliko puta sam zatekla izbušene gume na automobilu i razbijenu šoferšajbnu, što se dešavalo i pre četiri godine pre nego što me je napao skalpelom. Pre nedelju dana sam i prijavila policiji da me ponovo uznemirava, baš kada sam po ko zna koji put uočila izbušene gume na vozilu. Panika je počela da me hvata i zato sam zvala policiju - govori uplašeno B. C. Ona kaže i da se preksinoć na sličan način ponovio incident.
- Krenula sam uveče sa posla kući i videla da me prati. Uočio je da sam ga spazila i užurbano je utrčao u zgradu u kojoj živim. Ostala sam da stojim ispred ulaza, ali je on najednom istrčao pred mene. Bilo je mračno, ali sam spazila da je u ruci držao neku bočicu. Mahinalno sam ga udarila po ruci i počela da vrištim, a on je smesta pobegao. Tek tada sam videla da mi je jakna izgorela i osetila jak bol na ruci i po nogama. Srećom, ovog puta sam prošla sa lakšim povredama - priča B. C. M. M. zbog zadobijenih povreda policija još nije saslušala.

 

Nije bilo osnova za otkaz u školi
Direktor škole u kojoj je zaposlen M. M. kaže da se on juče javio telefonom i rekao da je na bolovanju.
- M. M. izuzetan pedagog. Kada se dogodila tragedija 2006. godine nije bilo uslova za prekid njegovog radnog odnosa u školi - kaže direktor, navodeći da ne zna za novi slučaj napada.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Alcatel 258
Браво државо... браво  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Sony 
ne razumem zašto bi uopšte trebali da ga otpuste ?:.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Sukob bivših ljubavnika u Boru
Kraj ljubavne drame sa sonom kiselinom u očima
Dejana Stojanović | 12. 01. 2010. - 08:00h | Komentara: 13


M. M., bivši policajac, a sada nastavnik u jednoj osnovnoj školi, u januaru 2006. godine uhapšen je zbog sumnje da je B. C. skalpelom naneo teže povrede po vratu, licu, rukama i leđima. Sukobu je prethodila kraća svađa zbog neraščišćenih odnosa u pređašnjoj sedmogodišnjoj vezi, a veću tragediju najverovatnije su sprečile komšije koje su čule vrisku i izašle na hodnik, nakon čega je M. M. pobegao. M. M. je nakon hapšenja priveden istražnom sudiji. U sudskom postupku, međutim, M. M. je za ovo delo osuđen uslovnom kaznom na dve godine, a odmah po isteku uslovne kazne, kako tvrdi B. C., ponovo je počeo da je uznemirava, najpre telefonskim pozivima.


Khm Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
M. M., bivši policajac

Citat
uhapšen je zbog sumnje da je B. C. skalpelom naneo teže povrede po vratu, licu, rukama i leđima.

Citat
U sudskom postupku, međutim, M. M. je za ovo delo osuđen uslovnom kaznom na dve godine,


А ово није покушај убиства?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 3220
Ili bivsi panduri imaju popust kod kolega Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Tuzilastvo i policija nisu kolege... Wink

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Tuzilastvo i policija nisu kolege... Wink




Јесу, заједно иду на курс из митологије.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Krvava drama u subotičkom naselju Aleksandrovo
Ljubavnici zario nož u leđa
Dragan Šolaja | 13. 01. 2010. - 00:02h | Komentara: 1

Natalija Milodanović (48) iz Bačke Palanke ubijena je sa nekoliko uboda nožem u leđa kasno preksinoć u iznajmljenom stanu u zgradi u Tolminskoj ulici 1b, u subotičkom naselju Aleksandrovo. Osumnjičeni za ubistvo, njen petnaest godina mlađi ljubavnik Goran K. (33), koji je odranije poznat policiji zbog nasilničkog ponašanja, uhapšen je juče rano ujutro nedaleko od Novog Sada.

Protiv osumnjičenog, kako nezvanično saznaje „Blic”, podneta je krivična prijava za teško ubistvo. Motiv zločina, prema do sada prikupljenim podacima, neraščišćeni su ljubavni problemi.
Subotička policija i sud juče nisu želeli da saopštavaju detalje slučaju, ali komšije u zgradi u kojoj se dogodio zločin kažu da su prethodne večeri stravičnu buku i da su do dolaska policije strepili za svoju bezbednost. Muškarca s kojim je Natalija bila u ljubavnoj vezi komšije opisuju kao veoma nervoznog čoveka koji se nikome u zgradi nije javljao.
- Preksinoć oko 18 sati sam izašao na ulicu da prošetam i video sam čoveka koga sam ranije viđao da dolazi u stan broj četiri, u kome je živela Natalija. Išao je iz pravca pruge i razgovarao telefonom, a zatim je ušao u zgradu. Tri sata kasnije sam čuo stravične krike. Tek posle sam saznao da je to vrištala Natalijina ćerka, koja je u to vreme došla kući i zatekla majku ubijenu. Pre toga, niko u zgradi nije čuo ništa sumnjivo. Mislim da je u stan tada došao i Natalijin sin. Čuli smo ih da trče stepenicama. Nismo znali šta se dešava pa nismo smeli da otvaramo vrata. Izašao sam tek kada je stigla policija pa smo čuli šta se desilo - priča Mladen Moravčić, koji živi u stanu iznad.
Ubijena Natalija bila je zaposlena u kompaniji „Fidelinka”, gde je bila i član nadzornog odbora, a komšije kažu da je bila kulturna, nije se previše družila sa susedima i ničim nije skretala pažnju na sebe.

- Doselila se pre godinu ili dve, kad je dobila posao u „Fidelinci”, koja je preko puta naše zgrade. Nismo se družili, ali uvek se ljubazno javljala. Koliko znam, živela je sa sinom i ćerkom. Nisam viđala bilo kog muškarca da dolazi kod nje. To što se noćas desilo je strašno. Bili smo preplašeni, niko nije smeo da izađe iz zgrade. Lakše mi je od kada sam čula da je osumnjičeni uhapšen - kaže Jelisaveta Takač, koja živi u prizemlju zgrade u Tolminskoj 1a.
Ubijena žena ima još jednu ćerku, koja je udata i živi u Bačkoj Palanci, gde bi danas trebalo da bude obavljena sahrana Natalije Milodanović.

 

Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 13. Jan 2010, 10:54:15 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.