Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta nikada ne smete reći svom partneru?  (Pročitano 97133 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
1. 'Moj bivši bi napravio isto to'
Smiley 1 Ko imalo pametan pominje svoje bivse kroz vezu?  Smile

Citat
5. 'Misliš li da je lijepa?'
Klasicno trik pitanje  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 978
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Muškarci ne žele slušati detaljni opis haljine sa super dekolteom u koju ste se zagledali u izlogu pored vaše omiljene slastičarnice prije nego što ste se sastali s prijateljicom na kavi koja je baš prekjučer napravila novu frizuru. I koja joj, jesmo li napomenuli, sjajno stoji!

Ni ja ne volim da slušam devojke kada tako (o tome) pričaju, upravo dok sam ovo čitala setila sam se koliko me takvi razgovori zamaraju... Tako da - tako ne pričam  Smile


1. 'Moj bivši bi napravio isto to'
Pominjanje bivšeg jedino u slučaju da on pominje bivšu.
Više nikad neće zucnuti.  Smile

3. 'Kada ćemo imati djecu'
Ovo uopšte ne deluje strašno niti ozbiljno kada ti kažeš (eto, raspilaviš se i zaneseš dok se igrate sa detetom zajedničkih prijatelja, to više znači "kada ću ja imati decu"), ali kada u zezanciji on to kaže shvatiš koliko jeste strašno  Smile (i sledeći put se ugrizeš za jezik, obrnuto u odnosu na pominjanje bivših)  Smile Smile Smile

4. 'Nije mi ništa'
Mislim da je nekad bolje prećutati dok se ne smire emocije i dođe u stanje da se normalno porazgovara o nečemu bez svađe. Ali ne uz "nije mi ništa" nego "pričaćemo posle"

7.'Mrzim tvoju majku i prijatelje'
Ne mrzim je  Smile
Ako ima prijatelje koji mi se ne sviđaju, znači da verovatno postoji nešto dobro u njima što nisam iz prve videla, i dobiće koliko god šansi je potrebno. Ako uspeju baš sve šanse da potroše, onda ću se zapitati sa kim sam to u vezi, ako mu odgovaraju ljudi koje ja mrzim (a stvarno moram da imam dobar razlog da nekoga mrzim).
Nema ničega jadnijeg nego kad devojka odvaja dečka od društva zbog nekakve bolesne posesivnosti.


Inače:
I ne zaboravite, nitko ne vidi 99 posto vaših mana koje stalno ističete.

Ovo vala za neke uopšte ne važi, ima i onih odvratnih koje su ubeđene da su mis univerzuma  Smiley 1
« Poslednja izmena: 02. Dec 2010, 02:23:23 od :o) »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Razgovori u kojima će otkriti svoje emocije i stavove o apsolutno svemu ono je za čime mnoge žene žude. Ali, kao što je poznato žene su s Venere, a muškarci su s Marsa



Muškarci ne žele slušati detaljni opis haljine sa super dekolteom u koju ste se zagledali u izlogu pored vaše omiljene slastičarnice prije nego što ste se sastali s prijateljicom na kavi koja je baš prekjučer napravila novu frizuru. I koja joj, jesmo li napomenuli, sjajno stoji! Što još nikada ne biste trebali reći svom partneru?

1. 'Moj bivši bi napravio isto to'
Čak i kada se radi o pozitivnoj usporedbi, vaš partner ne želi ni čuti o vašem bivšem dečku. Išta. Ikada. Stavite sebe u istu situaciju i zamislite kako biste se osjećali. Osim što takvim komentarom potkopavate njegovo samopouzdanje, možete ostaviti dojam da ste još uvijek zagrijani za bivšeg.

2. 'Ivana je trudna. Ali,ššššš, ne smiješ nikome reći'
Sjećate li se epizode 'Seksa i grada' u kojoj Carrie kaže Aidanu da je Miranda trudna, ali to ne smije reći prijatelju Steveu? Sjećate li se kako se uzrujao što ga je uvijek za otvorenu komunikaciju spremna djevojka dovela u tako glup i nezavidan položaj? Upravo će se tako osjećati i vaš dragi. Osim što ga ne biste trebali zamarati tuđim tajnama, ukoliko je slučajno otkrije, vaša prijateljica će biti ljuta na vas, a ne na njega.

3. 'Kada ćemo biti u braku/ imati djecu'
Ako ste u sretnoj i ispunjenoj vezi sasvim je prirodno maštati o savršenom vjenčanju i prekrasno troje djece koje ćete imati. Slobodno o tome sanjarite, ali ne pričajte o tome vašem muškarcu. Čak i ako i sam to očekuje, ne želi o tome na glas govoriti i otvoreno se veseliti kao djevojka. Osim toga, o tako se ozbiljnom koraku počinje raspravljati kada ste zaista oboje sigurni u vječnost vaše veze.

4. 'Nije mi ništa'
Vaše lice otkriva sve. Kao i činjenica da u sat vremena niste progovorili niti jednu riječ. Vaša optužba povišenog tona da je on sigurno namjerno sakrio daljinski upravljač samo potvrđuje da se nešto događa. No, kada vas on pita što vam je, vi odgovorite - nije mi ništa. Tada si već želi počupati i zadnju vlas kose koju ima na glavi.
Pasivna agresija vam neće pomoći, samo će stvoriti nove probleme. Jednostavnije je reći što vas zaista muči.
5. 'Misliš li da je lijepa?'
Ovo je pitanje s kojim ga, ni krivog ni dužnog, možete usositi. Ako odgovori da jest, onda slijedi pitanje 'je li ljepša od mene?' na koje se može nadovezati još poveći broj pitanja. Ako odgovori da nije lijepa, a očito je, onda će ispasti lažljivac. Tada ćete se upitati oko čega bi vam još mogao lagati? A ako mu se zaista ne sviđa lijepa žena, možete se početi pitati kakav je to njegov ukus i zašto je izabrao vas? Totalna konfuzija, prekrižite to pitanje zauvijek.

6. 'Mrzim svoja bedra'
Da mu se ne sviđate ne bi bio s vama. Točka. Svako omalovažavanje sebe pokazuje vas u vrlo nesigurnom svjetlu, što muškarci ne vole. Kao niti žene uostalom. Što biste vi mislili o muškarcu koji stalno govori kako ima prejake listove?
I ne zaboravite, nitko ne vidi 99 posto vaših mana koje stalno ističete. Samokritičan način na koji se sami gledamo, svojstven je zaista samo nama samima.

7.'Mrzim tvoju majku'
Nije preporučljivo izražavati nesimpatije ne samo prema njegovoj majci, već i prema prijateljima i drugima njemu dragim ljudima, pa i prema psu. Ukratko, prema svim onima u njegovu životu koje voli i bez kojih ne može.

Zadovoljna.hr
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.