Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mile Dragić: Da sam Džon, ne bi bilo galame  (Pročitano 16962 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Да тада Млађа није свирао ку*цу, данас би војска личила на војску. Ево Бугари су лепо урадили посао са Драгићем и личе на људе док наша војска изгледа горе од шиптарске квазивојске на косову. Униформе све распарне а шлемови стари по 40 година  Smile



e jada nashega  Smile Smile

za ovu sliku bi moj bivshi vodnik rekao "lovachko drushtvo"  Smile Smile . posebno je interesantna ova "profesionalka"  Smile sa desne strane . za takve likove u stroju moj bivshi kapetan je govorio da su "sishli sa planine"  Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Да тада Млађа није свирао ку*цу, данас би војска личила на војску. Ево Бугари су лепо урадили посао са Драгићем и личе на људе док наша војска изгледа горе од шиптарске квазивојске на косову. Униформе све распарне а шлемови стари по 40 година  Smile




e jada nashega  Smile Smile

za ovu sliku bi moj bivshi vodnik rekao "lovachko drushtvo"  Smile Smile . posebno je interesantna ova "profesionalka"  Smile sa desne strane . za takve likove u stroju moj bivshi kapetan je govorio da su "sishli sa planine"  Smile Smile



Јбт.  па сви до једног држе опасаче који би у трку завршили под мишкама.
Бф немој зајеба*ати.Госпођица једина има готово нову јакну,очигледно потпоручник био фин са
њом.
Шалу на страну.
Уколико је показна вјежба онда су униформе добре али с обзиром да онај гроф,трећи са лијева нема
благе везе шта ће му се десити приликом залегања на неравно или боже му спаси очи у трку онда чисто
сумњам да је ријеч о нечему више од обичног постројавања за преглед.
Само први са лијева (читав а мали на слици) није за шиканирања,остало марш "остав",не брукај, а
командира: "прекоманда" у пиздиће.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
koliko sam ja shvatio , ovo su buduci oficiri/oficirke  Smile Smile VS i verovatno zato i nemaju uprtache na opasachu (jer gde stareshine to da nose , to je samo za stoku gushtersku  Smile ) . naravno , niko im nije objasnio da taj opasach ipak sluzi nechemu i zato su ga svi podigli da bude iznad kaisha ZM ,jer je tako "po propisu"  Smile . sasvim druga stvar je shto ni maska ni RAP ni ramnik nisu podesheni kako treba pa onda landaraju ,a u sluchaju ove desno podju svaki na svoju stranu  Smile .

ali , jbg , to je sve u cilju profesionalizacije i modernizacije .... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 6300
Јесте, у питању су нови официри ВС а изгледају горе од некадашњих тамилских тигрова, чак и терористи имају боље униформе од њих. А приметно је да за разлику од прошлих вежби Дипломац, ове године новопечени официри носе старе ЈНА шлемове јер су новима који су набављани од Милета Драгића истекли ресурси, а залихе нису обнављане. Отприлике се шушка да министарство одбране има у плану да опреми војску хрватским униформама и шлемовима иако је Драгићева понуда и јефтинија и много квалитетнија.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
, ове године новопечени официри носе старе ЈНА шлемове јер су новима који су набављани од Милета Драгића истекли ресурси,

da li bi bio ljubazan da ovo objasnish , poshto mi nije jasno kako shlemu moze da istekne resurs (parche kevlara i metala)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 6300
Драгићеви шлемови су кевларски и они имају рок трајања јер долази до истрошености материјала, док су стари ЈНА шлемови метални те се могу дуже користити.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Драгићеви шлемови су кевларски и они имају рок трајања јер долази до истрошености материјала, док су стари ЈНА шлемови метални те се могу дуже користити.

nije mi bash sasvim jasno ,ali mozda je to ipak tema za vojni pdf .

inache , testiranja pokazuju da chak i CZ-52 moze da probushi americhki kevlarni shlem  Smile Smile :


http://www.theboxotruth.com/docs/bot29_3.htm
http://www.theboxotruth.com/docs/bot29_4.htm


tako da ove metalne kante mozda i nisu tako loshe , barem traju i po vishe od 60 godina  Smile :

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 6300
Па отприлике се кевлар "троши" током употребе, док су Неретва 44 и Стахлхелм "бесмртни" јер су од гвожђа. Све у свему, кад упоредиш ове наше новопечене официре у офуцаним м93 униформама и са М59 шлемовима у односу на за сада последњи стадијум мутације УЧК - тзв. косовске снаге безбедности пре ћеш рећи да ови други личе на војску док наши личе на плаћенике у Африци.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
LG Nexus 5
Ovo je zalosno...

Kad pomislim da ne moze jadnije da bude, neko me razuveri totalno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0
mob
Alcatel 
koliko sam ja shvatio , ovo su buduci oficiri/oficirke  Smile Smile VS i verovatno zato i nemaju uprtache na opasachu (jer gde stareshine to da nose , to je samo za stoku gushtersku  Smile ) . naravno , niko im nije objasnio da taj opasach ipak sluzi nechemu i zato su ga svi podigli da bude iznad kaisha ZM ,jer je tako "po propisu"  Smile . sasvim druga stvar je shto ni maska ni RAP ni ramnik nisu podesheni kako treba pa onda landaraju ,a u sluchaju ove desno podju svaki na svoju stranu  Smile .

ali , jbg , to je sve u cilju profesionalizacije i modernizacije .... Smile Smile
To je bre iz filma "Partizanska eskadrila", čudi me da ne znaš? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.