IN < - Izlazak u Sapcu - >LO
(1/2) > >> :: Odgovori!
Autor: Nitr0 AC1D :
Ajde malo Sapcani raaspisite se gde najvise volite da izadjete vikendom u Sapcu, znam da nije neki veliki izbor ali to nam je sto nam je.
Moja ekipa u sastavu Kelja, Coja, Ivan, Goga, Boske i naravno Djura do sada smo ponajvise visili u Atomiumu. Mi smo onaj separe koji pevaju uvek sami za sebe i to uglavnom Bijelo Dugme tako da se damo prepoznati.
Atomium onako nije nesto sjajno mesto jer je to ipak malo preuredjeno Atomsko skloniste, ali su se malo potrudili i doveli grupe kao npr. 187 i Zana (bilo je poluprazno kad su oni bili tu).
Chihuahua mi se nije nesto posebno nije svidela mada sam bio samo na otvaranju tako da ne mogu puno da pricam o njoj.
Sad je ponovo pocela da radi Crvena sala hotela Sloboda i da svira Maxi Band i tamo je ludilo narodnjaci...
Ajd malo da cujem vase misljenje...
Autor: El Radisa :
crvena sala je najbolja sad.. atoimum se samo prereklamirao dosta.. chivava.. tu i tamo.. ali opet, najbolje je otici negde van Sapca, ili samo setnja po gradu.. amadeus i tako to..
Autor: Nitr0 AC1D :
Eto sinoc sam bio u Crvenoj sali sa Djurom, Gogom i Cojom i bilo nam je fest, posle otisli do chivave kad ono tamo neka tuca bila, nekog decka su gurnuli tako da je razbio jedan veliki prozor i mogao je cak ispasti a nije bila mala visina...
Autor: El Radisa :
ja sinoc nisam isao nigde... bio sam kuci napolju sa nekim ludama
Autor: Bl00dZ3r0 :
Citat: Nitr0 AC1D

Eto sinoc sam bio u Crvenoj sali sa Djurom, Gogom i Cojom i bilo nam je fest, posle otisli do chivave kad ono tamo neka tuca bila, nekog decka su gurnuli tako da je razbio jedan veliki prozor i mogao je cak ispasti a nije bila mala visina...


a Trkulja ludak potuko se mlatnuo sipkom nekog  ode nam clan stranke
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana