Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li na danasnjem vremenu postoji "Iskren prijatelj"  (Pročitano 13449 puta)
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
Samo, ne znam što je današnje vreme po pitanju prijateljstva drugačije od prošlih vremena...

Po mom nekom misljenju, mislim da se cene pogresne vrednosti (materijalne pre svega, onda popularnost tog nekog "prijatelja", "korist" koje se moze/ne moze izvuci iz njega, poltronstvo, zastita, ugnjetavanje i sl.)... ali to je opet samo moje misljenje...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
@Dzobi - Hvatas se za semantiku, a masis poentu. Doduse, time i otkrivas sta je za tebe pojam prijateljstva - teska filozofija.
@qcko - "Ja imam svoj mali svet i oko njega Kineski zid"
Drugim recima, nemam ambiciju da se svima dopadnem, ali se i pored toga dopadam zacudjujuce pristojnom broju ljudi. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.30
Iako sam bila mnogo puta povredjivana kada su u pitanju prijateljstva i dalje mislim da postoje i danas pravi prijatelji, i kao što većina njih reče, ne stiču se preko noći. Istina je da se svet mnogo promenio, da nije kao nekada, kao što moj ćale kaže 15 drugara, svi najbolji, pa su se medjusobno okumili. Teško je naći tako puno pravih prijatelja, ali nije baš da ne postoje ljudi koji se poklope. Imam svega 2 najbolje drugarice ali za njih bih i život dala! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mislim da ih je sve manje u danasnje vreme...prava prijateljstva se grade godinama, sve ostalo bude i prodje...imala sam problema sa nekim za koje sam mislila da su prijatelji a ustvari to nisu bili...sad imam par njih ali bas pravih na koje se mogu uvek osloniti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
Doduse, time i otkrivas sta je za tebe pojam prijateljstva - teska filozofija


Sto vise iskrenosti u prijateljstvu, manje filozofije a vise pravih prijatelja...  Smile

A to sto sad svako voli da ima keceve u rukavu... to su vec druga vremena... koja su uslovila tako nesto...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da ti u svojim godinama nemas ni teorijske sanse da imas velike prijatelje..
Ortake...da
Drugare... da..
Prijatelje... ne...

Tako i ako te je neko "ispalio", to ne znaci da ti je neko i bio prijatelj..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Samsung Galaxy S Advance
Hm... sudeci po tome da autor teme nema navedene godine u profilu, za razliku od mene, shvaticu da je Anein post bio upucen meni... how welll...  Smile

Kao sto neko rece, biti nekom prijatelj, treba da je cast i privilegija, ali isto toliko i obaveza, pre svega samovoljna... isto radi u oba smera.... Obaveza zbog vec mog recenog (u dobru u dobru, u zlu u zlu)...

Imam i ortake i drugare... ali, pazi ovo... i prijatelje i prijateljice... I ja ne znam koji vremenski raspon je standard za sticanje istih, ali ja ih smatram takvima isto toliko koliko sam ubedjen da me i oni sami smatraju takvim... bez onoga "eto samo zato da bi smo se revansirali" vec zato sto se to stvarno i misli... tj. sa moje strane sigurno... sa njihove... pa recimo samo, da nemam poljuljano misljenje sto se toga tice...

Mislm da vreme ne igra toliko presudan faktor od brojnih situacija koje je covek sa nekima prosao... Vreme moze biti samo potvrdjivanje ukoliko nastaju nove i nove situacije... ali nista osim smrti nije sigurno, tako da... rizikovacu sto se potvrde pravog prijateljstva tice...

I da se razocaram jednoga dana, jer sve je moguce, sigurno ga necu proglasiti za druga/drugaricu pa da time pokazem koliko mi je beznacajno to razocarenje, vec cu naglasiti da mi je jednom bio prijatelj, da bi i on osetio tu tezinu razocarenja... i osetice je, ako je bio pravi prijatelj, a ako ne, videce koliko je dalekao otisao... ma sta da je mislio/la da mi je bio/la...

A za ovo "ispaljen" deo... ne, ne baziram misljenje na tome... pre bih se drzao onog tvog "teska filozofija" dela...
Nisam u poziciji "povredjenog" da klevetam prava prijateljstva... Ona postoje i treba da postoje... mala su i odabrana, bas kao sto i treba da budu... ali to sigurno ne znaci da ih nema niti da ce ih vreme izbrisati...

Ukoliko se tvoj post nije odnosio na mene... Izvinjenje Anea  Smile a ostalima - izvol'te jos jedan deo moje filozofije...  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
postoje naravno, predivna prijateljstva koja traju citavog zivota i za njih vredi ziveti  Smile

postoje naravno i nebitni ljudi koji se pojavljuju s vremena na vreme i nestaju, a provodili smo i fine trenutke sa njima, dok nas prosto nije zivot rastavio.

Naravno, postoji i raznorazni olos koji je u nama video mogucnost za neku korist ili zadovoljenje neke licne potrebe pa se slepovao kao "iskreni prijatelj" dok nije pokazao svoje pravo lice. Takvih uvek bude u svacijem zivotu, ali je dobra vest sto se brzo zaborave jer nisu bili vredni pamcenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
LG Frizider
Citat
Takvih uvek bude u svacijem zivotu, ali je dobra vest sto se brzo zaborave jer nisu bili vredni pamcenja.

Теже то мало иде Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
grow a pair  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jan 2010, 01:16:27 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.