Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sreckovic (SPO): Ispraviti istorijske nepravde  (Pročitano 3693 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Sony 
Koje blebetanje, zar ovi Vukovi misle da ima još budala koji veruju u njihove priče. U to više ni Dana ne veruje. Smile

Немој тако о Вуковима са Онтарија. Вратиће се они на политичкој сцени и то на велика врата и директно на власт самостално без коалиција. Шта ћеш после касти Дани кад постане командир полиције.
pa i ako postane na kraju će da završi ko Mira Marković....



Дана у Москви? Дечак, ти мора да се шалиш Smile
mislio sam samo u izgnanstvu....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Stranka koja ne može samostalno da pređe cenzus ne treba ni da ima predstavnike u vlasti. SPO je kompromitovao svoju ideju još 1992/1993, kad su se udbaši masovno infiltrirali, a nesposobni i šuplji Vuk nije imao snage da im se suprotstavi, već se uhvatio u isto kolo. SPO je i tad i sad vodio promašenu politiku, ovo za šta se oni zalažu zanima jedan uzak krug ljudi, otprilike 1-2% građana, kolika je i njihova realna snaga u ovom trenutku. Koga još briga za četnike, partizane, komuniste, denacionalizaciju...? -Samo one koji od toga mogu dobro da profitiraju. SPO, G17 i tu siću treba govnavom motkom oterati, a žuti će se samouništiti, kao i SPS (s tom razlikom što se ne nadam da će se povratiti kao što je SPS uspeo).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 6230
A bre strani placenici, zar hocete da vidite kako su srbi ubijali srbe za parce mesa i da kake pored rupe a ne u zbunju? To bas nije lepo. Ako, ako treba unuke pripremiti da placaju partizanska s*nja. Smile Smile Smile
Sto bi tata Dobrica rekao: moreeeee da zarati, opet bi ja u partizane.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
U danasnjoj neokomunistickoj i samo donekle promenjenoj Srbiji, Srpski pokret obnove i ministar Sreckovic jedini se zalazu za otvaranje dosijea, denacionalizaciju, otkrivanje masovnih grobnica  komunisticko-diktatorskog rezima i za pronalazenje groba legendarnog djenerala Mihailovica- hvala im za to
Jel SPO bio u vlasti od 2000-e na ovamo? Jeste! Smile
 Sto nista niste uradili po tom pitanju? Sta 'ocete bre vise od naroda odjebite vise sa tim partizanima i cetnicima to ste trebali da uradite kad ste bili na vlasti sta sad trabunjate Smile


E kada bi oni hteli da sjašu. Prevrću tu ispraznu priču, ali izgleda da još prolazi na Ravnoj Gori i okolini. Dok prolazi prolazi. Dotle Dana i Vučina skupljaju pare od naivaca. Koji cinizam ljudi konstatno na vlasti, još iz doba Miloševića.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 6300
Ovi iz SPO-a jedno pričaju a drugo rade. Stalno traže otvaranje arhiva tajnih službi (za čudo jedini to traže), pozivaju se na četnike, Dražu, monarhiju, tvrde da su jedina prava desnica, a sa druge strane sede u vladi sa Miloševićevim ljudima, glasaju za iste zakone. A nisu se bunili kad je odrađena privatizacija pre denacionalizacije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Lažu, do sad su mogli prokopati celu Srbiju, da bi pronašli Dražu. Kao ne dam im vlast, a oni na vlasti.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Samsung 
SPO je i tad i sad vodio promašenu politiku, ovo za šta se oni zalažu zanima jedan uzak krug ljudi, otprilike 1-2% građana, kolika je i njihova realna snaga u ovom trenutku. Koga još briga za četnike, partizane, komuniste, denacionalizaciju...?

Далеко од тога да сам за Вука и СПО, али то је онда права, жалосна слика Србије ако само тих 1-2% људи занима истина. Свуда, али свуда су отворене архиве, свуда су јавно речена имена сарадника тајних служби, од обичних људи до црквених великодостојника, свуда осим у Србији. Свуда је та клика уклоњена или барем сузбијена, док се код нас лудаци на власти и даље поносе што су носили црвене књижице.

Смешно је поредити данас нас, са Чесима, Пољацима, Мађарима, Словацима? Они су своје истерали, ми нисмо ни почели.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
SPO je i tad i sad vodio promašenu politiku, ovo za šta se oni zalažu zanima jedan uzak krug ljudi, otprilike 1-2% građana, kolika je i njihova realna snaga u ovom trenutku. Koga još briga za četnike, partizane, komuniste, denacionalizaciju...?

Далеко од тога да сам за Вука и СПО, али то је онда права, жалосна слика Србије ако само тих 1-2% људи занима истина. Свуда, али свуда су отворене архиве, свуда су јавно речена имена сарадника тајних служби, од обичних људи до црквених великодостојника, свуда осим у Србији. Свуда је та клика уклоњена или барем сузбијена, док се код нас лудаци на власти и даље поносе што су носили црвене књижице.

Смешно је поредити данас нас, са Чесима, Пољацима, Мађарима, Словацима? Они су своје истерали, ми нисмо ни почели.

Zašto misliš da je sama pripadnost komunistima kažnjiva. Verujem da je 80% ljudi starijih od 50 godina bilo u članstvu SKJ, ali ne znam zašto je to kažnjivo i strašno. Arhive se otvaraju samo zbog doušnika, potkazivača i sl. Ljudi su se masovno učlanjivali u SKJ, kao i danas u DS , ili neku drugu stranku iz interesa, zbog posla stana, kredita i sl. To će uvek biti, nije moralno, ali nije kažnjivo ni u jednoj normalnoj zemlji.

 Ko i zašto koči to otvaranje arhiva ne znam, ali verujte da jedna Britanija  nebi nikada tako brzo otvorila svoje arhive, kao što su preporučili Istočnim zemljama. Ljudi imaju i decu, koja ne bi trebala da stradaju zbog loših poteza svojih očeva. Iako apriori nisam protiv interesuje me šta će taj potez doprineti kvalitetu života u Srbiji?
« Poslednja izmena: 31. Dec 2009, 14:33:41 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Sony 
Stranka koja ne može samostalno da pređe cenzus ne treba ni da ima predstavnike u vlasti. SPO je kompromitovao svoju ideju još 1992/1993, kad su se udbaši masovno infiltrirali, a nesposobni i šuplji Vuk nije imao snage da im se suprotstavi, već se uhvatio u isto kolo. SPO je i tad i sad vodio promašenu politiku, ovo za šta se oni zalažu zanima jedan uzak krug ljudi, otprilike 1-2% građana, kolika je i njihova realna snaga u ovom trenutku. Koga još briga za četnike, partizane, komuniste, denacionalizaciju...? -Samo one koji od toga mogu dobro da profitiraju. SPO, G17 i tu siću treba govnavom motkom oterati, a žuti će se samouništiti, kao i SPS (s tom razlikom što se ne nadam da će se povratiti kao što je SPS uspeo).
pa i G17+ , nema za cenzus , a 10 godina nam kroji kako ćemo da živimo....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
SPO je i tad i sad vodio promašenu politiku, ovo za šta se oni zalažu zanima jedan uzak krug ljudi, otprilike 1-2% građana, kolika je i njihova realna snaga u ovom trenutku. Koga još briga za četnike, partizane, komuniste, denacionalizaciju...?

Далеко од тога да сам за Вука и СПО, али то је онда права, жалосна слика Србије ако само тих 1-2% људи занима истина. Свуда, али свуда су отворене архиве, свуда су јавно речена имена сарадника тајних служби, од обичних људи до црквених великодостојника, свуда осим у Србији. Свуда је та клика уклоњена или барем сузбијена, док се код нас лудаци на власти и даље поносе што су носили црвене књижице.

Смешно је поредити данас нас, са Чесима, Пољацима, Мађарима, Словацима? Они су своје истерали, ми нисмо ни почели.

Niko nije protiv istine, daleko od toga, ja bih prvi voleo da se otvore dosijea jer imam velikih ličnih razloga za to (da dobijem dokaz crno na belo ko je došao glave jednom mom članu porodice sredinom devedesetih). Ja u principu znam sve te ljude (jer je u pitanju manja sredina), ali sam godinama na svakom mestu "lajao" da bi to moralo da se obnarodi, da svi to znaju. Na vreme sam video da od tog posla nema ništa, jer su ljudi u državnim strukturama manje-više isti ili se ponašaju isto kao i 90-ih. Eto, i ja sam u tih 1-2% (zanima me otvaranje dosijea), ali to nije najveći problem ove zemlje, ni izbliza. Jasno je da te priče SPO koristi za skupljanje političkih poena, ali im nešto slabo ide od ruke. Teme koje SPO pokreće u ovom trenutku, kad je narod stvarno u go*nima (nije demagogija, već realnost), jednostavno su deplasirane i ne piju vodu.


Stranka koja ne može samostalno da pređe cenzus ne treba ni da ima predstavnike u vlasti. SPO je kompromitovao svoju ideju još 1992/1993, kad su se udbaši masovno infiltrirali, a nesposobni i šuplji Vuk nije imao snage da im se suprotstavi, već se uhvatio u isto kolo. SPO je i tad i sad vodio promašenu politiku, ovo za šta se oni zalažu zanima jedan uzak krug ljudi, otprilike 1-2% građana, kolika je i njihova realna snaga u ovom trenutku. Koga još briga za četnike, partizane, komuniste, denacionalizaciju...? -Samo one koji od toga mogu dobro da profitiraju. SPO, G17 i tu siću treba govnavom motkom oterati, a žuti će se samouništiti, kao i SPS (s tom razlikom što se ne nadam da će se povratiti kao što je SPS uspeo).
pa i G17+ , nema za cenzus , a 10 godina nam kroji kako ćemo da živimo....

Pomenuo sam i njih, i to je tuga velika...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.