Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:55:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deca komunizma  (Pročitano 43189 puta)
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k530i
U sustini u komunizmu nema nista lose,jedini je problem sto je iz ove pozicije ideja komunizma neostvarljiva xD

Само толико?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6


      Комунисти нису и не могу бити Срби, односно Срби су могли постати комунисти и престати бити Срби (класичан пример преваре).


      Не постоје српски већ антисрпски комунисти, као што не постоји српска већ антисрпска Удба (у оба значења грчког префикса АНТИ: и против и уместо).


      Не постоје бивши комунисти (јер не родише род достојан покајања), већ нова власт старих комуниста, пресвучени у нове партијске ношње.


      Удбашка политичка сцена и удбашка демократија нису владавина (српског) народа, већ владавина Удбе - удбократија.
 

   
      Пад комунизма није донео и пад комуниста са власти; стога антикомунизам остаје неодступни чинилац сваког данашњег истински српског политичког активизма.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
Ne znam ko je dotični Jugović, ali da balavi to je evidentno. Ko ga sprečava da pronalazi i iskopva leševe, ali da ga obavestim još nisu pronađeni ni svi partizanski leševi, znam sigurno iz iskustva moje porodice. Ima leševa mojih predaka , negde po Fruškoj Gori i Bosni, koje niko posle 194 5 nije tražio, pa niko moj nije kukumavčio i kenjkao, kao ova četnička bratija. Sve je leševe nemoguće naći , niti pronađene identifikovati, pa makar svi rovali po crnoj zemlji. Nije to bilo moguće naći nikada , a kamoli posle 60 godina. I ko ne garantuje da će iskopati mog pretka Partizana i proglasiti da je pripadnik Četnika? S vremena na vreme neko poput Vuka koji je na vlasti kuka kako niko ne traži grob Dražin i kako je to komunistička urota bez komunista. Da niste broj žrtava pomnožili sa 1000 možda bi većinu i našli, ovako već vidim kako za 500 godina kukaju Srbi ljubitelji Četnika za nepronađenim grobovima i pljuju po komunistima.Bio Kuštunica na vlasti, pa Velja Ilić, pa Vuk je stalno na Vlasti, gde su ti komunisti na vlast?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k530i
Је л држава и њене структуре спречавају можда ископавање партизанских лешева?

Da niste broj žrtava pomnožili sa 1000 možda bi većinu i našli

Мора да је тако.

Bio Kuštunica na vlasti, pa Velja Ilić, pa Vuk je stalno na Vlasti, gde su ti komunisti na vlast?

Коју то тачно власт има Вук?Лик је потпуна маргина.Друго увек си у стању да причаш о томе како председник Америке ради за овог и оног,како су тајне структуре тамо на власти,а не можеш себи да дочараш да је онда такав случај и овде.Што овде неко не би диктирао са стране председницима и премијерима?Мислиш ако се не декларишу јавно,и ако су променили дрес више их нема,одједном су нестали?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Обожавам људе који одма ствар желе да банализују да неизводљивости..........и онда зашто ''грађани Србије'' тапкају у месту........... Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 6230
A zasto recimo ne bi utvrdili istinu? Zasto da se recimo to ponovi?
Ili, kakvi smo mi ljudi, da ako je nekome neko nepravedno ubijen, sa kvalifikacijom izdajnika, da ne rehabilitujemo to? Potomci ne snose nikakve krivice. Cerka Mengelea je doktorke, deca Alberta Spera su istaknuti gradjani Nemacke. Nase drutvo je po ucenju Staljina to kvalifikovalo drugacije. Ako ti je djed zgresio moras nositi taj pecat.
To je veoma bolesno. Zamisli zivim sa nekim , drugujem 30 godina, nit idem ja u crkvu, nit ide on, kad jednom doznam da je katolik. I sada sta? daj da se ne druzimo vise?
Bajlonijeva unuka (karikiram slucaj) trazi dedovinu. U kuci u Karadjordjevoj zive ljudi u deset stanova.
Covek dobio, sin nasledio i kupio za pet maraka (opet karikiram) a sada zivi unuk koji nema zive veze sa prosloscu. A mi svi moramo da platimo odstetu.
Pa daj bato nek se plati, pa da se kaze, pa da se nikada to ne radi vise.Ova jagma za zemljistem po beogradu se radi da bi novi vlasnici postali legalni a mi svi da placamo odstetu.
Tako nikada neces imati normalno drutvo.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 3510
Ма битан је лични интерес. Дај да напунимо кесе кад нам се пружила прилика док смо на власти, да обезбедимо децу и унуке, а ко ће то да враћа пуца ми курац. Држава нека плаћа пенале по судовим, а дугове нека враћају туђа деца.
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
Је л држава и њене структуре спречавају можда ископавање партизанских лешева?

Da niste broj žrtava pomnožili sa 1000 možda bi većinu i našli

Мора да је тако.

Bio Kuštunica na vlasti, pa Velja Ilić, pa Vuk je stalno na Vlasti, gde su ti komunisti na vlast?

Коју то тачно власт има Вук?Лик је потпуна маргина.Друго увек си у стању да причаш о томе како председник Америке ради за овог и оног,како су тајне структуре тамо на власти,а не можеш себи да дочараш да је онда такав случај и овде.Што овде неко не би диктирао са стране председницима и премијерима?Мислиш ако се не декларишу јавно,и ако су променили дрес више их нема,одједном су нестали?
Ja tebi samo kažem da leševi mojih predaka još nisu pronađeni, ali niko za to ne kenjka. Tražite bre generala Dražu niko vam ne smeta. Ako već misliš da postoje neke sive komunističke eminecije, bio bih radoznao da saznam ko su ti ljudi. Ništa nije isključeno, ali da danas kada je komunizam toliko omržen ( dakako sa razlogom) postoje neki moćni komunisti, malo je verovatno. Tačno je da je vuk marginalac, ali je u vlasti i uspeo je da u parlamentu izdejstvuje izjednačavanje četničkog i partizanskog pokreta. Za tu odluku su bili svi u parlamentu, sem Socijalista, Žarka Koraća i Nebojše Čovića. Znači večina ljudi u vlasti izuzetno blagonaklono gleda na četnike i da ne ponavljamo temu besmisleno je. Jednostavno mišljenja su nam suprotna. Kada iskopate tih 800.000 leševa i dokažete da su svi ubijeni od strane Partizana i komunista, ja ću vam se javno izvinuti. Dotle me ovo kenjkanje ne zanima uopšte.
« Poslednja izmena: 28. Dec 2009, 19:12:14 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k530i
Ja tebi samo kažem da leševi mojih predaka još nisu pronađeni, ali niko za to ne kenjka.

Је ли твоје претке убила држава након намештеног суђења?Је ли те држава намерно саботира у намери да им нађеш гроб?Страдали су и моји на Сутјесци,и наравно да нико не зна где леже,али то је потпуно друга ствар.

Ništa nije isključeno, ali da danas kada je komunizam toliko omržen ( dakako sa razlogom) postoje neki moćni komunisti, malo je verovatno.

Чак шта више врло је вероватно.Не мислиш заиста да су после 45 година(и још којих 20 касније) царевања овом земљом једноставно покупили прње и отишли у Тунгузију?Знаш оно,одело си променио ал' иста си ти битанга?Тако ти је и са њима.То што се више не маше црвеним звездама и што сви пате од колективне амнезије кад споменеш СКЈ не значи да их нема.

Tačno je da je vuk marginalac, ali je u vlasti i uspeo je da u parlamentu izdejstvuje izjednačavanje četničkog i partizanskog pokreta.

Јака ствар.30 преживелих Равногораца је као добило неке пензије,и променили су пар назива улица.Стварно радикалне промене.

Kada iskopate tih 800.000 leševa i dokažete da su svi ubijeni od strane Partizana i komunista, ja ću vam se javno izvinuti.

Нико није спомињао 800 000 лешева.

Dotle me ovo kenjkanje ne zanima uopšte.

Да те не занима,не би коментарисао сваку вест везано за ову тему.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 3510
Деца кукуруза. Пардон: Деца Кестенова
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:55:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.