Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi "reality show" "Moja desna ruka"!  (Pročitano 24683 puta)
Svakodnevni prolaznik


-Scientia potestas est -

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 219
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
VIP 
bravo HKJ , nisam gledao emisiju ali sam video klip na utisku nedelje,kada je pricala kako neka devojka nije dobro nalakirala nokte i zato ne moze da joj bude asistent , jaoooooooooo kad pevaljka  krene da filozofira nista gore,mars pod sator majku vam.....
IP sačuvana
social share
templars
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
bravo HKJ , nisam gledao emisiju ali sam video klip na utisku nedelje,kada je pricala kako neka devojka nije dobro nalakirala nokte i zato ne moze da joj bude asistent , jaoooooooooo kad pevaljka  krene da filozofira nista gore,mars pod sator majku vam.....
hvala,mada,ja samo iznosim cinjenice.
jer bih najradije zeleo da se Srbija ocisti od svih Grand-proizvoda,i turban-folk sranja.
kurve su uobrazile da su one neki autoritet ovde,neka elita,il sta ti ja znam...da,da,kako da ne.to tako kad se vrate tamo u selo i obor,pa nek tamo glume elitu ocu,pa kad ih mlatne jednom po zubalu,da vidim sto ce i dalje da tripuju i kenjaju,nego ima da kukaju od bola!
ej,bre,vec 20 jebenih godina ne mozemo da operemo zemlju od tih Grand & co. govana...  Smile
20 godina!  Smile i ko da to nije dovoljno,nego su sada jos pocela govna da glume sve i svasta.
kako da ne.oce to.mars u selo,pa tamo glumi besne gliste!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
pravi od sebe glupacu. ali to smo vec znali.
nisam samo znala koliko ima kretena koji se prijavljuju na ovaj posao.
gledajuci zvezde granda i ovaj show pocela sam da shvatam zasto se nama desavaju stavri koje se desavaju. kao narodu i drzavi koju ovaj zalosni narod cini.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne znam koga vise da zalim.

Seku koja tvrdi da je ono sto ona radi pop muzika,

copor jadnika koji bi da joj titraju muda koja samo sto joj nisu nikla

ili sebe...

koja danas pokusah da odgledam govance i pri tom shvatih da sam opet sebi dozvolila da mi se programska sema igra sa mozgom.

uostalom,sta je sa programskim semama nasih televizija?
je l' to neki masovni pad ukusa?

nemam kablovsku...a ozbiljno se moja porodica i ja dogovaramo da u potpunosti izbacimo TV-e ispred vrata usmjerivsi svoju paznju neopozivo i iskljucivo samo na filmove koje mi odaberemo....cisto da ne bi pali u iskusenje da virnemo na neku od nasih televizija.

horor.

koji pocinje od dnevika u pola osam,preko nekih emisija o hitnoj pomoci,rekonstrukcije ubistava,pa direktni prenosi ubistava i mjesta uvidjaja,pa potrage za nestalima,pa sjecanja na neka grandiozna serijska cerecenja,pa kad narod propisno isprepadaju i ucine ga blago tupim i depresivnim...

uskace Seka Aleksic i ona...potpuno nenormalna voditeljka zivotinjske farme...koja satro senzacionalno objasnjava kako i na koji nacin je prdnuo Milos Bojanic.
« Poslednja izmena: 10. Apr 2010, 23:36:55 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
insajder: Karleusa snima kontra RS  Smile

hahahahaha "moja leva noga"  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
insajder: Karleusa snima kontra RS  Smile

hahahahaha "moja leva noga"  Smile  Smile
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
čuo sam za to... zvučalo je kao da će gomila likova da se takmiče u drkanju pred kamerama... iskreno, pre bih to gledao nego ovo...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
ne znam koga vise da zalim.

Seku koja tvrdi da je ono sto ona radi pop muzika,

copor jadnika koji bi da joj titraju muda koja samo sto joj nisu nikla

ili sebe...

koja danas pokusah da odgledam govance i pri tom shvatih da sam opet sebi dozvolila da mi se programska sema igra sa mozgom.

uostalom,sta je sa programskim semama nasih televizija?
je l' to neki masovni pad ukusa?

nemam kablovsku...a ozbiljno se moja porodica i ja dogovaramo da u potpunosti izbacimo TV-e ispred vrata usmjerivsi svoju paznju neopozivo i iskljucivo samo na filmove koje mi odaberemo....cisto da ne bi pali u iskusenje da virnemo na neku od nasih televizija.

horor.

koji pocinje od dnevika u pola osam,preko nekih emisija o hitnoj pomoci,rekonstrukcije ubistava,pa direktni prenosi ubistava i mjesta uvidjaja,pa potrage za nestalima,pa sjecanja na neka grandiozna serijska cerecenja,pa kad narod propisno isprepadaju i ucine ga blago tupim i depresivnim...

uskace Seka Aleksic i ona...potpuno nenormalna voditeljka zivotinjske farme...koja satro senzacionalno objasnjava kako i na koji nacin je prdnuo Milos Bojanic.
Tebi ocigledno treba kablovska.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Destroy Everything You Touch

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
mob
Nokia 6220 Classic
je li stvarno postoje osobe koje gledaju OVO?  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Ja sam pre neki dan sluceno na Foxu naleteo na ovo sranje, kada je bila audicija za kandidate, prosto je sramota da jedna raspala skrneljusa u pokusaju zvezda onako ponasa prema ljudima, a i oni su mentoli sto su se uopste prijavili za tako truo sou koji je samo za debile i ljude sa manjkom mozga.

Jebo joj ja mater i sve po spisku, vrati se pod sator pizda ti materina bezobrazna.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.