Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 23:56:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mikoyan-Gurevich Mig  (Pročitano 16861 puta)
24. Dec 2009, 17:06:09
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Razvojni put

Mig

Neverovatno Mig od 1977 nije izbacio novi model aviona, izgleda da je propala firma, citao sam da opstaje tako sto remontuje stare avione.

Kazu da ce dobiti posao od Suhoj firme u izradi PAK-FA.
« Poslednja izmena: 24. Dec 2009, 17:08:26 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Nije bas sve tako crno.Radili su oni na novim modelima, ali nije doslo do masovne proizvodnje,zbog ekonomske situacije u Rusiji devedesetih.
Nije istina da zive iskljucivo od remonta starih aviona.Upravo su sklopili ugovor sa Mijanmarom o prodaji dvadeset aparata Mig-29.

http://www.vijesti.at/tekst/bih/vijesti/proizvodjac-naoruzanja-americka-bozicna-prodaja-lovaca-maroku-i-mijanmaru/470169
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Предухитрио си ме!  Smile
 Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Pazi, ja govorim o firmi koja je zaradjivala milijarde pre 30 godina, a sada se bavi remontom, ne mislim bukvalno propala, ali ide ka tome.



Alzir je isto kupio 29 ali su im ovi vratili jer nisu bili novi, mozda je isto slucaj sa tim... sumnjam da proizvode jos 29 verovatno su to remontovani...

Jedino sto su unapredili kod 29 je vektorski potisak, i to je valja OVT verzija.
« Poslednja izmena: 24. Dec 2009, 17:46:04 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Па били су нови у смислу израђени од некоришћених нових делова старих 20 година који су стајали у складишту...

Део опреме је био нов, као на пример радар, електроника итд. а то је најбитније...

МиГ-29
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Multimedijalna enciklopedija koja predstavlja istorijski razvoj biroa MiG, od MiG-1 pa sve do MFI. CD koji se pojavio 1999. sadrzi tehnicke karakteristike aviona, njhove opreme i naoruzanja, kao i oko 1000 fotografija i nekoliko originalnih filmova. Ja sam dobio CD od člana wesssko kojem se još jednom zahvaljujem na tome  Smile




http://rapidshare.com/files/241388830/MiG.part1.rar
http://rapidshare.com/files/241692091/MiG.part2.rar
http://rapidshare.com/files/241726512/MiG.part3.rar

Password: paluba.info
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia N70
I dan danas,posle toliko godina,avion sa najboljom aerodinamikom u svetu.SVI kazu da je njegov "oblik" i dalje ne prevazidjen...Takodje...

Pre vise godina(mozda desetak),kada je prvi zapadni pilot "vozio" MiG-29,(nemacki),je rekao.Sve je to ok,zapadni avioni,imaju sofisticiraniju opremu,udobniji su,bla,bla,bla,ali citiram"kada date forsaz na 29,zaboravite na sve".Toliko o tom po meni,cudu od aviona.
I dalje je jedan od najlepsih aviona.Cinjenica je da ga je uvek zezala elektronika,ali za to su krivi rusi sto nikada nisu preterano ulagali u to(sama cinjenica,koliko je zapada pre pokrenuo program stealth aviona od rusa).Zamislite MiG-29,sa zapadnomeletkronikom.Msm,cinjenica je da je to nemoguce zamisliti,ali....Neverujem da bi bilo kakvi F-ovi,Raptori,i cuda mogli da obore taj avion.Ali sve su to puste zelje,mene,zaljubljenika u ovaj avion....
Tuzno je sve to sto je takva kompanija,koja je napravila to,zavrsila,ili jos zavrsava ovako,aliiiii....Zivot ide dalje!
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Хвала Рамоне.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Pazi, ja govorim o firmi koja je zaradjivala milijarde pre 30 godina, a sada se bavi remontom, ne mislim bukvalno propala, ali ide ka tome.



Alzir je isto kupio 29 ali su im ovi vratili jer nisu bili novi, mozda je isto slucaj sa tim... sumnjam da proizvode jos 29 verovatno su to remontovani...

Jedino sto su unapredili kod 29 je vektorski potisak, i to je valja OVT verzija.


Vremena se menjaju. Smile.Druga su vremena bila pre 30 godina.U tom periodu drzava je ulagala ogromne pare za razvoj novih aparata kao i za kupovinu istih.Bukvalno je bilo izdvajano za vojsku,vise od polovine sredstava a za narod sta ostane.
Druga vazna stvar je da su nekad aparati Mig bili dosta jeftini i dostupni velikom broju relativno siromasnih zemalja.Tako su odredjene Africke zemlje kupovale po vise stotina aparata Mig-21,a to danas nije slucaj.Kompanija Mig je u bivsem Sovjetskom savezu imala liderski status dok su svi drugi bili iza njih.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Другачија је то била економија, не може се поредити са капиталистичким системом... Није улагање у војску била препрека развитку остатка економије већ политички систем који није дозвољавао развој читавих сектора економије, поготово услуга.

Доказ је да нагли пад војне производње после распада СССР није допринео значајно већем квалитету живота.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 23:56:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.