Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Odnosi u porodici, osecanje manje vrednosti medju najblizima  (Pročitano 23514 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
 :D svakakvih saveta! hvala vam svima na savetima, ali kao sto je rekao jedan od vas, nije problem toliko finansijski, vec emotivni,mentalni. .  
Ja zivim odvojeno od njih, u gradu sam ,sa sestrom u stanu, radim tj.  cuvam klinca za 100e, to mi je mali dzeparac, ucim,studiram i tako. .  za sda mi je to ok, naravno zelim mnogo,mnogo vise ali uskoro cu u i fax da zavrsim pa cu nadam se iamti bolji posao, vecu lovu itd! Ali. . . .  mozda cu i dalje imati isti emotivni problem! A onda, koliko cu biti happy?? Ja volim da zivim u nekom redu i skladu. . to zelim da postignem! Podrska roditelja je uvek bila bitna.  Imam primer moje sestre i brata od strica, njihovi su ih zaista podrzavali psihicki i emotivno u svemu, iako su starno bili problematicni, narocito u periodu pubertete. . . . i taj period je prosao, a oni su sada mnogo stabilniji, zreliji, srecniji. .  jer nisu bili sputavani, sledili su svoje zelje, sebe i to je to! E tu se ja osecam sputanom, stalno neki pritisci, usmeravanja, kako i zasto to trebam uraditi tako i tako> E dosta vise!!! I rekla sam mojima da me puste, da mi se ne mesaju u sve i svasta, ali oni su valjda navikli na to.
I da, imam decka, ali on je mladji od mene 3 god i ne vidim u njemu resenje, finansijski. .  Niti to zelim! Ja sam sa njim jer mi je lepo, ok je prema meni i imam njegovu emotivnu podrsku.  Za finansijsko resenje se sama trudim, imam svoju garsonjeru, imam svoj poslic, fax. .  On ima svoje! A mislim da bi stvaranje "porodice" sa njim bila greska u ovom momentu.  Hocu prvo ja da se sredim, i da ja se emotivno osamostalim, kako ne bi sa tim opterecivala svoju decu u na njih prenosila nezadovoljstvo! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
 Ok, teshko je da se osamostali, jer ne radi,zavisna je od roditelja,stan koshta toliko i toliko...,ja sam bukvalista.., mnogo toga sam videla u zhivotu,mnogo sam u kontaktima sa mladima, i znam koliko su mladi ogorcheni na roditelje.
Jer su njihovi roditelji konstanto nezadovoljni sa njima.Onda stradaju emotivno,i, kako dalje  Smile

A, to da pricha sa roditeljima, ok.., samo se plashim da l' ce je chuti.

Ili ce biti onog 'shta ti fali, itd' , tako da...., ja nisam kompetentna, jer sam zaista bukvalista, nemoj da chita ona moje postove.

 Vi, mladi najbolje znate

P.S.napisa devojka  Smile

 
« Poslednja izmena: 22. Dec 2009, 14:28:09 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia N97
Roditelji su takvi. Budesh bezobrazan, malo se popravish i oni svi srecni. KAd si stalno dobar, to se podrazumeva i stalno imaju dodatne primedbe.
Kad ti je bila potrebna podrshka nisi je imala ali te godine su proshle i nishta ih nece vratiti. Postigla si dosta toga i bez njih, nastavi tako i uzhivaj. U jednom momentu cesh da ih prerastesh i neceti biti bitno shta misle. Videcesh.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
U toj varijanti... kada budes zavrsila i imala malo bolju poziciju, pokusaj direktno da popricas sa ocem o tome...
Koji god da je razlog za njegovo ponasanje, tada to isteraj na cistac...
Kada to uradis posticices ili to da se promeni, ili to da ti prosto vise ne bude stalo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Milice.. meni se cini da ti pravis problem gde ga nema..
Ali.. dobro.. nema veze...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia N97
Ne budi tako sigurna.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
LG Frizider
Чекај родитељи су ти дали стан теби и сестри? Или сама плаћаш изнајмљивање са сестром а родитељи те дотирају за остало? Ако је ово прво, мислим, тек онда не капирам у чему је проблем, пребацују ти мало матори па си љута шта? Колико видим није то ни толико лоше, само ти лагано учи завршавај факултет а ако ти баш сметају неке дискусије нека уђе на једно а изађе да друго уво.

Да се емотивно осамосталиш.........ух........како то иде ај и мене научи леба ти, имаш дечка, живиш одвојено од родитеља, како то емотивно ниси самостална, мислиш емотивно проистиче из материјалног јер имаш неку обавезу према њима пошто користиш стан који су ти оставили родитељи?

Citat
U toj varijanti... kada budes zavrsila i imala malo bolju poziciju, pokusaj direktno da popricas sa ocem o tome...
Koji god da je razlog za njegovo ponasanje, tada to isteraj na cistac...

Мени се све чини да је ту дебео недостатак квалитетне комуникације. Углавном пробај ово изнад само ја ето не бих чекао ништа већ одмах на ствар нема разлога да се плашиш да ће се односи још више погоршати, статус кво је ипак нешто горе.......
« Poslednja izmena: 22. Dec 2009, 14:38:47 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia N97
Ona se nije zhalila na materijalnu situaciju, vec na emotivnu. To je mnogo ozbiljniji problem.

Kapiram da mnogima deluje kao da je razmazhena, ali to nije tako.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Nije se zalila ali nije nezavisna...

Ako pravi takvu pricu da ce da se suprostavi, mora bar malo odstupnicu da ima, u slucaju da dodje do nemilih scena da moze da ode na neko vreme i pokaze da je ozbiljna...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Ni meni ne izgleda kao da je razmazena; kad odrastas u porodici gdje ste svi bliski i kad si odgojen tako da gledas roditelje kao na alfu i omegu onda ti njihovo neodobravanje i pridike mogu itekako zagorcati zivot.

Ja i dalje mislim da jednostavno treba da pusti da na jedno uho udje, a na drugo izadje. I sama kazes da si dosad pravila neke lose izbore zbog njihovih opaski, mislim da je to dovoljan dokaz da ih ne trebas gledati kao mjerodavne u svemu.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.