Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko je vas favorit?

Glasanje završeno: 11. Mar 2010, 11:48:04

Andrija Ojdanic (63) - Era, pevac, svaler
3.4%  (9)
Tamara Simic (25) - model
1.9%  (5)
Alden Hadzikaric (41) - glumac
1.1%  (3)
Anabela ex-Djogani (35) - pevacica, ex-FunkyG
7.3%  (19)
Bora Drljaca (69) - pevac, navodno za*ebant
3.4%  (9)
Ana Bebic (24) - pevacica, bivsa ucesnica OT
8.8%  (23)
Ervin Katona (33) - Strongman, sportista
18.8%  (49)
Divna Karleusa (52) - majka Jelene Karleuse, radio voditelj
0.8%  (2)
Bojan Jovanovski (24) - travestit, zabavljac
4.6%  (12)
Sanja Brnovic (22) - model
0.8%  (2)
Mladen Radulovic (27) - bivsi decko Seke Aleksic, navodno maneken
2.3%  (6)
Lepa Lukic (70) - pevacica, Kalamiti Dzejn
4.6%  (12)
Milan Maric Svaba (29) - klinac iz "Rana"
37.9%  (99)
Ena Popov (23) - bivsa ucesnica VB
4.2%  (11)
Ukupno glasova: 261
Idi dole
Stranice:
1 ... 157 158 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veliki Brat 2010 VIP ~ Glasajte za favorite  (Pročitano 232546 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC 
ne verujem da ce da ga tuzi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Tattoo
Naravno,Karlo i Miki nisu uopšte budale,bez obzira šta ja ili neko drugi mislio o njima,a taj Ljuba iz prvog nije uopšte unteligentan,on je jedan autustični načitani moljac i garantujem da bi njegov IQ bio daleko manji od nekih drugih učesnika v.b. Smile

I u v.b.ne ulaze samo glupi ljudi,ulaze ljudi željni slave i novca,to su dva osnovna motiva,a to nema veze sa inteligencijom.


...Gresis...Ljuba je usao u VB1 pre svega jer je imao najvisi IQ skor od svih testiranih na casting-u...Takodje nema govora o autizmu...
A kao na kastingu im mere IQ,lik je osrednje inteligencije,smetenjak. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
Još se diskutuje o ovome.
Kol'ko vi nemate šta da radite. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 22
Zastava Engleska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Motorola 
Naravno,Karlo i Miki nisu uopšte budale,bez obzira šta ja ili neko drugi mislio o njima,a taj Ljuba iz prvog nije uopšte unteligentan,on je jedan autustični načitani moljac i garantujem da bi njegov IQ bio daleko manji od nekih drugih učesnika v.b. Smile

I u v.b.ne ulaze samo glupi ljudi,ulaze ljudi željni slave i novca,to su dva osnovna motiva,a to nema veze sa inteligencijom.


...Gresis...Ljuba je usao u VB1 pre svega jer je imao najvisi IQ skor od svih testiranih na casting-u...Takodje nema govora o autizmu...
A kao na kastingu im mere IQ,lik je osrednje inteligencije,smetenjak. Smile

...Prolaze kompletnu psiholosku proveru, ukljucujuci i IQ test - odnosi se na one koji prodju drugi krug...Lik je izuzetno inteligentan i daleko od smetenjaka, sto ne znaci da nema mana...Ostaje pravo na vlastito ubedjenje... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Sony 
to prolaze samo oni koji uđu u naj užu konkurenciju....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
Naravno,Karlo i Miki nisu uopšte budale,bez obzira šta ja ili neko drugi mislio o njima,a taj Ljuba iz prvog nije uopšte unteligentan,on je jedan autustični načitani moljac i garantujem da bi njegov IQ bio daleko manji od nekih drugih učesnika v.b. Smile

I u v.b.ne ulaze samo glupi ljudi,ulaze ljudi željni slave i novca,to su dva osnovna motiva,a to nema veze sa inteligencijom.


...Gresis...Ljuba je usao u VB1 pre svega jer je imao najvisi IQ skor od svih testiranih na casting-u...Takodje nema govora o autizmu...
A kao na kastingu im mere IQ,lik je osrednje inteligencije,smetenjak. Smile

...Prolaze kompletnu psiholosku proveru, ukljucujuci i IQ test - odnosi se na one koji prodju drugi krug...Lik je izuzetno inteligentan i daleko od smetenjaka, sto ne znaci da nema mana...Ostaje pravo na vlastito ubedjenje... Smile

jel clan mense,koliki IQ ima,pricas nesto napamet ili imas argumenata?ivan bulja je prosecno inteligentan,a mape memorije koje je naucio moze da nauci svako dete,mada nije on lud mesto skolovanja lepo lik kupio stance

IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung 
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Apple iPhone SE 2020
Naravno,Karlo i Miki nisu uopšte budale,bez obzira šta ja ili neko drugi mislio o njima,a taj Ljuba iz prvog nije uopšte unteligentan,on je jedan autustični načitani moljac i garantujem da bi njegov IQ bio daleko manji od nekih drugih učesnika v.b. Smile

I u v.b.ne ulaze samo glupi ljudi,ulaze ljudi željni slave i novca,to su dva osnovna motiva,a to nema veze sa inteligencijom.


...Gresis...Ljuba je usao u VB1 pre svega jer je imao najvisi IQ skor od svih testiranih na casting-u...Takodje nema govora o autizmu...
A kao na kastingu im mere IQ,lik je osrednje inteligencije,smetenjak. Smile

...Prolaze kompletnu psiholosku proveru, ukljucujuci i IQ test - odnosi se na one koji prodju drugi krug...Lik je izuzetno inteligentan i daleko od smetenjaka, sto ne znaci da nema mana...Ostaje pravo na vlastito ubedjenje... Smile

jel clan mense,koliki IQ ima,pricas nesto napamet ili imas argumenata?ivan bulja je prosecno inteligentan,a mape memorije koje je naucio moze da nauci svako dete,mada nije on lud mesto skolovanja lepo lik kupio stance



Sez... hvala na ovom postu....
Ja to pricam odavno... ali ne.... on je genije jer je ovladao mapama uma... koje su btw. pravljene za prosecne ljude i ljude koji imaju problema sa pamcenjem... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Iako je “VIP Veliki brat” završen, tenzija ne jenjava. Posle četrdeset godina prijateljstva, Lepa Lukić i Era Ojdanić obračunaće se na sudu, zbog uvreda koje je pevač naneo kraljici narodne muzike, a koliko je netrpeljivost jaka, najbolje govori činjenica da je Lepa napustila emisiju zbog Ere.

Naime, tokom poslednje emisije “Veliki Brat – Veliki mozak“, u kojoj su gosti bili svi superfinalisti ove sezone, voditeljka je upitala Lepu o utiscima u kući. Lepa je rekla da ne bi da priča baš o svemu, a onda ju je Era prekinuo: “Pričaj, pa što si došla u emisiju nego da pričaš?”.

Lepa mu je odbrusila: “Hajde bar na jedan sat budi gospodin, pa nisi ti voditelj, nećeš ti da mi govoriš šta da radim!”, na šta je Era odgovorio: “Ne mogu da budem ni 15 minuta gospodin kad si ti u pitanju”.

Lepa je potom ustala sa stolice i otišla iz emisije, a Boki “Trinaeska” je neuspešno pokušao da je nagovori da se vrati.

“On je ispao kreten i nečovek. Video je u meni glavnu konkurenciju u kući, pa je mislio da će tim ponašanjem postići nešto. Bio je presrećan kada sam kuću napustila zbog ranije ugovorenog nastupa, mislio je da izlazim jer ne mogu da izdržim više. Čak je rekao da imam ginekoloških problema, ma nalupetao se samo tako. Sve će to morati da dokaže na sudu”, rekla je ogorčena Lepa.

Era, koji je ranije već naglasio da se ni zbog čega ne kaje i da stoji iza svih svojih reči, rekao je da jedva čeka da ga Lepa tuži.

“Uzeće joj advokati 200-300 evra i mislim da neće biti ništa od toga. Verujem u pravdu, pa ako me i osude, i zatvor je za ljude”, zaključio je Ojdanić.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Citat
"On bi se javno vešao samo pod uslovom da to direktno prenosi televizija."
Svaka cast, pogodio je u centar  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 157 158 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.