Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:08:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde ima da se kupi KNO3(salitra) u Beogradu?  (Pročitano 17343 puta)
19. Dec 2009, 22:45:59

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
LJudi,jel moze neko da mi pomogne ili da mi da adresu u Bg-u gde mogu da kupim kalijum nitrat???hvala unapred!!!  Smile


edit
4.3. Teme sa naslovima tipa: "Hitno", "Pomoć", "Problem", "Da li...."
Naslov teme mora da odgovara njenom sadržaju i da ga barem delimično opisuje.
« Poslednja izmena: 20. Dec 2009, 00:14:57 od samuraj77 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Možda u SuperLab...oni prodaju hemikalije i veliki su prevaranti...takođe skupi...a to ti neće prodati sigurno...moraš drukčije da se snađeš...
  Osim toga KNO3 je vrlo reaktivna hemikalija kao i ostale takve soli (KClO3 ili KClO4,NH4NO3 i slično),uglavnom im je zajedničko što ih koriste teroristi za izradu bombi i drugih paklenih naprava pa su ljudi koji to traže da kupe pod prismotrom BIA ili policije ,ne znam zašto ti treba ali ako oćeš da praviš crni ili dimni barut (78 % KNO3,12% drvenog uglja i 10 % sumpora ) odustani jer jer je to vrlo opasna smeša koja može da se samozapali i da te povredi(prilikom mešanja!!!)...
  Ako ti treba rastvor (reagens) koji se koristi u nekim hem.reakcijama to možeš dobiti u svakoj laboratoriji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Samsung S7
Tehnohemija, na putu za Pancevo sa desne strane.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Minefield 3.7a1pr
Možda u SuperLab...oni prodaju hemikalije i veliki su prevaranti...takođe skupi...a to ti neće prodati sigurno...moraš drukčije da se snađeš...
  Osim toga KNO3 je vrlo reaktivna hemikalija kao i ostale takve soli (KClO3 ili KClO4,NH4NO3 i slično),uglavnom im je zajedničko što ih koriste teroristi za izradu bombi i drugih paklenih naprava pa su ljudi koji to traže da kupe pod prismotrom BIA ili policije ,ne znam zašto ti treba ali ako oćeš da praviš crni ili dimni barut (78 % KNO3,12% drvenog uglja i 10 % sumpora ) odustani jer jer je to vrlo opasna smeša koja može da se samozapali i da te povredi(prilikom mešanja!!!)...
  Ako ti treba rastvor (reagens) koji se koristi u nekim hem.reakcijama to možeš dobiti u svakoj laboratoriji...


nemoj da zajebavaš čovjek ja kupujem stalno u poljoprivrednim apotekama,neće ti niko ništa.bude pakovano po dva kg.ja pravim raketno gorivo sa šalitrom i saharozom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Gde ima da se kupi kalijev nitrat ako znate recite mi de to ima da se kupi iz Valjeva sam :mrgreen: :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Minefield 3.7a1pr


šta da ti pošaljem.ajde u poljoprivrednu apoteku traži šalitru i gotovo Smile
« Poslednja izmena: 21. Jan 2010, 00:38:27 od samuraj77 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson C702i
Mislim da je odgovor vezan za KNO3(salitra) dobijen, ocigledno je da je ima u poljoprivrednoj apoteci...
Verujem da u svakom mestu u Srbiji ima bar po jedna...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:08:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.