Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čajniče: Milorad Živković, Milun Kornjača i Duško Tadić uhapšeni zbog ratnih zlo  (Pročitano 23075 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
Inzko izuzetno si dosadan, ova teme je potpuno neinteresantna.nađi neki sajt u Rs, gde ljudi znaju o čemu se radi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k850i
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...

Шта се фолираш , ко је први чинио злочине , ко је први побио као права кукавица ненаоружане војнике у Сарајеву и Тузли , ко је убио српског свата , а да , то су прави исламски хероји ...

IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k850i
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...

Шта се фолираш , ко је први чинио злочине , ко је први побио као права кукавица ненаоружане војнике у Сарајеву и Тузли , ко је убио српског свата , а да , то су прави исламски хероји ...



ja i kakve to veze ima sa cajnicem  Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...
Inzko ti u svom postu pet vijekova turske okupacije nazivas romanticarskim nacionalizmom i stvari koja nije istinita?
Pa vjeruj mi da je tvoj narod imao takvu istoriju isto je nikada nebi zaboravio,osim toga ako ti je to bilo davno nije bio drugi svj. rat,o tome mi je deda pricao i o zlocinima ustasa i handzar divizije!
Pa onda dodje devedeset druga pa dva naroda preglasaju i potpuno ignorisu volju mog naroda (takodje konstitutivnog) i neces vjerovati ,ona ista dva naroda koja su u proteklih pet vijekova (muslimani) i drugom svj. ratu (hrvati) ubijali moj narod!
I ja treba da se radujm takvoj drzavi?Pa onda dodje  dejton pa ti jasno pokaze da ta dva naroda nisu bila u pravu i naprave Ustav po kojem nikad vise dva naroda nece moci preglasati treci!To mi je satisfakcija da sam u pravu!
A sto se tice ovog rata ako mislis da sSarajevo nema veze sa Cajnicem onda Ili se zezas ili ......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k850i
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...
Inzko ti u svom postu pet vijekova turske okupacije nazivas romanticarskim nacionalizmom i stvari koja nije istinita?
Pa vjeruj mi da je tvoj narod imao takvu istoriju isto je nikada nebi zaboravio,osim toga ako ti je to bilo davno nije bio drugi svj. rat,o tome mi je deda pricao i o zlocinima ustasa i handzar divizije!
Pa onda dodje devedeset druga pa dva naroda preglasaju i potpuno ignorisu volju mog naroda (takodje konstitutivnog) i neces vjerovati ,ona ista dva naroda koja su u proteklih pet vijekova (muslimani) i drugom svj. ratu (hrvati) ubijali moj narod!
I ja treba da se radujm takvoj drzavi?Pa onda dodje  dejton pa ti jasno pokaze da ta dva naroda nisu bila u pravu i naprave Ustav po kojem nikad vise dva naroda nece moci preglasati treci!To mi je satisfakcija da sam u pravu!
A sto se tice ovog rata ako mislis da sSarajevo nema veze sa Cajnicem onda Ili se zezas ili ......

ubijali ste i vi, nikom duzni niste ostali, necu da se vracam na pretxistoriju...reci ako sta imas o cajnicu, a o JNA i tuzli  svatovima trebaju reci pravosudni orani ove zemlje...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...
Inzko ti u svom postu pet vijekova turske okupacije nazivas romanticarskim nacionalizmom i stvari koja nije istinita?
Pa vjeruj mi da je tvoj narod imao takvu istoriju isto je nikada nebi zaboravio,osim toga ako ti je to bilo davno nije bio drugi svj. rat,o tome mi je deda pricao i o zlocinima ustasa i handzar divizije!
Pa onda dodje devedeset druga pa dva naroda preglasaju i potpuno ignorisu volju mog naroda (takodje konstitutivnog) i neces vjerovati ,ona ista dva naroda koja su u proteklih pet vijekova (muslimani) i drugom svj. ratu (hrvati) ubijali moj narod!
I ja treba da se radujm takvoj drzavi?Pa onda dodje  dejton pa ti jasno pokaze da ta dva naroda nisu bila u pravu i naprave Ustav po kojem nikad vise dva naroda nece moci preglasati treci!To mi je satisfakcija da sam u pravu!
A sto se tice ovog rata ako mislis da sSarajevo nema veze sa Cajnicem onda Ili se zezas ili ......

ubijali ste i vi, nikom duzni niste ostali, necu da se vracam na pretxistoriju...reci ako sta imas o cajnicu, a o JNA i tuzli  svatovima trebaju reci pravosudni orani ove zemlje...
Pa dobro ti si sef ,odredjujes o cemu da pricam, ono prije sto se desilo puj pike se ne broji,broji se samo ovo sto ti mislis da ti odgovara!
Ali evo poslusacu te pa cu reci sta mislim o cajnicu.
Cajnice je jedan vrlo lijep gradic na istoku Republike Srpske,a sto se tice zlocina koji su se u njemu desili za vrijeme tragicnog sukoba u Bosni i Hercegovini o licnoj odgovornsti pocinioca ocitovace se pravosudni organi Bosne i Hercegovine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k850i
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...
Inzko ti u svom postu pet vijekova turske okupacije nazivas romanticarskim nacionalizmom i stvari koja nije istinita?
Pa vjeruj mi da je tvoj narod imao takvu istoriju isto je nikada nebi zaboravio,osim toga ako ti je to bilo davno nije bio drugi svj. rat,o tome mi je deda pricao i o zlocinima ustasa i handzar divizije!
Pa onda dodje devedeset druga pa dva naroda preglasaju i potpuno ignorisu volju mog naroda (takodje konstitutivnog) i neces vjerovati ,ona ista dva naroda koja su u proteklih pet vijekova (muslimani) i drugom svj. ratu (hrvati) ubijali moj narod!
I ja treba da se radujm takvoj drzavi?Pa onda dodje  dejton pa ti jasno pokaze da ta dva naroda nisu bila u pravu i naprave Ustav po kojem nikad vise dva naroda nece moci preglasati treci!To mi je satisfakcija da sam u pravu!
A sto se tice ovog rata ako mislis da sSarajevo nema veze sa Cajnicem onda Ili se zezas ili ......

ubijali ste i vi, nikom duzni niste ostali, necu da se vracam na pretxistoriju...reci ako sta imas o cajnicu, a o JNA i tuzli  svatovima trebaju reci pravosudni orani ove zemlje...
Pa dobro ti si sef ,odredjujes o cemu da pricam, ono prije sto se desilo puj pike se ne broji,broji se samo ovo sto ti mislis da ti odgovara!
Ali evo poslusacu te pa cu reci sta mislim o cajnicu.
Cajnice je jedan vrlo lijep gradic na istoku Republike Srpske,a sto se tice zlocina koji su se u njemu desili za vrijeme tragicnog sukoba u Bosni i Hercegovini o licnoj odgovornsti pocinioca ocitovace se pravosudni organi Bosne i Hercegovine.

tako je, a imas li nedje mozda tacan podatak koliko je dosad srba uxapseno za optuzbe o ratnim zlocinima...sto u xagu, sto u BiX?
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Ako su ubijali civile neka su uhapseni.
Malo mi je simptomaticni da se hapse zbog ubijanja (oko) 100 osoba.
Mozda sam i ja ubio oko nekoliko a mozda i nisam.
Hocu da kazem a ne da mi se izgovoriti.
Gdje moze oko biti osnova za podizanje optuznice?
Il je 1 il 7 il 80 il 1243 ali ne moze oko  biti optuznica to je paradoks
koji funkcionise samo kod suda BiX (preuzeto od Inzka) i tzv.S I P A.
(na satrovackom pasi-jebes li ga dal travu il sijeno).
To nema sa veze RS i vjerovatno ce u skorijoj buducnosti dobiti otpor za
svoje djelovanje na teritoriji Republike Srpske.
Sve koji su civile satirali treba suditi i tu nema milosti.
Ko je ubio dijete ja bih streljao bez sudjenja (ukoliko je vidjen).
U pravu si samo sto u bosni samo jedan narod ima srce da kaze da idu u zatvor svi njegov sunarodnici koji su cinili zlocin!
Druga dva naroda imaju mentalni poremecaj jer svoj zlocin opravdavaju tudjim zlocinom!

То је оно што ја и хоћу да ставим до знања.
Не интересује ме који су они не људи (они су то показали негирањем свега) али знам
какво је моје било људско понашање.
Ја ћу пред бога ићи уздигнуте главе,а њихове клевете ће остати њима и њиховој дјеци.
Увијек говорим Ми смо ми а они су они,нека тако и остане.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k850i
Ako su ubijali civile neka su uhapseni.
Malo mi je simptomaticni da se hapse zbog ubijanja (oko) 100 osoba.
Mozda sam i ja ubio oko nekoliko a mozda i nisam.
Hocu da kazem a ne da mi se izgovoriti.
Gdje moze oko biti osnova za podizanje optuznice?
Il je 1 il 7 il 80 il 1243 ali ne moze oko  biti optuznica to je paradoks
koji funkcionise samo kod suda BiX (preuzeto od Inzka) i tzv.S I P A.
(na satrovackom pasi-jebes li ga dal travu il sijeno).
To nema sa veze RS i vjerovatno ce u skorijoj buducnosti dobiti otpor za
svoje djelovanje na teritoriji Republike Srpske.
Sve koji su civile satirali treba suditi i tu nema milosti.
Ko je ubio dijete ja bih streljao bez sudjenja (ukoliko je vidjen).
U pravu si samo sto u bosni samo jedan narod ima srce da kaze da idu u zatvor svi njegov sunarodnici koji su cinili zlocin!
Druga dva naroda imaju mentalni poremecaj jer svoj zlocin opravdavaju tudjim zlocinom!

То је оно што ја и хоћу да ставим до знања.
Не интересује ме који су они не људи (они су то показали негирањем свега) али знам
какво је моје било људско понашање.
Ја ћу пред бога ићи уздигнуте главе,а њихове клевете ће остати њима и њиховој дјеци.
Увијек говорим Ми смо ми а они су они,нека тако и остане.

ne mogu sve strane biti jednako krive...mi nismo htjeli rat, htjeli smo nezavisnost i izglasali smo je legalno sa vise od dvijete trecine bx radjana pro nezavisna, a vi ste zapoceli rat jer ste imali komplet JNA oruzje, u tom slucaju lako je bilo zapocet rat, da mi vas je vidjet danas dokle bi doguralii...jednostavno, sudovi pisu istoriju, a ta istorija i presude kazu da su srbi , da malo karikiramo, isto sto i svabe u drugom svjetskom ratu...krivi za sve...i americka aviacija je u 2 svj.ratu prilikom bombardovanja drezdena ubila 200000 njemackix civila i niko nikad nije odgovarao za to jer se zna odakle je svo zlo krenulo...ti gradjani su velikom vecinom izabrali xitlera kao i srbi radovana koji je jedan od najvecix zlikovaca u istoriji covjecanstva...isto tako svi srpski zlikovici jos nisu poxapseni, bice posla jos 50 godina u tom smislu kao i na otkrivanju mrtvix koje su srbi pobacali diljem rs-a...mnogi od njih su se i ubili, bas kao onaj smrad iz bosanskog samca, mnogi od njih ne mogu ni spavat mirno, a neke SIPA i u snu iznenadi...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.