Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:10:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Što muškarci misle o ženama  (Pročitano 18457 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Ko pricha o profesionalnim plesachicama ? Ta tvoja je tipichan primer deteta izgubljenog u svemiru koje bezhi na jedini teren na kom ima samopouzdanje, i zato besomuchno trenira deset godina.

Ja ti pricham o obichnim devojkama, koje se ne boje da spontano zanjishu svoje telo uz neku muziku.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Wildfire S
Zanjišu?  Smile


Nema veze... i sam reče da ti je to "fetiš". Ne mogu ja to shvatiti na isti način kao i ti.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Ajde da je samo meni ... nego  senzualan ples ima tradiciju dugu hiljadama godina. Bice da mi tebe ne shvatamo.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Wildfire S
Ja lepo reče Fahr...  Smile

Moje društvo nije nikad pričalo i razmišljalo o ženama na taj način, kroz ples.  Smile Ali prihvatam mogućnost da smo samo mi takvi a da drugi neprestano non-stop pričaju samo o tome i da poštuju tradiciju dugu nekoliko hiljada godina. Smile
I kao što rekoh... zato se ja ne družim s njima.  Smile
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 13:57:31 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Mnogima je zhena samo meso oko rupe, nije to nishta chudno. Sigurno ima josh neshto shto volish u vezi zhena. Ti barem ne deleujesh kao povrshan chovek.

Daleko od toga da zhenu definishe njen ples. Zhena je kompleksno bice sa hiljadama karakteristika.

IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Wildfire S
Sigurno ima josh neshto shto volish u vezi zhena.

Naravno da ima. Smile

Nisam nikad ni rekao da nema.   Smile
Samo tvrdim da ples nije toliko bitan svim muškarcima kao što stoji u tekstu u prvom post-u. Ali da razumem da je tebi bitan.
Govorimo o tome šta muškarci misle o ženama.
Ne možemo tvrditi da ono što se meni dopada da će se dopadati svim muškarcima u vezi žena, ali možemo tvrditi da se muški i ženski mozak ne razlikuju previše kad govore o suprotnom polu, samo što govore iz svoje perspektive.

I to je ovaj deo teksta s kojim se slažem.

Muškarci vole kategorizirati žene

Muškarci vole razgovarati o ženama kada s dečkima odu na piće. Tada ih uglavnom svrstavaju u ove kategorije: niska, visoka, zanimljiva, zločesta, odana, dobra za krevet i sl. Zanimljivo je da baš tako ili slično žene kategoriziraju jedna drugu kada pričaju o svojoj konkurenciji. Možemo li tada nešto prigovoriti muškarcima zbog kategoriziranja?! Koja od djevojaka nikada nije sjela s prijateljicama i novog uspoređivala s bivšim ili ih stavljala u kategorije tipa „nježan i romantičan“, „zavodnik“ i sl. Dakle, prava je istina, da baš kao što muškarci kategoriziraju žene i žene kategoriziraju druge žene, ali i muškarce.


Inače.
Koliko puta se ispostavi da smo ja i neka devojka mislili apsolutno iste stvari u vreme kad smo se muvali.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 14:13:54 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
"Ples nije toliko bitan svim mushkarcima." - Ovo je toliko uopshteno da prosto mora biti tachno. Jebo si mu kevu.  Smile

Sad cu malo da se igram.  Smile

Shta je uopshte ples ? Za nekog je ples kad trese riba sisama. Za mene nije.
Shta znachi 'bitan' ? Da odluchuje o nechemu. Mozhe da ostavi lep utisak ali ne odluchuje ni o chemu.
Shta znachi 'toliko bitan' ? Koliko ? Do te mare da se zaljubim ili do te mere da konstatujem da je simpatichna ?
Shta znachi 'svim mushkarcima' ? Ne postoji ni jedna stvar na svetu koja je bitna svim mushkarcima. Ima i onih koji ne vole zhene, pa im se jebe i kako pleshu.  Smile (mukice  Smile )

Ne morash nishta da odgovorish. Ja cu da ti objasnim moj stav.

Volim da vidim kad devojka lepo igra. To ne znachi nishta vishe od toga, da prija mom oku. Necu je zbog toga ozheniti, mozhda joj necu ni prici. Za mene je 'dobar ples' poprilichno kompleksan pojam za objashnjavanje, a nisam sklon pisanju dugih postova.

Oporsitcesh mi.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Mene zabolela glava sad od ovog vašeg verbalnog plesa.  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Ko dva jelena shto se shibaju oko srne.  Smile Srna je osma.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Mene zabolela glava sad od ovog vašeg verbalnog plesa.  Smile

 Smile

vala bas  Smile

inace, goa, oces da kazes da postoji muskarac kojem ne prija oku da vidi djevojku koja ima osjecaj za ritam, pokret, muziku .. npr u klubu; stoji ispred tebe neka koja ukoceno stoji i neka koja lijepo plese, whats it gonna be  Smile

inace, ja ne priznajem ples bez nekog can't touch this pokreta  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:10:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.