Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:10:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Što muškarci misle o ženama  (Pročitano 18431 puta)
15. Dec 2009, 21:04:29
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Što muškarci misle o ženama



Postoje neke stvari koje muškarci misle da znaju o ženama. Međutim, misle li žene o sebi iste stvari kao muškarci?! Ponekad, baš ono što muškarci misle o ženama, žene misle o muškarcima. Možda ipak muški mozak nije toliko različit, vjerojatno tražimo, na kraju krajeva istu stvar?!

Muškarci vole kategorizirati žene

Muškarci vole razgovarati o ženama kada s dečkima odu na piće. Tada ih uglavnom svrstavaju u ove kategorije: niska, visoka, zanimljiva, zločesta, odana, dobra za krevet i sl. Zanimljivo je da baš tako ili slično žene kategoriziraju jedna drugu kada pričaju o svojoj konkurenciji. Možemo li tada nešto prigovoriti muškarcima zbog kategoriziranja?! Koja od djevojaka nikada nije sjela s prijateljicama i novog uspoređivala s bivšim ili ih stavljala u kategorije tipa „nježan i romantičan“, „zavodnik“ i sl. Dakle, prava je istina, da baš kao što muškarci kategoriziraju žene i žene kategoriziraju druge žene, ali i muškarce.

Samopouzdanje

Muškarci misle da je samopouzdanje jedna od najvažnijih stvari. I istina je. Muškarac koji misli da zna što žena želi u blagoj je prednosti jer će brže reagirati i neće dopustiti da dobre prilike prođu pokraj njega. Ali s druge strane i žene koje zrače samopouzdanjem najprivlačnije su muškarcima.

Žena koja zna plesati je vrlo seksi

Muškarci iznimno privlačnima smatraju žene koje dobro plešu. Ples pokazuje samopouzdanje i muškarci pretpostavljaju da ako ste raspoloženi za ples, da ste vjerojatno i otvoreniji za komunikaciju. Međutim i muškarac koji zna plesati nevjerojatno je seksi.

Romantika je put do ženskog srca

Svaka žena cijeni neočekivane poklone od dečka, pozive na putovanja i izlete, izlaske u kino ili zajedničke večere. Međutim, muškarci to često ne rade radi žene s kojom su nego da bi vidjeli njenu nježniju stranu, točnije radi sebe. Oni zapravo uživaju u izlascima u kino i našem društvu, te ako dečko čini lijepe stvari za vas, ne treba vam biti neugodno ili se smatrati obveznim, on ih radi kako radi vas, tako i radi sebe.

Muškarci padaju na žene koje ih istinski vole

Muškarci su poprilično dobri u čitanju ženske podsvijesti. Ako dečko zna da ga njegova djevojka voli neće mu biti neugodno priznati svoje osjećaje. Ako mislite da se nekome možete pretvarati to neće upaliti na dugi rok. Muškarci gotovo jednako dobro čitaju žene kao i žene muškarce. 

Izvor: Covermagazin
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Sve tachno ... da chovek ne poveruje.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Veoma istinit tekst!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Sve je to istina, s'tim da muskarci ne bi prepoznali dobro igranje ni da ih isto pogodi u glavu  Smile Naravno pod tim ne mislim na klasicno zensko uvijanje vec na igru-igru.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 00:43:39 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Wildfire S
Ja se bar sa pola teksta ne slažem.

Ovo sa plesom je nekako k'o grom iz vedra neba u tekstu.
Nešto se i ne sećam da sam ikad rekao nekom ortaku "Brate, ako se ispostavi da ova zna da pleše - moja je!"

Zapravo... ne mogu da se setim ni jednog jedinog trenutka da sam sa svojim drugarima vodio razgorovor o tome koja devojka lepo pleše. Smile Ikad. Smile
S druge strane, možda je samo moje društvo takvo... ko zna možda neka druga društva neprestano samo o tome pričaju.  Smile  E zato se ja ne družim s njima Smile

Dalje, niti sve žene padaju na romantiku - koja često pređe u patetiku... niti muškarci redovno padaju na žene koje ih istinski vole.... koliko njih se samo izigralo s tom potpunom predanošću...

i u nastavku
Citat
Nikad ne verujte tekstovima koji dolaze sa sajtova koji se u polovini baziraju na astrologiji.

Sanjarica, bioritam, astromatch, astro profil, dnvevni horoskop, tjedni horoskop, numerologija....

Sve do jednog uspešan način da sjebete svoju ljubavnu vezu.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Sve je to istina, s'tim da muskarci ne bi prepoznali dobro igranje ni da ih isto pogodi u glavu  Smile Naravno pod tim ne mislim na klasicno zensko uvijanje vec na igru-igru.

Eh sad, pa nismo mi bash tolike amebe.

Ja padam na one shto znaju da igraju. Ima tu toliko toga ,ali me mrzi sad da pishem.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Aj' da se ne lazemo i da budemo realni...Koliko vas je takvih?  Smile U stvari koliko vas ce pasti na pravo igranje i pravi smisao za to, a ne samo neko mlacenje dupetom i uvijanje?  Smile

Da se razumemo, tako mi je svejedno jerbo se ne slazem sa tom teorijom ''zena koja dobro igra dobra je u krevetu''  Smile Sta je uopste dobro igranje i sto bi to imalo veze jedno sa drugim?
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 07:58:51 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Wildfire S
Ja padam na one shto znaju da igraju.

Čekaj, i stvarno gledaš i paziš na to kod devojaka... Smile i stvarno ti je u toj meri bitno....   Smile   ili se samo šlihtaš Putnici...  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
malo shlihta nije na odmet  Smile

i da, veruj mi, to mi je neki "fetish" ... sexy mi je kad devojka ima osecaj za ritam i osecaj za sopstveno telo ... tada iz nje izbija samopouzdanje i pada maska i shta ti ja znam. shiroka je to pricha. nisam skoncentrisan pa sve to u jedan post da sabijem. nasuprot njima, kad vidim trapavu devojku, koja nije svesna da je trapava, vec misli da je zheshca zavodnica, to takodje govori mnogo toga ... ali negativnog.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Wildfire S
malo shlihta nije na odmet  Smile

i da, veruj mi, to mi je neki "fetish" ... sexy mi je kad devojka ima osecaj za ritam i osecaj za sopstveno telo ... tada iz nje izbija samopouzdanje i pada maska i shta ti ja znam. shiroka je to pricha. nisam skoncentrisan pa sve to u jedan post da sabijem. nasuprot njima, kad vidim trapavu devojku, koja nije svesna da je trapava, vec misli da je zheshca zavodnica, to takodje govori mnogo toga ... ali negativnog.

čep čep..  Smile

Ne ne... ok. Verujem ja da se tebi to sviđa, i to je u redu. Smile
E sad, nemoj da misliš da imam potrebu da ti kontriram... ali šta kad bih ti rekao da poznajem primer (i to dobro sam se upoznao s dotičnim primerom Smile ) koji govori suprotno? Dakle devojka koja trenira ples preko 10 godina, sjajna je u njemu i obožava ga, to je ispunjuje i svu svoju kreativnost ulaže u njega.... ali u životu joj definitivno fali samopouzdanja, retko kad preuzima inicijativu... i iako je sama vrlo zgodna (i ti bi bio da treniraš ko i ona Smile ) ne vidim u njoj tu količinu seksipilnosti o kojoj ti govoriš, kao što vidim u nekim drugim devojkama.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:10:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.