Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:49:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 141 142 144 145 ... 148
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Makedonija  (Pročitano 173212 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Gledaj, svaki put se vracamo na isto.
Ja ne kazem da smo mi idelana zemlja. Nismo, jer saradjeujemo sa EU.

Ali nesto drugo je zanimljivo. Ljudi koji pricaju kao ti obicno to rade bez tereta Smiley
Lupam..lagano tvrde kako je politika Makedonije super ili kako je pamtno sto je CG izabrala stranu..ili ne znam cestitaju Libiji na oslobodjenju..Ukrajnini i sl.

Al dal bi neko od vas otisao da zivi u tim drzavama ili drzavicama Smiley Ne bi. Zato i kazem da pricate bez ikakve odgovornosti.
Kosovo, Makedonija, BIH i CG su sigurno najgora mesta u Evropi. Cak ne verujem da o tim mestima ima potrebe da razgovaramo kao o drzavama jer su to samo deklerativno.
Zapad ih je sahranio za narednih 100 godina sigurno.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava

Ja ne kazem da smo mi idelana zemlja. Nismo, jer saradjeujemo sa EU.


 Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Gledaj, svaki put se vracamo na isto.
Ja ne kazem da smo mi idelana zemlja. Nismo, jer saradjeujemo sa EU.

Ali nesto drugo je zanimljivo. Ljudi koji pricaju kao ti obicno to rade bez tereta Smiley
Lupam..lagano tvrde kako je politika Makedonije super ili kako je pamtno sto je CG izabrala stranu..ili ne znam cestitaju Libiji na oslobodjenju..Ukrajnini i sl.

Al dal bi neko od vas otisao da zivi u tim drzavama ili drzavicama Smiley Ne bi. Zato i kazem da pricate bez ikakve odgovornosti.
Kosovo, Makedonija, BIH i CG su sigurno najgora mesta u Evropi. Cak ne verujem da o tim mestima ima potrebe da razgovaramo kao o drzavama jer su to samo deklerativno.
Zapad ih je sahranio za narednih 100 godina sigurno.
Ja se slazem sa tobom, ali onda mora da se postavi pitanje do koje je mere Srbija sahranjena, jer po chemu se ona razlikuje od ostalih nabrojanih?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083

Makedonija ce biti tradicionalno nestabilna zemlja sa dve nacije koje ce medjusobno da se podjebavaju.
Zemlja bez ikakve buducnosti.

Za razliku od nas koji briljiramo na svim poljima Smile


Dobro ne kontrolišemo u kontitnuitetu, ajde sad ne moram baš detaljno da crtam....

Ako si mislio na Kosovo, nije 10 vekova bez obzira na kontinuitet nego ni cela 4.

Pri tome tokom moderne istorije to nije ni ceo vek.. A I od tih 81nu godinu samo 11 bi se moglo reci da je stvarno Srbija kontrolisala Kosovo. Ostatak je jugoslavija, tj jugoslovenski resursi ukljucujuci npr slovenacke I jugoslovenski medjunarodni polozaj I ideologije.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Pa ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
pa izmedju - 'drzali smo ga 10 vekova' i 'jedva da smo ga nesto drzali u skorije vreme' je velika razlika.

u tom smislu srbiji se ne moze zameriti bas mnogo
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
moderna istorija je pocela sa turcima ocigledno...

Smile


koga boli uvo ...i onako cete svi na plakate...pa vi posle sa gospodom raspravljajte o istoriji...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Lud
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Zaev: Gruevski neće sebi dozvoliti da beži

Makedonski premijer Zoran Zaev potvrdio je da je za bivšim premijerom Nikolom Gruevskim raspisana poternica, ali i da očekuje da njegov prethodnik, kako je rekao, neće sebi dozvoliti da ga traže.

Zaev je za makedonsku nacionalnu televiziju MRTV rekao da mu je to rekao Gruevski.

Premijer je objasnio da je poternica za Gruevskim, koji je bio i lider sada najuticajnije opozicione VMRO-DPMNE, raspisana zbog toga što Sud nije bio u mogućnosti da mu dostavi poziv da se javi u zatvor.

Gruevski je pravosnažno osuđen na dve godine zatvora zbog zlouotrebe službenog položaja kada je naložio da se kupi blindirani "Mercedes".

Poslednji rok da se Gruevski javi na izdržavanje kazne istekao je 8. novembra.

Inače, Gruevski je osumnjičen u još tri krivična postupka koje je pokrenulo Specijalnog tužilaštvo.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

tzv makedonska drzava...

pisali smo o tome...

tri sekunde nisu izdrzali...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 141 142 144 145 ... 148
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:49:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.