Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi zakon o saobraćaju i bezbednost dece  (Pročitano 6589 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
cekas policajca pa te on pod ruku prevede preko  Smiley
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 17:13:51 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Hahahaha, hahahaha, aaaaa, zamišljam to, suze mi idu na oči.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ako te zaustave, kazes da si bio previse pijan i nisi vidio pjesacki  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Vidim sestru, drugaricu, komshinicu kako stoji na kishi sa malim detetom ili me zamoli komshinica da nju i dete odbacim do bolnice jer dete ima visoku temperaturu , ja ne smem da je povezem jer nemam sedishte za dete, za detetovo zdravlje je verovatno bolje da stoji na kishi ili da izadje lepo sa temperaturom 40 pa na autobusku stanicu lagano.
mislim da bi te svaki obican policajac pustio.
ali u ekstremnim slucajevima, ti bi morao da imas i fluoroscentni prsluk za njih.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
A šta je sa onim da se ne sme prelaziti preko pešačkog prelaza u pijanom stanu?  Smile
Ima neko racionalno objasnjenje.. citao sam, al ne mogu da se setim.. uglavnom, makes sense to sto tacno pise... u svakom slucaju odnosi se na ulicu, ne prelaze...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
ma kriminal nema tu sta da se prica.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Nama nov zakon uopste nije bio potreban bio je dobar i stari, ali mazanje ociju je najbolja strategija.
Inace do skoro sam dosta putovao i mogu reci da na par deonica magistralnog puta koje prolaze pored skola lepo oznacili.
Na putu KS - KV je postavljen semafor upozorenja na pesacki prelaz, postavljene macije oci na razdelnoj liniji, trake upozorenja, ograda na trotoaru etc...
Medjutim to nece u mnogome promeniti savest vozaca  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3220
Super je to sa tim posebnim sedistima za decu, ali nije dobro sto jedno takvo sediste kosta  oko 11.000 din (x2 za dvoje male dece)
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
Nama nov zakon uopste nije bio potreban bio je dobar i stari, ali mazanje ociju je najbolja strategija.

Ne znam ko je, i koliko od vas upoznat sa Laferovom krivom (Ekonomija ponude) ali objasnicu u kratkim crtama:



Laferova kriva predstavlja odnos poreske stope i drzavnog prihoda. Ali ima i jedna caka... niti ce se on konstantno povecavati (direktno srazmerna) niti ce opadati (obrnuto srazmerna) povecanju poreske stope...

Nego ce rasti do odredjene granice, maximalne tacke, preko koje bi, kada bi drzava povecala porez za josh malo, sam pojedinac postao svestan da mu se utaja vise isplati... I sta se deshava?

Umesto redovnog i ucestalog placanja poreza kako se to od svih i ocekuje, povecanjem poreza se dobija kontra efekat, svesno odbijanje placanja istog i utaja...

E sad, moja neka pretpostavka, (ne mora biti nuzno tacna, jer je novi zakon, hteli to da priznamo ili ne, stvarno bio potreban nasoj zemlji, ne zbog individua koje ce se ovde osetiti prozvanim, vec zbog "onih" nemarnih vozaca koje je (mislim Bambina) spomenula u nekoj od svojih tema bas ovde na psihologiji), dakle, moja pretpostavka je da smo mi (Srbija) stigli do te maximalne tacke kada ne mozemo vise budzet puniti iz regularnih poreza, al' ne mozemo ih ni podici (Laferova kriva), a pare nam trebaju (Sad vise nego ranije, jer se zaduzujemo ko nenormalni) drzava je dosla na ideju da ih prikupi "legalnim" putem, tako sto ce da kaznjava svaku sitnicu, sto se, u ovom slucaju, saobracaja tice...

Naravno, napomenucu da nemam nista protiv regulisanja saobracaja i podizanja svesti vozacha... ali kao sto su pojedinci vec primetili, uvedene su kazne i za sasvim banalne stvari... sto, kao i sam vozac, smatram da stvarno nije u redu... ni prema vozacima, ni prema onima koji se voze, pa ni prema pesacima...

P.S. Ne znam da li sam odgovorio na pravom mestu, posto postoji slicna tema o ovome
http://forum.burek.com/novi-zakon-nove-kazne-t367323.html
 
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 20:30:15 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG 4X HD
Citat
Nego ce rasti do odredjene granice, maximalne tacke, preko koje bi, kada bi drzava povecala porez za josh malo, sam pojedinac postao svestan da mu se utaja vise isplati...
Mi smo odavno preshli tu tachku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.