IN < - Pitanje oko bodovanja - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: Lavce22 :
Osvojila sam protivnicku teritoriju na samom kraju igre i njegova polja su vredela 2000poena.  U trenutku kad sam ga dobila, on se izlogovao, a ja sam umesto 2000, dobila oko 1200poena.  Molim za odgovor.
Lavce
Autor: SerbianFighter :
Kada neko napusti igru i njegove igre preuzme bot poeni se dele na pola...
Autor: Pera_Dzo :
Pre par sati ovde je bio post jednog člana foruma koji je iz neobjašnjivih razloga nestao...

Da li vi to brišete postove koji vam nisu po volji ? Kakav je onda ovo forum ?
Najbolje je da sami pišete i čitate svoje poruke a da posle, ako je to ikako moguće, i odgovorite na svoje poruke...

Naime, vaši moderatori u kvizu su sve emotivno nezrele osobe na čelu sa likom koji se zove "KanKAn" 
Proverite rad istih (ukoliko sami ne radite) i stavite im do znanja da ovde učestvuju ljudi a ne životinje... Ako želite da ova igra ima smisla onda postavite ozbiljne ljude za moderatore koji neće biti isfrustrirane osobe i neće se iživljavati nad onima koji žele da učestvuju u ovom kvizu...

Pišem Vam iz najboje namere i želim da imate još mnogo mnogo korisnika.

Pozdrav !!!!

Nadam se da ova poruka neće biti obrisana ako je ovo pošten forum...

P.S.  Screeshoot ove poruke je poslat na jos dva foruma, čisto da vidimo da li će biti obrisana...
Autor: SerbianFighter :
Citat

Pre par sati ovde je bio post jednog člana foruma koji je iz neobjašnjivih razloga nestao...
Razlog uopste nije neobjasnjiv...
Post je obrisan jer apsolutno nikakve veze nema sa temom u kojoj se nalazi.
Ukoliko neko zeli da ulozi prigovor, moze toliko uciniti da makar to postavi na pravo mesto, na pravi nacin.

Citat

Da li vi to brišete postove koji vam nisu po volji ?
Ne, brisemo postove kojima tu gde jesu nije mesto.

Citat

Kakav je onda ovo forum ?
Ubedljivo najbolji u zemlji i okruzenju, po svim kriterijumima.

Citat

Najbolje je da sami pišete i čitate svoje poruke a da posle, ako je to ikako moguće, i odgovorite na svoje poruke...
Bez jeftine patetike, apsolutno ne padam na to.

Citat

Naime, vaši moderatori u kvizu su sve emotivno nezrele osobe na čelu sa likom koji se zove "KanKAn" 
Proverite rad istih (ukoliko sami ne radite) i stavite im do znanja da ovde učestvuju ljudi a ne životinje... Ako želite da ova igra ima smisla onda postavite ozbiljne ljude za moderatore koji neće biti isfrustrirane osobe i neće se iživljavati nad onima koji žele da učestvuju u ovom kvizu...

Pišem Vam iz najboje namere i želim da imate još mnogo mnogo korisnika.
Redovno pratim sta moderatori na chatu rade. To je izuzetno delikatan posao i nemoguce je raditi ga tako da to odgovara svima. Ipak, pravila su jasna i ucutkivanja ljudi koji ih ne krse nema.
O tome kakvi su korisnici, mislim da imam pravo najvise da sudim, i nakon svog ovog vremena, kao neko cija rec, makar po tom pitanju ima najvecu tezinu, mogu slobodno da kazem da jako veliki broj korisnika jesu zivotinje, i da bi se u slucaju nekih od njihi zivotinje postidele.
To se, naravno, ne odnosi na sve korisnike, ali vec rekoh - odnosi se na veliki broj ljudi.

Citat

Ako želite da ova igra ima smisla onda postavite ozbiljne ljude za moderatore koji neće biti isfrustrirane osobe i neće se iživljavati nad onima koji žele da učestvuju u ovom kvizu...
Ozbiljni ljudi su postavljeni za moderatore, i oni se ne izivljavaju nad korisnicima vec sporove uslove pravilnika koji su vrlo jasni.

Korisnica koja ima problem sa banovanjem je floodovala chat.
Dobila je 30 minuta da sa time prestane, i nakon toga je nastavila sa provokacijama, iako je razlog privremenog ucitkivanja jasan kao dan, i iako lepo stoji da modovi nisu duzni da obrazlazu banove sa chata.
Ok je, ukoliko postoji greska, traziti razjasnjenje, i ne bi to bio ni prvi ni poslednji put da pravda bude ispostovana i slucaj razmotren, ali to podrazumeva da korisnik poznaje pravila i postuje ih, kao i da svoje eventualno nezadovoljstvo napise na pravom mestu i na pravi nacin.
Prozivanje moderatora i njihovo vredjanje nikad nije pravi nacin, cak iako je greska napravljena.
Svaka takva poruka moze samo da opravda, u prvom trenutku, gresku moderatora.
Moderatori grese. Oni su ljudi i oni prave greske.

Citat

Screeshoot ove poruke je poslat na jos dva foruma, čisto da vidimo da li će biti obrisana...
Nema nikakve potrebe, sve obrisane poruke se cuvaju u recycle bin forumu i svako ih moze naci ako mu trebaju.
Ovo je jos jedan prilicno jeftin potez koji obesmisljava svaku dalju diskudiju.

Sto se mene tice, postavi slobodno na 100 foruma.
Korisnica je banovana prvi put zbog flooda. Nakon toga je dobila ban jer je nastavila sa provokacijama i uvredama. Stvar vrlo jasna.
Kome nije, moze slobodno procitati pravila chata u igri i shvatiti da ko ta pravila postuje nikada nije imao nikakvih problema.
Ko ne postuje, pa dobije zasluzeno kaznu, pa na sve to nema toliko ljudskosti da to ponosno odsluzi i nastavi da se druzi, vec jedva ceka da istekne da bi provocirao i vredjao - nema nikakvo pravo da se ljuti.

A posto sam rekao da tim tonom necemo da pricamo, temu lockujem.
Ukoliko zelite pravdu, a ja sam zaista za to da je svako ko me je uskracena - dobije, javite se sa valjanim argumentima, pristojno i uljudno, i mozemo da pricamo.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo