Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:07:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Besmisao danashnjeg sveta  (Pročitano 20600 puta)
13. Dec 2009, 13:30:55
Ucesnik diskusija


Istina je u nama,i zove se sloboda!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung S5200
Prolaze godine,meseci,dani,nikako da se sastavim i uchinim neshto od svog zivota.  Josh u ranoj mladosti obuze me besmisao zivljenja u ovako okrutnom svetu,gde ljudi prozdiru jedni druge,zarad ostvarivanja lichnih ciljeva,ne znajuci ili veshto skrivajuci pravu istinu,da svet ne bi trebalo da izgleda ovako.  Mozda je to moj lichni stav,ili bolesna fantazija,ali zamislite svet bez novca,granica,i raznoraznih podela! Kakvo bi to mesto bilo.  Tek shto bih otvorio ochi mogao bih da uzmem bilo koje prevozno sredstvo,da putujem gde hocu,sa kim hocu,i koliko hocu.  Da za dzabe tochim gorivo na pumpama,da dzabe jedem u restoranima,da spavam u pirodi,u bilo kom delu sveta.  Realno na ovoj planeti ima dovoljno svega za sve,da svi uzivaju,i da svima bude lepo! Ali neko zeli vishe!!! Ko to smishlja zakone,pravila,raznorazne poreze,nauke koje ti boze moj pruzaju znanja pomocu kojih cesh sutra biti kvalitetno placeni rob?! Ko nas to porobljava,mushtra vekovima,ko to stvara laznu sliku da “rad oslobadja”? Zashto ljudi rade,kad ne moraju da rade? Zashto smo ogranicheni? Gde je tu sloboda?  Zashto npr.  ovog momenta nmg.  u Brazil da pijem kafu,ili u Italiju na shpagete,da bih predveche uzivao uz gandzu sa chamugama na Jamajci,prichao nebuloze i gledao zvezde? Zato shto nemam dovoljno novca,slobode itd.  Objasnite mi fenomen da neko moze da ima 1000000000000 neke monete na svom rachunu,dok neko nema za kiflu??? Taj neko ko nema za kiflu voli svoj zivot,ovu planetu,i slobodu vishe od bilo kog milijardera koji ni sam ne zna shta ce mu tolika lova.  Gde to svet ide? Zar to ljudi pokushavaju od sebe da nachine bogove? Svi znamo da smo smrtni,svi ljudi! Chemu onda 800 mercedesa,643 kuce,32 solitera,43 jahte,56 raketa,72 helihoptera u privatnom vlasnishtvu nekoga??? Zar je taj neko veci od onog muchenika koji voli ovo prokleto mesto,i nema za kiflu,shto su ga ojadili jer je DOBAR,shto ga nazivaju jadnim,glupim,i ubijaju ga! Ti veliki,pametni “ljudi”.  Niste veci,jer svi smo smrtni! I dzaba vam sve,vi lazni i izopacheni ljudi! Meni nisu potrebni milioni,nisam bolestan,samo zelim da se slobodno krecem,da se smejem i uzivam sa LJUDIMA,ne da radim,da robujem,da bih se dokazivao nekom? KOME to? Zashto nam za sve trebaju papyri,dokazi,papyri,dokazi,za ovo,za ono? Oke,treba,nisam glup! Al’ zashto treba? Ko je to smislio? KOME se mi to dokazujemo,za koga radimo,zashto se muchimo? Samo napred ljudski rode,pravo u propast,zelim ti srecu…  :(


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora shone83 (Vreme: 13. Dec 2009, 13:54:15)
IP sačuvana
social share
Look deep,deep into nature,and then you will understand everything better. - Albert Einstei
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
Muci te zivot? Ma-proci ce... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Brate...meni se vise svidja ovako  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Istina je u nama,i zove se sloboda!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung S5200
Proci ce,ali mi je vazno da ne prodje u rintanju.  .  Ipak je samo jedan! :)
IP sačuvana
social share
Look deep,deep into nature,and then you will understand everything better. - Albert Einstei
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Batali to razmisljanje, jer od toga mozes samo da posizis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Ja imam osecaj da si ti neradnik.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG 4X HD
Citat
Zashto ljudi rade,kad ne moraju da rade?
pa vidish, ti bi da odesh do Brazila, da skochish u italiju na shpagete...

A neko treba da odveze taj avion, da spremi i posluzi te shpagete, da napravi i ta prevozna sredstva o kojima prichash i obezbedi gorivo za njih, pretpostavljam da necesh ici go i bos, shto znachi da neko treba da proizvede odecu i obucu koju cesh nositi....i tako dalje i tako dalje.
A sve to je rad.
Ti bi u stvari hteo da ti ne radish ali da se koristish plodovima tudjeg rada.
Plan ti ima neke manjkavosti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mogu samo da ti kazem dve stvari :
zivot je borba
 i
sloboda se ne dobija ,ona se zadobija

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Arli,

plan mu je fenomenalan... Smile

ali se onda odraste....
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG 4X HD
 Smile

tako je

« Poslednja izmena: 13. Dec 2009, 15:02:30 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:07:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.