Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nisu mi obračunati poeni nakon pobede u Conquiztadoru  (Pročitano 8694 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ajd i ja nesto da pitam. Skoro sve mi je jasno oko bodovanja. Jedino me jos buni tkz. kvalitet procene.
Da li znaci da ako na pitanje sa brojem gde je tacan odgovor neki veliki broj npr 2000, a ja kazem 4, 5, 6 da ce to drasticno uticati na bodovanje? Ako neko zna nek mi odgovori. Hvala
Može da bude a ne mora da znači. Koliko sam ja skontao, ako daš u broj tačan odgovor priznaje ti se 100%. Ako pogrešiš, onda se rangira sa zadnjih 100 odgovora. Znači, ako je veliki broj od tih 100 ljudi odgovarao slično kao ti sa 3,4,5, moglo bi da se desi da ti se posreći i prizna i čitavih 0,8 ili slično na to pitanje. Opet, ako je dosta njih odgovaralo sa većim brojevima recimo 10, 15 itd, onda dobijaš znatno manje, možda čak i samo 0 ili 0,1 na to pitanje.
Ja sam u praksi imao da neku davnu godinu rođenja pogrešim i za 50 godina pa mi se prizna 0,98 tačnog odgovora, a bude da ukucam na nešto lako 2 umesto 3 i prizna mi se neka sića od oko 0,25 ili 0,3.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 162
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Imam jedno pitanje. kako nisam dobi ni penčić a odgovorio sam 100% na pitanja sa četiri odgovora. Ne mislim na konačno bodovanjenego na ono pojedinačno za svaku vrstu pitanja. Molim da mi se to pojasni. Plus sam branio slabu poziciju u kojoj nisma blistao što znači da nisam tada da odgovore sa tačnošću većom od 60%.
IP sačuvana
social share
PRAVDA VITEZI!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
Odgovori koje si dao na poslednjih 256 pitanja ne moraju nužno, a u 99% slučajeva se i ne poklapaju sa pobedom ili porazom pre 100 partija. A iz tvog primera se vidi da si očigledno pre 256 pitanja 4 tačna odgovora vezano, koje si i sad "odbranio" i zato nisi ni dobio nijedan poen iako si imao 100% tačnih odgovora
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 162
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Hvala an objasnjenju,ja sam povezivao to sa partijom koju branim a ne sa 256 -tim pitanjem. Jer to 256 pitanje nije iz te 100-te partije nego ko zna iz koje i ko zna kako sam odgovarao,Sad mi je sve oko bodovanja apsolutno jasno. Hvala puno.
IP sačuvana
social share
PRAVDA VITEZI!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
meni nije jasno ako mi je PO 6500, i ako sam u partiji na oba tipa pitanja imao preko 80% tacnosti, i ako sam pobedio u partiji (znaci i OP mi ide gore ili ostaje isti).. kako je je moguce da idem -12?
IP sačuvana
social share
Alesandro Nesta bez traga i glasa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Menjas neku partiju tj neka pitanja u kojima si bio jos bolji...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Meni se desiila vise puta sledeca situacija.
npr.
ja imam 1700 bodova
igrac 2 ima 2800
igrac 3 ima 1200

Ja napadnem igraca 3 na glavni grad, ako ga osvojim imacu 2900.  Pobedim ga, on (verovatno iznerviran napusti kviz i oduzme mu se 500 poena pre nego sto su meni prepisana).
Umesto 2900 imam na kraju 2400.

To bi trebalo da ispravite.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
To ne moze da se ispravi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.