Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:02:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gospod ce podici mrtve da im sudi ...  (Pročitano 24752 puta)
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Prihvatam ja sve i znam koji teret nosim.
A to na FB samo pokazuje ljudsku plitkost u razmišljanju.
Svi su veliki vernici.
Svi su lutali,i njihovo je jedino da napadnu nekoga ko se razlikuje od njhih.
Čovek,kao ja,je svestan svoje odgovornosti,i znam šta me očekuje i šta se od mene traži.
Sve religije su MLM.
Tako se šire i prenose,danas mnogo brže nego ranije,zahvaljujući forumima i internetu.
Znam da govorim istinu i ne plašim se apsolutno nikoga.Čak ni Boga,jer ON stoji uz mene i podržava me.

Ali da se vratimo na temu...
Normalna stvar da u trenutku kataklizme idemo na Strašni Sud,sve duše idu da im se sudi.
Duše nisu mrtve,one su besmrtne.
Treba samo razumeti šta su pisci Jevanđelja hteli da kažu. Smile
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
Citat
"Lepo sam napisao prijatelju moj,da menjanje zemljine orbite utiče na rast i na dužinu života."
Slobadidi



Ne Razumem Pojasni mi ovo malo?
Profesor matematike Milenkovic me ucio o Milenkovicevim ciklusima i od svih predmeta imao sam najbolje ocene kod njega iz teorije.
Kazi specificno, menjanje orbite u kom trenutku ? Jer imas neke obzervacije,uglove ,stepenove ,
da li se to redovno ponavlja i na osnovu cega utice na rast ?Ciju Rast ? Cega Rast?
Koliku duzinu zivota?Jer imas neciji dnevnik ili fosil od nekog ili si video u nekoj knjizi.
Molim te ljubazno  objasni zasto mislis da je ovo slucaj?

Alex

Sto se tice Genetike literalno mozemo sve bioloske primerke iz muzeja stare do 1200 godina da ozivimo i harvestujemo njihove gene radi kloniranja,
Mi Litralno" dizemo mrtve da im Sudimo" to jest obnovicemo svaku nestalu vrstu da bi je posmatrali,
Muzeji su puni genetskog materjala,Amerikanci su vec uspesno oziveli gene coveka koji je umreo pre 600 godina,
A agencija za kloniranje kucnih ljubimaca vec radi punom parom,samo je pitanje kada ce se sluzbeno odobriti kloniranje coveka mada se veruje da sve naprednije zemlje to vec rade jer je tehnologija tu i ocekuju sa ogromni profiti u bliskoj buducnosti 20 do 30 god kao i povecanje starosti kod skupljanja starog DNK kao na primer iz mumija .

« Poslednja izmena: 24. Jan 2010, 14:10:57 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Da krenemo od Nojevog potopa,udaljavanje zemlje od sunca je izazvalo taj potop i sama Biblija kaže da smo dobili 24 dana više.
Udaljavanjem od sunca menja se i zemljina frekfencija,menja se DNK koja se smanjuje i ljudi su niži,a i manje žive.
Kaže nauka da su dinosaurusi nestali,nisu,smanjili su se kao i ljudi.
Raspitaj se o šest kovčega koja naša cekva čuva,oni koji su se zavetovali na tajnu ćutanja,a ti kovčezi keiju ljude dugačke,pošto su mrtvi,preko šest metara.
Nauka ne daje objašnjenje.
Tek u sedmom veku pre Hrista ustalila se zemljina orbita na ovoj putanji,i od tada je godina 365 dana 5' i 48'',ako se ne varam.
Nauka neke stvari ne želi da prihvati jer nema objašnjenje.
U VII veku pre Hrista je Mars preveo Veneru u današnju putanju,do tada je Venera imala pentagram putanju.
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:02:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.057 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.