Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:53:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: cudni folder  (Pročitano 2534 puta)
09. Dec 2009, 02:31:32
Ucesnik diskusija


zivot nema smisla :D

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 157
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Samsung e250
pre nekoliko instalacija windows xp performance edition april 09 na discu d pojavio se cudan folder pod nazivom (f0d4b6f74ae3793f29) i u njemu (amd64) i (i386) folderi koji nemogu dalje biti otvoreni ili obrisani sa hard dica...molim za pomoc pocinje da mi ide na zivce zato sto se pomenuti folder (f0d4b6f74ae3793f29)  nemoze obrisati.makar mi tako kaze racunar iznova i iznova ma kolko god puta reinstalirao sistem..ko zna nek pomogne sta je  u pitanju mom problemu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Citat
nekoliko instalacija windows xp performance edition april 09

 Smile Smile

По милионити пут, избегавајте, било какве модификоване верзије XP-a, Viste, Windowsa 7.....

Нека питања је једноставно толико пута понављају, да треба одрадити FAQ за клинику, са једно 20 ак питања, и онда само култиришка, кад неко постави питање, као на Питањима и предлозима....

Citat
На твоје питање је одговорено у Најчешће постављаним питањима PC Klinike

 Smile
« Poslednja izmena: 09. Dec 2009, 02:44:01 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


zivot nema smisla :D

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 157
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Samsung e250
ok thx...i ovaj windows je pro sto se tice procesa koji rade u pozadini i mb rama koji je iskoriscen..spustam ga na 11 procesa sto je odlicno za gaming rezultate...i gde su ta najcesce postavljena pitanja pc klinike daj link
« Poslednja izmena: 09. Dec 2009, 02:54:56 od snoop_dogg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
не кажем да не може добро да се одради, али се у 99% ситуација не одради добро...
Плус, то што један тим паметњаковића, од неколико људи, тестирао систем на пар виртуелних машина, не мора да значи да ће бити стабилан, скоро је устаљено правило да неће бити...
Онда ту су питања уклањања многих сервиса, који су тиму тих пар паметњаковића непотребни, некоме су потребни, јер рецимо хоће Telenor internet, а не може, јер су му неки сервиси искључени, као што сам ја морао код друга да се цимам да проваљујем зашто му то не ради, да би ми од рекао да је тако нека модификована верзија, па сам морао да му враћам неке севрисе, просечан корисник то не зна, просечан корисник не зна да промени слова у Wordu из великих у мала, ако је цео текст написан рецимо великим словима, а камоли да зна који је сервис за шта, и где се ти сервиси уопште налазе....
Даље, могући проблеми око хардвера, јер то није тестирано на пуно машина, а можда су скинуте неке ствари које нису требале да се скину...
Да не дужим.... свако ко научи пар ствари о рачунарима, хоће своју верзију XP-a, па да је дистрибуира по разним warez сајтовима и хвали се како је он геније, а Мајкфрософтови програмери су будале.....
не ради се то тако, купиш култирно XP, Vistu, 7, апсолвираш оперативни систем, прилагодиш га својим, потребама, урадиш чисту инсталацију, скинеш најновије драјвере редом, погасиш све што ти не треба од сервиса и глупости... узмеш бутабилни бекап софтвер, направиш "sliku" чистог XP-a, који ставиш на другу партицију, јер неће заузимати више од 2GB, нарежеш и на један ДВД, за сваки случај..... кад нешто сјебеш на систему, вратиш чисту, сређену инсталацију за 5 минута и уживаш, тај ДВД чуваш за себе и то је једино исправно.....
Али проблем је што за ову варијанту треба и нешто да се прочита, а људи генерално избегавају читање, вероватно зато што буљење у монитор штети виду....

Овај пост није упућен теби,директно, него глобално људима који покушавају такве верзије

Што би се рекло :
Citat
My two cents  Smile
на тему оваквих Windowsa...

поздрав  Smile

_____________________________

почео сам много са саставима.....  Smile


едит: мало сам поспан па сам ово тек сад видео

gde su ta najcesce postavljena pitanja pc klinike daj link

 Smile Smile Smile

друже то сам се ја само мало шалио на тему тога што се нека питања јако често понављају  Smile
...мада, можда и не би било лоше да постоји, али има један проблем, ако људи не причитају правилник клинике, па се јаве и кажу да им је комп мало спор и поставе HJT лог, што је противно правилнику, онда не верујем ни да ће читати FAQ, постоји онај проблем са потенцијалним оштећењем вида који сам напоменуо раније....  Smile  Али добро бар би ми могли да испаднемо културишка, ко клиничари  са краватом па кажемо тај цитат из горњег поста  Smile
« Poslednja izmena: 09. Dec 2009, 03:27:54 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
meni je tako super ime ove teme

Citat
cudni folder

ma super  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla SeaMonkey 2.0
Jel si skoro radio update sistema...?

Elem...

tools > folder options>view
decekiraj  "use simple file sharing".

desni klik na taj folder pa "properties". Videces da se pojavila opcija Security Udji na tu karticu i pod tvojim accountom(ako si admin onda na administrators kliknes... i stikliras Full Control..pa ok..I onda probaj da obrises taj folder...Taj folder se kreira posle update-a
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


zivot nema smisla :D

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 157
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung e250
nesecam se dal sam skoro radio uptade sisstema ionako imam xp moditifikovan koji je ustvari preradjena piratska verzija xp-a sp3...sve sam uradio kako si reko i dalje nema pomaka i  dalje nece se obrise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ne bih ja tu nista dirao...

Al ako ti je bas zapelo da ga uklonis mozes da probas Unlocker ili iz Safe Moda..
« Poslednja izmena: 10. Dec 2009, 01:15:14 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
ionako imam xp moditifikovan koji je ustvari preradjena piratska verzija xp-a sp3

Hehehe. Ovo je jako.  Smile  Jos je jace imati preradjenju verziju preradjene verzije  Smile
U uopstem slucaju modifikovane treba izbegavati, ali se moze naci stogod da valja. Ja sam ljubitelj i dobro skuvanih (cooked) verzija ROM-ova za telefone (bolja nego oficijalka za moje potrebe) i pojedinih "skuvanih" verzija Win-a (radi mi stabilno).

Sada testiram xDark verziju Win7-a

 Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ja ne koristim frankenstajnsku verziju Wina pa imam taj folder. Tj. imao sam ga pre nego sto sam ga izbrisao.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:53:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.