Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 09:38:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ogranicavanje protoka  (Pročitano 9824 puta)
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95-2 & 5800
Momci, da li bi mi ovo posluzilo?
TL-WR941ND
Advanced Wireless 300Mbps Router, Atheros chip, MIMO 3x3 (3T3R), 2.4GHz, 802.11n, 802.11g/b, 1 WAN + 4 LAN porta - MIMO (Multiple Input, Multiple Output) tehnologija sa boljim prostiranjem signala i većim pokrivanjem uz stabilniju vezu, CCA tehnologija za izbegavanje konflikta kanala, UPnP, DDNS, VPN Pass-through, virtual server, DMZ host, SSID broadcast control, MAC access control list, 64/128/152-bit WEP, WPA standard(TKIP/AES), MIC, Firewall IP / MAC / URL filtering i sve ostale brojne softverske mogućnosti kao kod drugih TP-Link rutera, izlazna snaga 20dBm = 100mW, tri antene sa RP-SMA konektorom za opcione jače antene i povećanje dometa


Nasao sam za neku smesnu cenu...Komsiji odgovara da plati...
« Poslednja izmena: 12. Dec 2009, 22:08:04 od maliomladinac »
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
LG Nexus 5
Nema mogucnost kontrole bw-a.

Ili skuplji ruter ili slabija masina na kojoj je instaliran mikrotik pa da ga tako zakines.

I to ako ti "skida" 230, kada podelis protok, ne funckionise to bas tako, njemu 30, tebi 200, vec malo manje vrednosti ali da ne tupimo...

Batali komsiju i skidaj sam, ako kupis ruter za 2500 dinara, pomoli se da komsija ne provali sajtove tipa: keezmovies, badjojo i redtube...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Momci, da li bi mi ovo posluzilo?
TL-WR941ND
Advanced Wireless 300Mbps Router, Atheros chip, MIMO 3x3 (3T3R), 2.4GHz, 802.11n, 802.11g/b, 1 WAN + 4 LAN porta - MIMO (Multiple Input, Multiple Output) tehnologija sa boljim prostiranjem signala i većim pokrivanjem uz stabilniju vezu, CCA tehnologija za izbegavanje konflikta kanala, UPnP, DDNS, VPN Pass-through, virtual server, DMZ host, SSID broadcast control, MAC access control list, 64/128/152-bit WEP, WPA standard(TKIP/AES), MIC, Firewall IP / MAC / URL filtering i sve ostale brojne softverske mogućnosti kao kod drugih TP-Link rutera, izlazna snaga 20dBm = 100mW, tri antene sa RP-SMA konektorom za opcione jače antene i povećanje dometa


Nasao sam za neku smesnu cenu...Komsiji odgovara da plati...

не видим да пише Web intterface, такве избегавај, мој савет.... али опет, поновићу да брзину нећеш моћи да му лимитираш, само припритет у мрежи, и шта све може да посећује, дакле можеш поприлично да га ограничиш, ако знаш, али све то је поприлично срање ако нема могућност да преко weba конфигуришеш рутер, зато је тако јефтин, са таквим опцијама, + web interface, то кошта....
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung Omnia II
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95-2 & 5800
Pa dobro, nemam ni ja, a ni on vishe para za skuplji ruter. Bicu zadovoljan da ja imam prioritet u mrezi i to je to? To moze? On u sustini ne skida nista sa neta, ne koristi torrent, niti ide na redtube, po nekad samo upali B92 radio valjda, da mu svirka,e-banking, i retko kad na youtube-u da nesto gleda... Jer ok pazariti navedeni ruter za 35e? Naravno nov je sa garancijom?
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung Omnia II
On u sustini ne skida nista sa neta, ne koristi torrent, niti ide na redtube, po nekad samo upali B92 radio valjda, da mu svirka,e-banking, i retko kad na youtube-u da nesto gleda...

b92 radio stream trosi bandwidth skroro identicno skidanju jednog mp3... samo sto radio cepa taj bandwidth dok god se slusa, sto ti je ekvivalentno cinjenici da ce tvoj komsija, slusajuci b92 radio, konstantno vuci minimalno 100-150 kbps bandwidtha, svake sekunde Wink
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung Omnia II
i na samom kraju, ne vidim sustinu svega ovoga, toliko kidanja zivaca, trosenje para na gluposti pa onda dolazi umrezavanje, na sta ces takodje, ukoliko ne znas sam da odradis, potrositi dodatnu lovu, pa onda komsija sazna za redtube, pa se onda na kraju pokoljes sa komsijom, seces mu kablove jer zelis da ti ne uznemirava konekciju...

Najjednostavnije resenje:

Uzmite svako sebi poseban paket od nekog provider-a, pa bog da vas vidi, sretne i zadovoljne Wink
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
i na samom kraju, ne vidim sustinu svega ovoga.....

...и на самом крају, не видим суштину писања постова заредом, када пост може да се едитује 24 часа, од кад је постављен, а поготово, мање од три минута после...

ово дугме , не стоји џаба ту где стоји  Smile


Pa dobro, nemam ni ja, a ni on vishe para za skuplji ruter. Bicu zadovoljan da ja imam prioritet u mrezi i to je to? To moze? On u sustini ne skida nista sa neta, ne koristi torrent, niti ide na redtube, po nekad samo upali B92 radio valjda, da mu svirka,e-banking, i retko kad na youtube-u da nesto gleda... Jer ok pazariti navedeni ruter za 35e? Naravno nov je sa garancijom?

приоритете можеш да поставиш, када је мрежа оптерећена, можеш да му филтрираш адресе и конекције, више од тога не  Smile
« Poslednja izmena: 13. Dec 2009, 01:21:15 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95-2 & 5800
@arpsoft, da li mi verujes da se ni ja nebih cimao ovoliko, ali, meni net ide preko firme, ja ne uplacujem mesecno, tj nemam iskljucenje ako ne platim(ne pitajte me sta i kako jer to cale zavrsava), on nema dovoljno finansija da placa uvodjenje kablovske, pa kablovskog interneta, pogotovo jer je sad narod nagrnuo na taj digitalni.... ADSL vec ima ali mu je suludo da placa 1500din mesecno a ne koristi net preterano, retko kad...I za taj B92 radio, mogu da mu kazem da iskulira. Ovako mu je bolje, kupi meni neki kvalitetniji ruter, ja dobijem wireless u stanu( a potreban mi je kad idem da kenjam da mogu da surfujem  Smile), a on net na koricsenje godinu dana i svi srecni i zadovoljni  Smile zar ne?
Inace, sto se tice instalacije(umrezavanja) do njegovog stana  Smile , cale mi se bavi time, imam UTP-a cat5 i cat6 do mile volje, plus neku kanalicu da lupim da izgleda lepo i kraj  Smile

@gagijk, jer mogu da te cimnem u pondeljak na PP da te malo davim da mi objasnis kako da podesim? Nisam apsolutni lajk ali razumem se  Smile
« Poslednja izmena: 13. Dec 2009, 02:31:08 od maliomladinac »
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Citat
@gagijk, jer mogu da te cimnem u pondeljak na PP da te malo davim da mi objasnis kako da podesim? Nisam apsolutni lajk ali razumem se

никад нисам подешавао рутер, само знам добро енглески, и капирам која опција за шта служи, и шта све може да се одради са њом, кад бих видео опције, знао бих шта да радим... ако треба цимај  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 09:38:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.