Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:02:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On me vara!  (Pročitano 9988 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Zavisi kakav je tip. Ako bi ga probala osramotiti pred masom, mozda bi ti se ismejao, i tebi bi bilo jos neprijatnije. A mozda bi nasruno na tebe od ponosa, a mozda bi se stvarno i on iznervirao. Ali ima samo jedan lek u ovom slucaju, a to je da ga ostavis i zaboravis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

ex ossibus ultor

Zodijak
Pol
Poruke 66
costa: rijetko koji ocekuje da ga zena izblamira pred masom. a ako je spreman na to, onda zena treba da ZNA da je spreman te da joj taj plan nece upaliti. kad sve malo bolje sagledam (a nisam bila u takvoj situaciji pa mi je zaista tesko i mucno pricati jer ne bih da dozivim nesto slicno), ja bih samo otisla bez traga...u bolji zivot nego sto bi mi ga takav "covjek" ikada mogao pruziti...
IP sačuvana
social share
---Ignorance is BLISS---
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Nijanse su razne. Ima njih koji misle da mogu da se segace sa zenama, pa kada ih ove provale oni teraju neku kavgu kao. Mada retko je to, vise su muskarci skloni kada jednom prevare, a zena to sazna ili ce kukati pred njom ili ce se jednostavno okrenuti i otici kao da im je devojka znacila manje nego opali list sa drveta. Jedan moj kolega je bas tako uradio sa svojom devojkom, a pored toga sam uveren da je i varao jer je on jednostavno takav tip. Samo je odbacio iznenada posle dve godine kao pocepanu krpu. Preljuba je nesto gnusno, i stvarno najruznija stvar koja se moze dogoditi u nekoj vezi. Zato za zenu je najbolje da takvog muskarca sto pre zaboravi. Inace sama preljuba kao greh je prvi put okarakterisanja u hriscanstvu, a brak kao sveta tajna hriscanstva ne trpi preljube. Pa otuda to moralno osecanje ponizenja kod osobe koja sazna za preljubu, cak u nekrunisanoj vezi, i zato je raskidanje zene od muskarca koji ju je prevario najopravadnije i najbolje resenje, naravno i suprotnom slucaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 275
mob
SonyEricsson k800i
prvo ga trzni : reci mu da si trudna Smile

pa onda reci njegovoj raji da mu je mal... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
ako ste vi dugo zajedno i ako se volite mnogo,posle nekog vremena mozes i da mu oprostis,ako se on potrudi kasnije
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
ma sta ce ti takvo nesto...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
mob
LG 
On se kasnije moze samo potruditi da isto ponovi.
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
On se kasnije moze samo potruditi da isto ponovi.

isuvise tacno....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

ex ossibus ultor

Zodijak
Pol
Poruke 66
U potpunosti se slazem sa tobom. Kazu da nema muskarca koji nije i nece prevariti svoju zenu/djevojku ali sam misljenja da to govore uosobe koja dozive strasnu bol prevare a uz sve to jos i oproste doticnom, pa onda zive sa cinjenicom da su mozda uradile nesto krivo ali i dalje zive zivot amebe. Ne mislim da ce to uraditi svaki muskarac i necu nikada tako misliti jer i sama cu mozda imati musko dijete (radimo na tome ;-]]]) i zaista ne planiram misliti kako ce on jednog dana da slama zenska srca itd.
Ja vjerujem u dobro. I vjerujem da ima ljudi koji nece poriv strasti pratiti bas u stopu nego se prije "obavljenog" zapitati:
Zasto povredjujem osobu koju volim?
A ako vara onu koju ne voli-onda je po meni-vise za zaliti djevojka koja je prevarena ako joj je trebalo BAS to da bi shvatila da je njen "dragi" ne postuje bas nimalo.
Prevara je vise test muskosti. Obicno ga na sebi ispituju muskarci slabog, vrlo labilnog karaktera jer time dokazuju svoju "moc" i superiornost nad zenom. Kao: vidi sta ja mogu! Ma divno. Stvarno mozes mnogo.
Prevaru ne treba oprostiti jer time zakopavamo nase dostojanstvo a dizemo njegov ego. Jer ako dozvolimo to, poslije cemo dozvoliti i mnogo vise. Oprost je samo upakovano: Molim te idi-radi sta hoces, ali ne idi.
Uzas. Nema tog muskarca koji bi me mogao ubijediti da mu se to vise nece desiti i da je Boze moj, bio to slab momenat i uticaj alkohola i bla bla bla.
Da vas je volio-ne bi to nikada ni uradio na prvom mjestu. A koliko vi cijenite sebe, to je pitanje koje si morate postaviti prije nego se uopste i upustite u vezu. Smiley
Nijanse su razne. Ima njih koji misle da mogu da se segace sa zenama, pa kada ih ove provale oni teraju neku kavgu kao. Mada retko je to, vise su muskarci skloni kada jednom prevare, a zena to sazna ili ce kukati pred njom ili ce se jednostavno okrenuti i otici kao da im je devojka znacila manje nego opali list sa drveta. Jedan moj kolega je bas tako uradio sa svojom devojkom, a pored toga sam uveren da je i varao jer je on jednostavno takav tip. Samo je odbacio iznenada posle dve godine kao pocepanu krpu. Preljuba je nesto gnusno, i stvarno najruznija stvar koja se moze dogoditi u nekoj vezi. Zato za zenu je najbolje da takvog muskarca sto pre zaboravi. Inace sama preljuba kao greh je prvi put okarakterisanja u hriscanstvu, a brak kao sveta tajna hriscanstva ne trpi preljube. Pa otuda to moralno osecanje ponizenja kod osobe koja sazna za preljubu, cak u nekrunisanoj vezi, i zato je raskidanje zene od muskarca koji ju je prevario najopravadnije i najbolje resenje, naravno i suprotnom slucaju.
Smile Smile[b][/b]
IP sačuvana
social share
---Ignorance is BLISS---
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Pa,ne znam bas...Zavisi koliko ti je stalo i zavisi koliko on vredi.To sa "sveranjem" zaboli,poludis i zelis da "razbijes" i njega i nju i to je potpuno normalna reakcija,imala sam takvih momenata u zivotu i veruj mi da nista ne dobijas s tim!Samo sebe izblamiras,njemu "dignes cenu","njoj" priliku da potvrdi da je "bolja" od tebe i da prosipa socijalku njemu kako je ona nezna dusa koja nije htela da zagorcava zivot drugima,ali eto-ponele je emocije,a u stvari se bori za sebe,ali smireno.Popricaj sama sa sobom i donesi odluku koja ce tebi najvise odgovarati,razmotri sve opcije i nemoj puno da se oslanjas na to sta ce ko reci za tvoju odluku-kakva god da bude!To je tvoj zivot i sta god odlucis-odlucujes za sebe i sama snosis posledice za odluku.SRECNO   Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:02:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: vara

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.