Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: History of Government Sponsored Terrorism (Prevedeno)  (Pročitano 10864 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Hm, ograničen? Pazi,ne budimo licemeri-od nečeg mora da ishrani porodicu i plati zaposlene ok? Osim toga emisije se finansiraju od donacija,prodatih džidža bidža i sl baš kao što i gazda bureka mora malo da frne neku reklamu jer sajt košta i održavanje košta.  Smile
  Alex isto mora da preživi  Smile

Da li ti zaista verujes da on toliko prodaje svojih gluposti, da on od toga zivi, placa ekipu, itd.?

Onda ne treba da cudi kad nasi politicari tvrde da njihove stranke opstaju iskljucivo od clanarina njihovih clanova...
Naravno da su to masne laži. Pola stranaka Mišković je finansirao u zadnjoj kampanji. Ide čovek na sigurno,ne bi da završi kao Karić.

 Alex meni deluje kao pošten čovek.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Alex meni deluje kao pošten čovek.

кључна реч је "делује" Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Svi su skloni da to pripisuju zapadu. Pa recimo se rone teske suze za irachane, jaoooo pa sta im kapitalisti rade.
A to dvolicnjastvo vec nema mere. Niko ne pominje da je Irak prvo napao Iran, da je to bio rat koji je trajao 9 godina. Pa je usao u Kuvajt, pa se naoruzavao. Pored tolikog bogatstva, oni su nasli za shodno da se kurche kao svetska sila koja resava neke svetske probleme. Bili su muslimanska drzava sa najvecim satndardom i najvise skolovanih ljudi. Pa ih onaj idiot uvali u teska g*na.
Pa sada jebi ga: ispostave, stani element, terorizam itd.
Sta je trebalo? Da su cekali da pocnu bacati nuklearke po bliskom istoku?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1874
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6233
Svi su skloni da to pripisuju zapadu. Pa recimo se rone teske suze za irachane, jaoooo pa sta im kapitalisti rade.
A to dvolicnjastvo vec nema mere. Niko ne pominje da je Irak prvo napao Iran, da je to bio rat koji je trajao 9 godina. Pa je usao u Kuvajt, pa se naoruzavao. Pored tolikog bogatstva, oni su nasli za shodno da se kurche kao svetska sila koja resava neke svetske probleme. Bili su muslimanska drzava sa najvecim satndardom i najvise skolovanih ljudi. Pa ih onaj idiot uvali u teska g*na.
Pa sada jebi ga: ispostave, stani element, terorizam itd.
Sta je trebalo? Da su cekali da pocnu bacati nuklearke po bliskom istoku?

U Iraku nije nadjeno nikakvo oruzje za masovno unistenje tako da... Smile
IP sačuvana
social share


[/img]





Our generation will have to repent not only for the words and acts of the Children of Darkness, but also for the fear and apathy of the Children of Light." Dr. Martin Luther King, Jr
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6300
Nije nađeno nuklearno oružije, ali hemijsko oružije je sigurno korišćeno tokom Iračko-Iranskog rata, i to američke proizvodnje. I zapad je tada bolelo uvo za ljudska prava i ratne zločine, jer su tada sa Irakom naoružanje lepo pazarili svi redom, Sovjeti ponajviše, Amerikanci, Englezi, Francuzi, dok je Iran snabdevan od Amerikanaca preko verovali ili ne Izraela. Mada ipak mislim da je za Iransko-Irački rat više kriv Iran, koji je bio fanatičniji i ekstremniji, a sile su tada samo dolivale ulje na vatru, jer je taj sukob išao njima u korist.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Nije nađeno nuklearno oružije, ali hemijsko oružije je sigurno korišćeno tokom Iračko-Iranskog rata, i to američke proizvodnje. I zapad je tada bolelo uvo za ljudska prava i ratne zločine, jer su tada sa Irakom naoružanje lepo pazarili svi redom, Sovjeti ponajviše, Amerikanci, Englezi, Francuzi, dok je Iran snabdevan od Amerikanaca preko verovali ili ne Izraela. Mada ipak mislim da je za Iransko-Irački rat više kriv Iran, koji je bio fanatičniji i ekstremniji, a sile su tada samo dolivale ulje na vatru, jer je taj sukob išao njima u korist.
Pa jesu oni ekstremni i sada, ali opet pa ne mozes da pocnes neki rat protiv drzave zbog toga.
Tamo ginu ljudi. Sta mozes nego da mobilises sve, bez obzira na fanatizam.Samo cinis gore.
Ja sve mislim da ce tamo da bude velika pizdarija, ne zbog toga sto Irnaski narod to zeli, nego zbog toga sto neko pokvareno vodi te tenzije.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Citat
Alex meni deluje kao pošten čovek.

кључна реч је "делује" Smile
Na osnovu sati i sati emisija koje sam slušao. Na osnovu argmenata koje je izneo u više dokumentaraca.
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
Citat
Alex meni deluje kao pošten čovek.

кључна реч је "делује" Smile
Na osnovu sati i sati emisija koje sam slušao. Na osnovu argmenata koje je izneo u više dokumentaraca.
 

Ma sve je to izmišljeno, kako bi se oblatili jadni siromašni i čovekoljubivi vladari Amerike i ostalih , jadnih, velikih Zapadnh zemalja. Smile Ljudi se bore za ljudska prava i onda dođe jedna budala pa sere protiv njih.  Smile Bacali nam lepo bombe, da se opametimo i shvatimo da nas vole i da je sve to iz ljubavi, a mi opet zavere, zavere, zavere.... Smile
« Poslednja izmena: 18. Dec 2009, 06:38:00 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
 Kako beše:"Milosrdni Andjeo"? Baš su mede dobrići  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ako je to milosrdni anđeo, kakav je tek nemilosrdni?
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.