Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: History of Government Sponsored Terrorism (Prevedeno)  (Pročitano 10862 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Što bi on bio pametniji kada mu je Buš bio predsednik.

И то што кажеш. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citat
Alexa Jonesa



Ове две слике су најбољи представник да Алекс Џонс није чист у глави. Која нормална особа се овако понаша?

И ви њему верујете...
Prvo i osnovno što treba da znaš jeste da je ružno vaditi stvari iz konteksta. Ko zna Alexa i njegov karakter i energiju odnosno prati po koju emisiju preko Winamp,Itunes i sl.programa zna da se on zavitlava vrlo često kroz ironiju i sarkazam upućen svojoj vladi. Osim toga komentarom pokazuješ da ne vidiš širu sliku i poruku dokumentarca.
 Nisi ga ni odgledao i naravno-imaš stav. Malo me te stvari izludjuju kod ljudi.Mislim, koji je to argument vezan za video? Alex Jones se krevelji? So what?  Ja se kliberim detinjasto kad god mogu jer me smaraju sve te ozbiljne face i priče gde god  da se okrenem. Volim da sam kao dete. Na kraju svi smo mi samo velika deca.
 
  Još nešto prijatelju,pogledaj širu sliku jer se radi o poruci a ne o "Alex Jones-u". Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15

Ghost

Sto trolujes?

Dokumetarac nije zasnovan na izmisljotinama, covek kometarise izjave i dela od predsednika i vodecih struktura upoput CIA-e, Mi5 i Mi6.

Mozes otici na sajt od CIA-e gde ces videti sve sto je on govorio u dokumetarcu.

Tako da nemoj da lupas gluposti a da pre toga nisi pogledao dokumetarac.

Dokumetarac je za cistu 10.

I javno je USA vlada rekla da se vodi borba protiv TERORIZMA samo je pitanje ko je terorista.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
Sto trolujes?

То није троловање, то је информисање јавности.  Smile
« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 11:16:23 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
 Očekivao sam inteligentniji odgovor ali wtf.... Nastavljaš sa trovanjem teme(trlovanjem).

Ghost

Sto trolujes?

Dokumetarac nije zasnovan na izmisljotinama, covek kometarise izjave i dela od predsednika i vodecih struktura upoput CIA-e, Mi5 i Mi6.

Mozes otici na sajt od CIA-e gde ces videti sve sto je on govorio u dokumetarcu.

Tako da nemoj da lupas gluposti a da pre toga nisi pogledao dokumetarac.

Dokumetarac je za cistu 10.

I javno je USA vlada rekla da se vodi borba protiv TERORIZMA samo je pitanje ko je terorista.
U pravu si,postoje obelodanjeni dokumenti. Sve je argumentovano i maximalno propraćeno dokumentacijom.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
ја сам одгледао ово ремек дело госн џонса(да ли ми верујеш такс? Smile) и оставио сам коментар на филмском подфоруму

грешка такс....свако дело се не посматра само кроз поруку већ ко му је и аутор...нпр....ако гледаш седам самураја нећеш то само гледати кроз поруку филма већ ћеш то гледати и са сазнањем да је то урадио акиро куросава...и да...ако већ потенцираш ширу слику....свакако у ту ширу слику спада и сам алекс џонс
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
ја сам одгледао ово ремек дело госн џонса(да ли ми верујеш такс? Smile) и оставио сам коментар на филмском подфоруму

Баци линк. Smile




Citat
Očekivao sam inteligentniji odgovor ali wtf.... Nastavljaš sa trovanjem teme(trlovanjem).

Невидим шта ће ти када их ионако игноришеш.

На теми о Chemtrails питаш да ли се керозин променуо у међувремену када авиони имају "дебеле" трагове. Ја ти лепо објасним да није због керозина, већ конструкције мотора, лепо ти и ставим слике. Не, ти то прескочиш и опет керозин. Ја ти опет објасним ти опет керозин. Smile

Је л' имаш неке проблеме са пажњом или?

Или други случај, један члан отвори тему о штетности мобилних телефона. Тамо се спомиње да се мобилним може скувати јаје или правити кокице. Ја лепо све објасним и докажем да је немогуће, а да су снимци који тврде супротно монтаже. Све лепо аргументовано. Ти то прокоментаришеш и ја сам мислио да ти је све јасно. И шта буде, ти отвориш неколико месеци касније буквално исту тему у којој се опет тврди да можеш скувати јаје и да су нека двојица то успела иако је то физички немогуће, што сам објаснио у претходној теми и ти си то видео.

Је л' ти мене зајебаваш? Smile

И после очекујеш да те озбиљно схватам.

Лоше се понашаш према другим члановима, а чудиш се када се они лоше понашају према теби.
Причаш са ауром супериорности, као да си ти изнад свега и да си ти увек у праву.
А када неко каже нешто што ти се несвиђа, он је одма овца која све узима из званичних извора (ово иначе раде још неки чланови).

И онда се после чудиш како се сви понашају према теби.

Размисли мало. Како то да нико нема проблема са Сирканом или Лајтсофтом иако су обојица износили разне "алтернативне" теме.




Што се Џонса тиче, те слике идаље приказују човека који се неозбиљно понаша када говори о озбиљним темама. Ако вама тако нешто није чудно, онда ја стварно незнам шта да кажем. Нетреба неко да стоји ко свећа и чита са папира, али неке основе лепог понашања су потребне.

То мени више говори о њему него 100 његових документараца.

И то није троловање, то је информисање јавности.  Smile
« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 11:26:05 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ја сам одгледао ово ремек дело госн џонса(да ли ми верујеш такс? Smile) и оставио сам коментар на филмском подфоруму

Баци линк. Smile




Citat
Očekivao sam inteligentniji odgovor ali wtf.... Nastavljaš sa trovanjem teme(trlovanjem).

Невидим шта ће ти када их ионако игноришеш.

На теми о Chemtrails питаш да ли се керозин променуо у међувремену када авиони имају "дебеле" трагове. Ја ти лепо објасним да није због керозина, већ конструкције мотора, лепо ти и ставим слике. Не, ти то прескочиш и опет керозин. Ја ти опет објасним ти опет керозин. Smile

Је л' имаш неке проблеме са пажњом или?

Или други случај, један члан отвори тему о штетности мобилних телефона. Тамо се спомиње да се мобилним може скувати јаје или правити кокице. Ја лепо све објасним и докажем да је немогуће, а да су снимци који тврде супротно монтаже. Све лепо аргументовано. Ти то прокоментаришеш и ја сам мислио да ти је све јасно. И шта буде, ти отвориш неколико месеци касније буквално исту тему у којој се опет тврди да можеш скувати јаје и да су нека двојица то успела иако је то физички немогуће, што сам објаснио у претходној теми и ти си то видео.

Је л' ти мене зајебаваш? Smile

И после очекујеш да те озбиљно схватам.

Лоше се понашаш према другим члановима, а чудиш се када се они лоше понашају према теби.
Причаш са ауром супериорности, као да си ти изнад свега и да си ти увек у праву.
А када неко каже нешто што ти се несвиђа, он је одма овца која све узима из званичних извора (ово иначе раде још неки чланови).

И онда се после чудиш како се сви понашају према теби.

Размисли мало. Како то да нико нема проблема са Сирканом или Лајтсофтом иако су обојица износили разне "алтернативне" теме.




Што се Џонса тиче, те слике идаље приказују човека који се неозбиљно понаша када говори о озбиљним темама. Ако вама тако нешто није чудно, онда ја стварно незнам шта да кажем. Нетреба неко да стоји ко свећа и чита са папира, али неке основе лепог понашања су потребне.

То мени више говори о њему него 100 његових документараца.

И то није троловање, то је информисање јавности.  Smile
Vidi matori,nije važno ko mene voli-važno je da ja sam imam poštovanja za sebe. U ovom momentu recimo mogu da verujem u nešto ali ja sam otvoren prema sebi i spreman sam na eventualnu zabludu. Moj um je otvoren za sve i ništa ne prima i ne odbija,kao ogledalo. Uzeo sam sa rezervom i ono sa telefonima i kokicama nego sam malo paljevina pa me nešto ponese ali sad znam da je fake jer smo probali na poslu da koknemo kokice i nije bilo ništa  Smile
    Sirkan i Lighsoft su umereni momci koji razmisle više nego što ja to radim kad postuju. Neko je "politički korektan" manje ili više a nekog kao mene boli uvo za te gluposti.Ja iznosim mišljenja pa makar nekad bila i pogrešna ali ona su mi u tom trenutku delovala istinito i baš zato mislim da je dobro biti takav jer će neko doći sa nekim drugim razmišljanjima koja će prodrmati neka moja uverenja i onda ću malo da mozgam o tome. I to je ok sve dok ne počnu glupava pljuvanja i napadi umesto argumenata i slobodnog razmišljanja.

 Eto,baš sad uz kafu sam gledao neke materijale na youtube gde lik govori kako su Alex Jones Dis Info agenti. I to sam odgledao tri videa po deset minuta a jel znaš zašto? Zato što je čovek govorio bez mržnje i prezira. Postavio je svoj view.
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Баци линк.

укуцам назив филма на вјуз и онај први кликнем и крене да се скида....не баратам са линковима Smile а има и српски титл
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
Ghost, ne razumem šta je tvoja poruka? Da li su ipak vlasti u pravu , a oni koji govore protiv njih lažovi, ili ..?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.