Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:22:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrvati + Srbi = 2 * Srbi = 2 * Hrvati  (Pročitano 14302 puta)
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Citat: SerbianFighter
Ono zasto sam ja rekao da mislim da smo isti je cinjenica smo ispod haube kako mi se cini svi isti, ali da ce oni svoju skoljku glancati da izgleda lepo dok ce srbe sto se narodski kaze boleti k... sta drugi misle Smiley Malo su napredniji u tom smislu jer su imali vise sanse da budu u ok ili bar donekle ok odnosima sa svetom dok smo mi navikli za svet mrzimo


Ako pod "oni" misliš na Hrvate, evo jednog priloga Aurelijevoj tezi. Naime kod nas mnogi smatraju upravo suprotno. Jesmo mi kao kulturniji, civiliziraniji i sve to, ali nas svijet ne razumije, a vas obožava. Svi su uvijek za Srbe, nas nitko ne može smisliti zbog laži koje srbi šire o nama, Srbi se znaju prikazati kao simpatičan narod veseljaka i slično a nas uvijek trpaju u nekakav koš nepoželjnih i slično.

Koliko je to istina, možeš mislit, al eto..... :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vas svet ne razume.. pa nisu vas bombardovali Smiley nas su Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Nisu. Nama su poslali vas da nas bombardirate. :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vrlo zanimljive konstrukcije nema sta Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Misliš li da su diosta bez opravdanja? Ne u smislu da svijet mrzi Hrvate kao takve, nego da je htio očuvanje Jugoslavije, doduše iz drugačijih razloga nego Milošević, pa je dao "zeleno svjetlo" da nas se malo "stegne", al kad je to propalo i na njemački pritisak popustio je i priznao Hrvatsku. Znači ne da je potaknuo Miloševića na ono što je on planirao, nego ga samo malo ohrabrio. Nama su ipak nabili i embargo na oružje iako se znalo da je JNA potpuno na strani Miloševića i prema tome Hrvatska praktički nenaoružana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mislim da je zapad hteo jednu jaku lepu i pametnu zemlju manje da vidi, i da nije birao sredstva.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 113
A jel citao neko Cvijica ono o dinarskom i alpskom tipu coveka ?
procitajte mozda cete bolkje razumeti razlike
koje su nastale izmedju Srba i pokatolicenih Srba..uh pardon Hrvata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Citat: Laslo
Misliš li da su diosta bez opravdanja? Ne u smislu da svijet mrzi Hrvate kao takve, nego da je htio očuvanje Jugoslavije, doduše iz drugačijih razloga nego Milošević, pa je dao "zeleno svjetlo" da nas se malo "stegne", al kad je to propalo i na njemački pritisak popustio je i priznao Hrvatsku. Znači ne da je potaknuo Miloševića na ono što je on planirao, nego ga samo malo ohrabrio. Nama su ipak nabili i embargo na oružje iako se znalo da je JNA potpuno na strani Miloševića i prema tome Hrvatska praktički nenaoružana.


Pa sta drugo da vam rade nego embargo. JNA je bila regularna vojska drzave koja je postojala tada, a ti mi reci ako ste bili toliko posteni odakle vam uopste oruzije za borbu. Niste mogli da ga uvozite, a od nas ga sigurno niste dobili. Razmisli malo o tome i budi realan ...

Sve ste znali, cak se i pripremali jos od Titove smrti. Naoruzavali ste se jos za vreme SFRJ sto znaci da ste krsili zakone te drzave. I sad ispade mi smo vam krivi ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
@ Scoop


A zar nije Hrvatska kao i svaka druga republika imala pravo na samoodređenje? Je l u Hrvatskoj provedene referendum? Jest. 94% glasova je bilo za neovisnost. Ako se već hoćeš igrati pravnih začkoljica, zašto je onda JNA išla u rat protiv nas?

A o tome kako smo se i kad naoružali, zar ne bismo onda mi prvi napali ostatak Jugoslavije, da smo nagomilali toliko oružja od Titove smrti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kako ne volim ovakve rasprave.. sranje je bilo proslo, nemojmo o tome, istorija je bogata...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:22:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.