Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:37:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tadiću je bilo neprijatno. A vama?  (Pročitano 9420 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG Frizider
Тадић кења да простите.........скочио ми притисак са 80 на 81. Глупост до бола цела та ситуација........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
Uh,dobro je,mislio sam da ce da se vadi da je sampanjac bio... Smile
pa bio je neki sličan , neće ovo biti ništa ima da cepe Tadića samo 30-ak hiljada i to je to.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Sve ima politicku pozadinu. Nesto se sprema. Sta, ne znam? Pretpostavljam.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Глупост, глупост, али ће Т. да профитира. Доказује, макар на ситници да се закон поштује. Такође, верујем да је ово од седмог века наовамо први српски поглавица који одговара пред законом док је на власти.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG Frizider
Ма јесте одговара, одговоран човек, одговорност је хиз мидл нејм Smile

А ово за поене истина, ничим изазван публицитет где ће као да се испостави да је јелте наш преЦедник мнооого самосвестан човек и једнак пред законом и тако неким шитовима и муњама и бамби се невино шета у шумарку.......треш тема.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Бодови на зицер.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 296
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Samsung Galaxy S3 Mini
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5

Somborac i ona zajebancija ''Nikad izvini''  otkidaju  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3510
Citat
Шеф државе Борис Тадић на суду се вадио да не познаје закон!
Председник не зна шта потписује!
Среда - 02.12.2009
Овако је, како „Ало!“ сазнаје, јуче текао претрес у београдском прекршајном суду на коме се председник Србије Борис Тадић пред судиницом Душаном Потежицом изјашњавао о афери „шампањац“.

Име и презиме?
- Борис Тадић.
По занимању?
- Психолог.
Где радите?
- Андрићев венац 1.
Је л‘ то нека психолошка установа?
- Не, то је институција председника Србије.
Да ли вам је јасно шта вам се ставља на терет?
- Јесте. Нисам знао да је наздрављање шампањцем прекршај, после победе наше репрезентације. После информација из медија, преузимам одговорност. Попио сам само гутљај.

Он се у пратњи обезбеђења у згради суда у Тимочкој улици појавио пет минута пре 11 сати, за кад је заказано саслушање. Претрес је завршен само неколико минута касније, а председник је судији, а потом и окупљеним новинарима признао да није био упознат са садржајем Закона о спречавању насиља и недоличног понашања на спортским приредбама.
- Као и сваки грађанин, треба да платим или издржавам казну, не знам шта ће бити пресуда. Није шала, просто је тако. Закон је закон - рекао је Тадић по завршетку саслушања. Њему је, како је и сам признао, судија одржала кратак курс тумачења закона, који је иначе лично потписао.
- Судија ме је упутила и дала ми правну поуку шта јесте, а шта није прекршај. Да сам само наздравио чашом, а не и попио гутљај то не би био прекршај - обновио је градиво председник. Он је признао да је током претреса, али и уочи њега имао трему, те да му је шампањца доста за цео живот.
- Било ми је непријатно. Није ми било лагодно чак и кад сам долазио. Још кад сам видео све вас тамо, било ми је још теже. Више нећу никад да пијем шампањац на стадиону, али мислим да ћу стећи условни рефлекс да више и не наздрављам. Кад ми сад неко помене шампањац, пресече ме напола - отворио је душу Тадић и пожалио се да „у већини европских земаља такав прекршај не постоји“.
Чињеница да је био осуђиван председнику вероватно неће бити отежавајућа околност, а о пресуди ће сви учесници пијанке бити писмено обавештени.
- Питали су ме да ли сам био осуђиван раније. Одговорио сам да јесам, али због учешћа у демонстрацијама и због Колубаре, али ту сам био оптужен, не и осуђен - каже он.
Председниково непознавање закона који је сам потписао наишло је на оштру осуду опозиције.
- Не само да га је потписао, него су пре тог догађаја људи хапшени и одвођени у затвор за исту ствар, а то је морао знати. Обични људи морају да знају све, а представници власти не морају да знају ништа. Обичан човек ће у супротном да награбуси, а представник власти неће - каже Александар Вучић, потпредседник Српске напредне странке.
Шеф посланичке групе Демократске странке Србије Милош Алигрудић сматра да је Тадићу афера „шампањац“ послужила као маркетиншки трик.
- Тешко је веровати да није знао за конкретну ствар која је опште позната чињеница. Не кажем да је Тадић то урадио намерно, али мислим да је његов маркетиншки тим био вешт да од таквог догађаја направи циркус из ког председник излази као поштен човек који одговара за своје прекршаје. Кад су га ваше новине прозвале, његов тим је схватио да нема чиме да се брани. Онда су ангажовани други медији да му помогну да своју грешку претвори у своју врлину, на чему се заснива и његово вођење државе. То је оно што највише иритира у целом случају - каже Алигрудић.

http://www.alo.rs/politika/21921/Predsednik_ne_zna_sta_potpisuje

Овај је опаснији са оловком него хиљаду вехабија са по килограм тротила. Smile Шта све неће потписати до истека мандата.

На крају од свега ће испасти јефтина фарса као и у многим другим случајевима. Шта је за њега 300 еура.
Ако и уопште плати.
А тек изјава министарке за спорт.'' Ја верујем у наше правосуђе ''
Јбт. зашта нас они сматрају?
« Poslednja izmena: 02. Dec 2009, 22:56:57 od Persona grata »
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Овај је опаснији са оловком него хиљаду вехабија са по килограм тротила. Smile Шта све неће потписати до истека мандата.
На крају од свега ће испасти јефтина фарса као и у многим другим случајевима. Шта је за њега 300 еура.
Ако и уопште плати.
А тек изјава министарке за спорт.'' Ја верујем у наше правосуђе ''
Јбт. зашта нас они сматрају?
Seti se da je Vuciceva svaka druga rec, lopovi, lopovi. Kad me izaberete hapsim lopove i ta s*nja. Kad su mu predlozili da skine imunitet i da se pojavi pred sud, zaboravio da ima lopova.
Hajde ceo parlament da skine imunitet, pa imas 2/3-e parlamenta u bajbok zbog klevete.
Jeste farsa, ali hajde i drugi da urade tu farsu.
Malo morgen.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:37:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.