Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:43:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobični pokloni!  (Pročitano 16773 puta)
30. Nov 2009, 15:50:56
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Okruženi smo stereotipima. A kreativni pokloni, maštoviti pokloni mogu nekome da promene život. Na bolje - naravno. Znam ženu u Švedskoj kojoj su prijateljice za 40-ti rođendan poklonile časove klavira (uplatile joj zajedno 10 časova ili već ne znam koliko) i tako je počelo... Klavir joj je bio neka kompenzacijska nadoknada, služio joj je kao stalaža za porodične fotografije. Onda je prihvatila da joj dolazi ta profesorka kod koje su njene prijateljice platile časove. polako, naučila je note. Posle je pričala da je to sviranje i vežbanje odmaralo, da i dan danas uživa u muziciranju, a i unuka je počela da obučava. Stavi ga u krilo (ima 4 godine) i sviruckaju. I sad, ako mali jednoga dana postane slavni pijanista i ako neko reši da mu napiše biografiju - sv eje počelo od rođendanskog poklona bakinih prijateljica.
Dolazi Nova godina, Božić, rođendani su uvek aktuelni... dajte neke originalne ideje. Pozitivne, vesele, maštovite. Kupovina pitona mi ne spada u simpatične.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 30. Nov 2009, 16:00:18)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ja sam svom decku juce, (bez specijalnog razloga) napravila nesto sto ga je odusevilo.  Naime, poredjala sam  mirisne svece po podu, njima ispisala volim te i upalila ih. . .  Izraz na njegovom licu i ono zbunjeno "prelepo je, volim te, hvala" su nesto sto ne bih menjala nikada  Smile :flower:
Usput, svece cete naci kod kineza za 400 din (sam kupila 60 komada )  :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Bravo, Čokoladice! Ja sam se (pozitivno) zabezeknula preksinoć kada mi je roijateljica rekla da će ove godine da pravi novogodišnje čestitke svim prijateljima. Čestitka će da budu ona i taj prijatelj/ta prijateljica iz bilo kog perioda njihovog života, makar i kad su bili deca ili od prekjuče. Onda će da zalepi fotku na karton A4 pa će okolo, po onom delu kartona koji ostane oko fotke da zalepi srebrni ili zlatni kolačarski papir i onda će na kraju da izreže taj "ram" u cik cak oblik, tj. oblik onih nekadašnjih ramova. Probušiće gore dve rupice, provućiće mašnicu i eto čestitke, poklona, ukrasa za zid ili jelku. Odmah da kažem, rešila sam da je plagiram : )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
друг ми је поклонио чауру неког  великог противтенковског калибра, да је користим као канту, тешка је бар 10 кила  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Preferiram pametne poklone za klince. Na primer, štedna knjižica sa po 20 eura. To ih podstakne da štede, a to što imaju svoju štednu knjižicu čini da osećaju starijim, odgovornijim. Nije originalno, ali je drugačije od igračaka, kompj.igrica i sličnih bezvezarija koje klinci i inače dobijaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne, u ovoj državi vlada mišljenje da deci ne treba davati novac, to je no-no, to je: puj, kakano, to kvari dečicu. Zato deca, čim dođu do prve samostalne zarade prodavajući drogu i po hladnom vremenu i često bez rukavica, zato onda potroše bez veze novac, umesto da kupe rukavice i ostave nešto sa strane, učeći se da štede.
Hoću reći, dobra inicijativa, ali to NA ŽALOST ovde teško prolazi. Postoji varijanta "kinta pod jastuk" da devojčica kupi momka, a dečak devojku, čim se dete rodi, pa kad neko dođe od familije da prvi put "zapljune" dete; ima i varijanta, ujka se žurio, nije stigao da kupi kamionče, pa evo sestriću parice da kupi sam šta hoće.
Kamo sreće da roditelji, rodbina, ulažu uvek po malo na knjižicu dece, naravno, uz neki skroman poklon poput čokolade i sl... Deca bi se učila štednji, radovala štednji, naučila smisao štednje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ne, u ovoj državi vlada mišljenje da deci ne treba davati novac, to je no-no, to je: puj, kakano, to kvari dečicu. Zato deca, čim dođu do prve samostalne zarade prodavajući drogu i po hladnom vremenu i često bez rukavica, zato onda potroše bez veze novac, umesto da kupe rukavice i ostave nešto sa strane, učeći se da štne preteruj

ne preteruj...... gde si ti video decu po hladnom vremenu cesto bez rukavic da prodaju drogu_ to su ciste predrasude
mada se i ja slazem da je stedna knjizica odlican poklon al ne i kreativan
« Poslednja izmena: 06. Dec 2009, 14:08:48 od Sanjaquen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
друг ми је поклонио чауру неког  великог противтенковског калибра, да је користим као канту, тешка је бар 10 кила  Smile

хехех е то је поклон
IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ne preteruj...... gde si ti video decu po hladnom vremenu cesto bez rukavic da prodaju drogu_ to su ciste predrasude
mada se i ja slazem da je stedna knjizica odlican poklon al ne i kreativan (sanjaquen)

Pa jeste. Kad bolje razmislim, imaju rukavice, imaju... Neko u ovoj državi ipak misli na tu jadnu decu koja zarađuju dilujući   Smile
Pazi sad kreativnog poklona: omiljeni film! Kupiš DVD. Onda na likove glavnih glumaca (a svaki, dobro ajde... gotovo svaki DVD ima na naslovnici likove glavnih glumaca) montiraš NJegovu ili Njenu glavu. Npr. ako ona voli Hju džekmana, kupiš joj "Australiju" i umesto Nikol Kidmen, montiraš njenu glavu (moš kompjuterski, moš seča sa fotke, pa ponovo uradiš omot - moš na prinetr, moš na fotokopir!) i eto ti Njoj radosti. I obrnuto, ako ON voli Nikol Kidmen, montiraš njegovu glavu na mesto Džekmanove i opet - eto ti radosti. Omiljeni film na originalu, plus jedinstven omot. Ako si veštiji/veštija u radu na kompu, moš i imena da promeniš. To kao poklon za one malko starije.
A za decu - pa rekla sam: štednja. Šta zna dete ko je Hju Džekmančić.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:43:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.