Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:00:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Žene sa Dedinja"  (Pročitano 3567 puta)
28. Nov 2009, 01:16:58
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
(VIDEO) Ukraden snimak serije „Žene sa Dedinja"!

Na „Jutjubu" se pojavio deo epizode u kojoj je Dragana Mićanovića brutalno pretukla njegova devojka


Na sajtu „Jutjub" pojavio se snimak iz TV serije „Žene sa Dedinja", čije je snimanje u toku! Naime, na popularni video-servis neko je bez dozvole „Emošna", koji je producent serije, postavio deo epizode u kojoj je glumac Dragan Mićanović brutalno pretučen!
Žene sa Dedinja

U toj sceni glumica Anđelka Stević, koja tumači lik Čarne Malbaše, sumnja da je dečko (Mićanović) vara, prati ga autom do hotela i prebija ga!

Na kraju scene Čarna shvata da je pogrešila i da je zgodna plavuša, sa kojom ju je dečko navodno prevario, zapravo deo producentskog tima iz Londona, sa kojima njen momak sarađuje. Kako saznaje Press, snimak je procurio iz montaže „Emoušna", ali do zaključenja ovog broja nismo mogli da dobijemo potvrdu o njegovoj autentičnosti.

Do sada je snimljeno osam od ukupno 26 epizoda serije „Žene sa Dedinja", reditelja Dušana Lazarevića. Reč je o seriji koja govori o četiri žene iz elitnog beogradskog naselja i visokog društva, čije se sudbine prepliću.


Ostvarenje se snima u vilama na Dedinju, a spekuliše se da su neke epizode snimljene u luksuznoj vili muzičara Gorana Bregovića. Epizodne uloge u seriji imaju pevačice Nataša Bekvalac, Ana Bebić i Milica Majstorović.

Izvor : http://www.vesti.rs/Estrada/VIDEO-Ukraden-snimak-serije-Zene-sa-Dedinja.html   
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Video klip je navodno pogledalo preko 10 000 ljudi od trenutka kad je postavljen.Postavljam link za one koji hoće da ga odgledaju.U svakom slučaju bio snimak ukraden ili ne on je postigao cilj.Počeo je da reklamira seriju koju su već počeli da nazivaju citiram : "Srpskom verzijom Očajnih domaćica".

http://www.youtube.com/watch?v=CaJ1uCp2HCU&feature=player_embedded
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Ne znam, ali meni izgleda kao shit serija.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
postojala je tema , nema potrebe da seotvara nova.. staru sam osvezio vasim informacijama... hvala


[Lock[
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:00:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.