Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:56:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serija „Šesto čulo"  (Pročitano 28884 puta)
28. Nov 2009, 00:23:21
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Beograd  24. 11. 2009

Press

Dačić: Serija „Šesto čulo" trebalo bi da bude verna slika srpske policije

U toku je snimanje policijske rijaliti-serije „Šesto čulo", a setu u „Belvilu" na Novom Beogradu prisustvovao je i ministar policije Ivica Dačić. Ministar je, čestitajući autorima na ovom televizijskom poduhvatu, rekao da serija ima snažno uporište u svakodnevici srpskih organa reda.


Podržao Tihomira Arsića... Ivica Dačić je prisustvovao snimanju serije „Šesto čulo"

- Ova serija je na tragu onoga što MUP svakog dana radi. Molim ekipu koja radi seriju da ništa ne ulepšava, već da realno pokaže šta policija radi svakog dana rizikujući svoje živote za ovu državu - rekao je ministar Dačić.

Na pitanje da li bi učestvovao u jednoj takvoj seriji, odgovorio je:

- Nisam o tome razmišljao. Meni se rijaliti-šou dešava svakoga dana. Generalno, mislim da država malo pažnje posvećuje ovakvim projektima. Za borbu protiv kriminala potrebno je da se stvara dobra slika o policiji  - izjavio je Ivica Dačić.

Prema rečima glumca i producenta Tihomira Arsića, serija je od Interpola dobila zvanično odobrenje da koristi njihovu zastavu i obeležja.

- Sam ministar je jednom rekao da je saradnja među policajcima bolja nego saradnja među političarima. On je napomenuo i da političari treba da se ugledaju na policajce. Mi smo preduhitrili policijske službe u regionu i formirali Balkanpol - istakao je Arsić. 

Izvor :   

http://pressonline.co.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/88381/Da%C4%8Di%C4%87%3A+Serija+%E2%80%9E%C5%A0esto+%C4%8Dulo%22+trebalo+bi+da+bude+verna+slika+srpske+policije.html
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Još jedna humoristička serija u najavi.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
U toku je snimanje policijske rijaliti-serije „Šesto čulo", a setu u „Belvilu" na Novom Beogradu

Шта је који курац ријелити-серија? Серија која фолира да је риелити шоу?

Мада с' обзиром да се спомиње да се снима на сету у Белвилу, закључај се намеће да је у питању обична серија.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung XYZ1004
Viljamovka me inspiriše  Smile

„Šesto čulo" sam osmislio pre 10 godina, i to posle mnogo viljamovki. U Vašingtonu sam patentirao svoj TV projekat, koji će emitovati ceo Balkan. Prvak sam drame Narodnog pozorišta koji tamo nije ušao deset godina


"Veruje da je napravio najbolji srpski izvozni proizvod... Tihomir Arsić, idejni tvorac TV projekta „Šesto čulo"

Tihomir Arsić za 17. januar najavljuje emitovanje svoje serije „Šesto čulo". U razgovoru za Press Arsić otkriva da je neobičan TV projekat, koji je kombinacija rijaliti-programa i igrane serije, osmislio pre deset godina dok je ispijao viljamovku. Ubeđen je da će „Šesto čulo", koje patentirao u Vašingtonu, biti najbolji srpski izvozni proizvod.

- Ideju za projekat dobio sam pre 10 godina, i to posle mnogo ispijenih viljamovki. Zaprepastio sam se kada su mi 11. septembra 2008. u Kongresnoj biblioteci u Vašingtonu, kod koje sam zaštitio format, rekli da ne postoji ništa slično „Šestom čulu". Očekivao sam da odgovor bude da postoji dvesta takvih formata, a da se moja ideja oslanja na neki postojeći. Ljudi decenijama gledaju krimi-filmove i hvale se svojim taštama da odmah znaju ko je ubica. Ali, nikada niko od toga nije napravio televizijsku igru u kojoj gledaoci pogađaju ko je ubica! - kaže Arsić, i dodaje:
- Igrani, jednosatni, deo projekta biće prikazan nedeljom. Ta krimi-priča se završava tako što je u pritvorsku jedinicu privedeno pet osumnjičenih. Od utorka do subote jedan po jedan izlaze iz pritvora na osnovu glasova gledalaca. U subotu otkrivamo ko je ubica, s tim što to može biti i osoba koja je puštena iz pritvora, zato što gledaocima nije bila sumnjiva. Ubica će biti otkriven emitovanjem igranog dela, koji je ranije snimljen.

Emitovanje serijala dogovoreno je u mnogim zemljama regiona, osim u Hrvatskoj. Zašto su se oni odlučili da otkupe licencu?

- „Šesto čulo" će se emitovati u četiri države - Srbiji, Bosni, Makedoniji i Sloveniji. Sledeće godine očekujemo emitovanje i u Bugarskoj, Rumuniji, Grčkoj i Albaniji. Ne znam šta je Hrvatima! Mnogo ih košta kupovina licence i da sve to sami snimaju. Čini mi se da je TV Nova, koja je trebalo da emituje „Šesto čulo", odustala jer je tamo zovu „četnička televizija" zbog emitovanja „Operacije trijumf". Čudi me da u Hrvatskoj postoji otpor prema srpskim TV proizvodima, a gledaju najordinarnije gluposti kupljene na crno i slušaju turbo-folk.

Zbog čega je ministar policije Ivica Dačić posetio snimanje „Šestog čula"?

- Mislim da ga je privuklo to što je ovo prvi projekat koji se ne sprda sa policijom. Veoma poštujem policiju, jer čovek ne zna koliko mu ona znači dok mu ne zatreba. Dačić je pametan i pragmatičan političar, koji se razume u posao koji radi. Mislim da je u projektu „Šesto čulo" prepoznao državni i nacionalni interes. Želimo da smanjimo kriminalitet, koji je u porastu. Iza zabavnog i komercijalnog aspekta projekta je preventivna dimenzija. Verske sekte, trafiking i kanali droge su teme kojima se bavimo. Moram da naglasim da novac nije prioritet za uloženi trud, već ideja da imam prvi srpski format koji ide u svet.

Kao i mnoge vaše kolege, i vi ste politički angažovani. Smatrate li to neophodnim?

- Politika je prilično ljigav posao za one kojima je to profesija. Glumom se bavim vrlo selektivno. Prvak sam drame Narodnog pozorišta, koji tamo nije ušao deset godina. Otkad je umro Stevo Žigon, nemam s kim da radim. Moje Narodno pozorište smrdi na buđ, na trulež. Vode ga nestručni i nesposobni ljudi koji nisu uradili nijednu predstavu u životu. U Ministarstvu sedi jedan nalickani ministar. Katastrofalno je, na primer, da su moja bivša supruga Bilja Krstić i „Bistrik" priznatiji u svetu nego kod nas i da im država nije pomogla nijednim dinarom, jer nisu članovi nijedne partije!


"Podrška ministra... Ivica Dačić na snimanju „Šestog čula"

Imate tri ćerke i sina. Čime se bave vaša deca?

- Najstarija ćerka Milica ovih dana treba da diplomira na industrijskom dizajnu i želi da u Japanu specijalizira „manga" crtaće. Izuzetno je talentovana i želi da ide svojim putem. Ćerka Lenka pohađa jezičku gimnaziju i studiraće jezike. Osmogodišnja Vera će igrati otetu devojčicu u epizodi „Otmica". A Arsenije ima pet godina i stalno je sa nama na snimanju. Kaže da hoće da bude vojnik i policajac kad poraste. Kad je video kako izgleda opremljeni policajac iz kontradiverzione jedinice, rekao je: „Tata, i ovaj Robokap je nekad bio čovek".   

Bilja Krstić zadužena za muziku

Tihomirova bivša supruga Bilja Krstić i njen orkestar „Bistrik" radili su muziku za „Šesto čulo".

- Nisam bio siguran kome ću poveriti da radi muziku. Lutao sam sa tim. Želeli smo da uradimo nešto veoma moderno i smatram da smo u tome uspeli. Snimili smo ultramodernu muziku koja ima veze sa Balkanom. Hteo sam da Bilja i njen bend urade univerzalne teme, koje će moći da se sviraju u Guči i da se slušaju na „Egzitu". Prezadovoljan sam muzikom - kaže Arsić.

N. MILENKOVIĆ

Izvor: Press

-------------------------------------------------------------

Zvuci zaista zanimljivo, samo mislim da ce to produkcijski da bude jako lose i da ce dobra ideja da izgubi smisao...ali videcemo....da ne mracim situaciju unapred  Smile
Moze on lepe pare da zaradi na toj licenci, ako se pokaze kao uspesan format...a moze i da bude epic fail zesci strmopizd!  Smile

U svakom slucaju :thumbsup: za ideju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Odvratan mi je ovaj Tihomir Arsic zbog svoje agresivnosti koju je ispoljavao prema svojoj bivsoj supruzi, a prica se da to isto cini i sa sadasnjom.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
On, kakav je da je, serija je odlično zamišljena i još bolje snimljena!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.322.2
mob
Tel.Me Your.Number
Jel gledao neko ovo juče? Gledam sad... prvi osumljičeni... Sekula? Smile

Arsić se totano ne uklapa u karakter... inspektora... šta li je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
faca mu se uklapa u nasilnika.

ma Milena Dravic je tu umesala prste, a nije medju osumnjicenima Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Serija je odlicna...ali ovo posle nje je bezveze. Opet neko glasanje telefonom.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
kad se daje serija,u kojim terminima?
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:56:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.