Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:51:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bugari stupili u kontakt s vanzemaljcima!  (Pročitano 8938 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Vanzemaljci su starosjedioci na ovoj planeti i to vec danas fakticki nije nikakva tajna,imaju svoje baze na dnu Atlanskog i Tihog okeana,koliko god odredjene vlade pokusavale da zataskaju to ,vec se sad cini nemogucim zataskati zbog postojanja neta.Vlade Brazila,Meksika,Francuske i Kazahstana su priznale postojanje aliena a ja se samo smijem vasoj neinformisanosti.Ajnstajn je jednom rekao samo dvije stari su beskonacne svemir i ljedska glupost,s tim da je ova druga tvrdnja i validnija od ove prve.Jos mi samo recite da je zemlja ravna ploca.

Pa jel ima neki dokument, papir, slika, video - bilo sta o tom priznavanju postojanja vanzemaljaca  od strane pomenutih vlada? Ima li neki dokaz o postojanju tih baza?
Nemam ja nista protiv, ali evo ja mogu da tvrdim da mi na levom ramenu cuci non stop jedan mali crni co'ek i stalno mi sapuce sta i kako da radim, sta je ok sta nije. Ja znam da je on tu odavno i postoji hiljadama godina i mnogo je pametniji od mene i ne zeli nista zlo, vec je miroljubiv. Sta vise, svaki covek ima jednog takvog na levom a jednog ljubicastog na desnom ramenu samo mnogi nisu svesni toga, nisu na tom nivou. Ja ih samo gledam kako se smeju.
Onaj ljubicasti je jos pametniji i on cesto odleti na vrh krosnja drveca i prikuplja njihovu energiju, a onda se shibne pravo u p.m. do "labuda x" i vrati se i pre nego sto je krenuo da mirise cvece kod nas ocde na livadi. Mnogo je dobar i on pazi na zdravlje sviju. Hrani se suncem a kaki ambroziju.

Sad ti meni veruj? Imas li ti dokaze da ti coveculjci ne postoje. Ja ti kazem postoje!
 Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2009, 21:25:32 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
SonyEricsson k-750i
Izvjestaj Kometa francuske vlade,izvjestaj Tanjir brazilske vlade,slican izjestaj meskicke vlade(zaboravio sam ime),a Kazahstan vec gradi bazu za kontakt sa vanzemaljcima.Nedavno je ruska vojska objelodanila da na dnu Bajkalskog jezera postoji vanzemaljska baza i da ih godinama prate,a to je takodje potvrdila ruska akademija nauka i umjetnosti koja ih takodje proucava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
"vanzemaljci ... na našoj planeti"

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Izvjestaj Kometa francuske vlade,izvjestaj Tanjir brazilske vlade,slican izjestaj meskicke vlade(zaboravio sam ime),a Kazahstan vec gradi bazu za kontakt sa vanzemaljcima.Nedavno je ruska vojska objelodanila da na dnu Bajkalskog jezera postoji vanzemaljska baza i da ih godinama prate,a to je takodje potvrdila ruska akademija nauka i umjetnosti koja ih takodje proucava.

Aha! Pa to je vec nesto. Hvala ti, treba to da proucim. Smile Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2009, 22:12:14 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
Nedavno je ruska vojska objelodanila da na dnu Bajkalskog jezera postoji vanzemaljska baza i da ih godinama prate,a to je takodje potvrdila ruska akademija nauka i umjetnosti koja ih takodje proucava.

А може неки доказ, извештај?
« Poslednja izmena: 26. Nov 2009, 23:00:10 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC 
uskoro će se za nešto uobičajeno umesto "bugari usli u sofiju" govoriti "vanzemaljci ušli u sofiju"  Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Sto se tice bar jednog od izvestaja koje je aljosa7 pomenuo, mislim da se ne radi ni o kakvom dokazu postojanja vanzemaljaca. Radi se o  izvestaju Kometa u francuskoj:

Rapport COMETA

 
Le rapport COMETA est un document non officiel français remis en 1999 à Jacques Chirac et Lionel Jospin traitant du phénomène OVNI. Il a été rédigé par l'association française COMETA pour sensibiliser les pouvoirs publics français aux OVNI.

Il vous ai possible de le télécharger gratuitement sur le site du CNES en cliquant ici, ou bien directement ici (fichier PDF). A noter qu'il est encore facilement trouvable dans le commerce.

L'association COMETA

L'association COMETA (COMité d'ÉTudes Approfondies) est une association à but non lucratif de type loi de 1901. Elle a été déclarée le 24 Février 1999, mais est en activité depuis 1996. Son président est l'ancien général de l'armée française Denis Letty.

L'association a pour but de sensibiliser les pouvoirs publics au phénomène OVNI, et d'étudier les conséquences que peut avoir ce phénomène dans le domaine de la défense nationale.

Bernard Norlain, Joseph Domange, et Denis Letty (généraux de l'armée de l'air), Jean-Jacques Velasco (responsable du SEPRA au sein du CNES), Michel Perrier (chef d'escadron de la gendarmerie nationale) et Mr Soun (direction générale de l'aviation civile) ont notamment participer à l'élaboration du rapport.

 
Structure du rapport

1.  Préambule du professeur André Lebeau : « Dépouiller le Phénomène OVNI de sa gangue irrationnelle »
2.  Préface du général Norlain : « Des problèmes concrets se posent, qui appellent une réponse en termes d'action »
3.  Avant-propos du général Letty : « Envisager toutes les hypothèses »
4.  Introduction
5.  Première partie Faits et témoignages : cette partie décrit quinze cas d'OVNI sérieux et non-indentifiés après une enquête officielle et rigoureuse. Elle présente aussi 2 contre-exemples d'OVNI finalement identifiés et expliqués scientifiquement.
6.  Seconde partie Le point des connaissances : cette partie fait le point sur tout ce que nous savons du phénomène OVNI. Elle parle des enquêtes françaises et étrangères, des recherches du GEPAN et du SEPRA, ainsi que des différentes hypothèses quant à la nature du phénomène OVNI.
7.  Troisième partie Les OVNI et la défense : cette partie est la plus importante et polémique. Elle traite des conséquences militaires, politiques, scientifiques, religieuses, culturelles et sociologiques qu'aurait le phénomène OVNI si l'hypothèse extra-terrestre était confirmée. Elle parle aussi des mesures à prendre, en particulier au niveau de la formation du personnel travaillant dans des secteurs concernés par le phénomène (militaires, policiers, gendarmes, ingénieurs aéronautiques et pilotes, etc.)
8.  Conclusions du rapport et recommandations des membres de COMETA.
9.  Suivent des annexes sur des sujets aussi variés que la détection radar des OVNI, l'exobiologie ou les cas d'OVNI possibles d'avant 1947 (incident de Roswell), jusqu'en Antiquité. Le rapport finit sur une bibliographie et un glossaire.

 
Conclusions du rapport

Considérant tout ce que nous avons appris sur les OVNI depuis 1947, le rapport conclut à « la réalité physique quasi-certaine d'objets volants totalement inconnus ». Il conclut, par ailleurs, qu'au vu des prouesses que manifestent les OVNI, l'hypothèse extra-terrestre est la plus probable pour expliquer le phénomène OVNI : « Une seule hypothèse rend suffisamment compte des faits et ne fait appel, pour l'essentiel, qu'à la science d'aujourd'hui ; c'est celle de visiteurs extraterrestres »....« Les buts de ces éventuels visiteurs restent inconnus, mais doivent faire l'objet d'indispensables spéculations et de mises au point de scénarios prospectifs. »....« L'hypothèse extraterrestre est de loin la meilleur hypothèse scientifique;»elle n'est certes pas prouvée de façon catégorique , mais il existe en sa faveur de fortes présomptions, et si elle est exacte, elle est grosse de concéquences.
Enfin, le rapport prend position en faveur d'une meilleure étude scientifique du phénomène.
Source:ufologie.over-blog.net
Publié dans : UFOLOGIE

Dokument je cak neoficijelan i radjen je za Zaka Siraka. znaci predsednika i verovatno za premijera, no bitan je konacni zakljucak dole:
 "postoji skoro sigurna fizicka realnost potpuno nepoznatih letecih objekata" Cak ono skoro sigurna tacniji bi prevod bio polu-izvesna fizicka realnost, tako da cela prica nije nikakav dokaz o vanzemaljcima, vec potvrda da postoje letelice koje ne znaju da indentifikuju. Cije su te letilice takodje ne znaju, ali kazu da " je hipoteza o vanzemaljcima najverovatnije objasnjenje za UFO-e", ali isto tako kazu da to nista kategopricki ne potvrdjuje.
Shio mi ga Djura, tamo-vamo, tuc-muc...

Koliko je meni poznato postoje vidjenja neobjasnjivih stvari, ali to znaci da ih treba objasniti a ne unapred pripisivati vanzemaljcima. Treba stvari jednostavno proucavati ali bez predubedjenja bilo koje vrste. Tada ce  se stvari pomeriti napred. Ovak su se ljudi opet po hiljaditi put podelili u tabore pa kevcu jedni na druge.

Zna se sta je dokaz a sta pretpostavka. Da bimse potvrdila pretpostavka potreban je cvrst dokaz i to ne jedan vec vise, da bi se stvar jos i potvrdila.

Uostalom ako je neko u kontaktu sa vanzemaljcima, ako gradi gradjevinu gde ce ih sresti, siroko mu polje.

Ako meni dodje vanzemaljac, sporazumecemo se nekako rukama ('na mote') ili ce on meni samo da cita misli i telpatijom prenosi svoje. A koji cu mu k.... onda? Ako cita misli, tu nema meraka, nema druzenja, strahota jedna! Smile
Pa i da je miroljubiv ali neprijatno bolan, neprijatno!
Bolje neka Bugari kontaktiraju sa njima, valjda njima nije neprijatno. Meni neka neko javi zadnjem, bicu u sumi pokraj prasica. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Zanimljivo je što ćemo sazreti za 10-15 godina, tad rekoše da ćemo uspostaviti kontakt. Gledajući ljude danas teško da će se to desiti, osim ako se ne desi nešto što će ubrzati sazrevanje ljudi. Sve ovo mi vuče na priču o 2012 i energijama koje će našu svest podići na viši nivo. Čudno da vladini naučnici govore o ovome, ako nisu sigurni. Rizikuju puno, živi bili pa videli.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
@Papalu

Fizicki dokaz ?? Pa da bi nekoga osudili na zatvorsku kaznu, pa i smrtnu, dovoljna su 2 svedoka. Ako vec nemaju, zasto ovo ?  Smile  zasto bi bilo organizovano na jednom takvom mestu, i to bez tuc muc  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
SonyEricsson k-750i
Sto se tice bar jednog od izvestaja koje je aljosa7 pomenuo, mislim da se ne radi ni o kakvom dokazu postojanja vanzemaljaca. Radi se o  izvestaju Kometa u francuskoj:

Rapport COMETA

 
Le rapport COMETA est un document non officiel français remis en 1999 à Jacques Chirac et Lionel Jospin traitant du phénomène OVNI. Il a été rédigé par l'association française COMETA pour sensibiliser les pouvoirs publics français aux OVNI.

Il vous ai possible de le télécharger gratuitement sur le site du CNES en cliquant ici, ou bien directement ici (fichier PDF). A noter qu'il est encore facilement trouvable dans le commerce.

L'association COMETA

L'association COMETA (COMité d'ÉTudes Approfondies) est une association à but non lucratif de type loi de 1901. Elle a été déclarée le 24 Février 1999, mais est en activité depuis 1996. Son président est l'ancien général de l'armée française Denis Letty.

L'association a pour but de sensibiliser les pouvoirs publics au phénomène OVNI, et d'étudier les conséquences que peut avoir ce phénomène dans le domaine de la défense nationale.

Bernard Norlain, Joseph Domange, et Denis Letty (généraux de l'armée de l'air), Jean-Jacques Velasco (responsable du SEPRA au sein du CNES), Michel Perrier (chef d'escadron de la gendarmerie nationale) et Mr Soun (direction générale de l'aviation civile) ont notamment participer à l'élaboration du rapport.

 
Structure du rapport

1.  Préambule du professeur André Lebeau : « Dépouiller le Phénomène OVNI de sa gangue irrationnelle »
2.  Préface du général Norlain : « Des problèmes concrets se posent, qui appellent une réponse en termes d'action »
3.  Avant-propos du général Letty : « Envisager toutes les hypothèses »
4.  Introduction
5.  Première partie Faits et témoignages : cette partie décrit quinze cas d'OVNI sérieux et non-indentifiés après une enquête officielle et rigoureuse. Elle présente aussi 2 contre-exemples d'OVNI finalement identifiés et expliqués scientifiquement.
6.  Seconde partie Le point des connaissances : cette partie fait le point sur tout ce que nous savons du phénomène OVNI. Elle parle des enquêtes françaises et étrangères, des recherches du GEPAN et du SEPRA, ainsi que des différentes hypothèses quant à la nature du phénomène OVNI.
7.  Troisième partie Les OVNI et la défense : cette partie est la plus importante et polémique. Elle traite des conséquences militaires, politiques, scientifiques, religieuses, culturelles et sociologiques qu'aurait le phénomène OVNI si l'hypothèse extra-terrestre était confirmée. Elle parle aussi des mesures à prendre, en particulier au niveau de la formation du personnel travaillant dans des secteurs concernés par le phénomène (militaires, policiers, gendarmes, ingénieurs aéronautiques et pilotes, etc.)
8.  Conclusions du rapport et recommandations des membres de COMETA.
9.  Suivent des annexes sur des sujets aussi variés que la détection radar des OVNI, l'exobiologie ou les cas d'OVNI possibles d'avant 1947 (incident de Roswell), jusqu'en Antiquité. Le rapport finit sur une bibliographie et un glossaire.

 
Conclusions du rapport

Considérant tout ce que nous avons appris sur les OVNI depuis 1947, le rapport conclut à « la réalité physique quasi-certaine d'objets volants totalement inconnus ». Il conclut, par ailleurs, qu'au vu des prouesses que manifestent les OVNI, l'hypothèse extra-terrestre est la plus probable pour expliquer le phénomène OVNI : « Une seule hypothèse rend suffisamment compte des faits et ne fait appel, pour l'essentiel, qu'à la science d'aujourd'hui ; c'est celle de visiteurs extraterrestres »....« Les buts de ces éventuels visiteurs restent inconnus, mais doivent faire l'objet d'indispensables spéculations et de mises au point de scénarios prospectifs. »....« L'hypothèse extraterrestre est de loin la meilleur hypothèse scientifique;»elle n'est certes pas prouvée de façon catégorique , mais il existe en sa faveur de fortes présomptions, et si elle est exacte, elle est grosse de concéquences.
Enfin, le rapport prend position en faveur d'une meilleure étude scientifique du phénomène.
Source:ufologie.over-blog.net
Publié dans : UFOLOGIE

Dokument je cak neoficijelan i radjen je za Zaka Siraka. znaci predsednika i verovatno za premijera, no bitan je konacni zakljucak dole:
 "postoji skoro sigurna fizicka realnost potpuno nepoznatih letecih objekata" Cak ono skoro sigurna tacniji bi prevod bio polu-izvesna fizicka realnost, tako da cela prica nije nikakav dokaz o vanzemaljcima, vec potvrda da postoje letelice koje ne znaju da indentifikuju. Cije su te letilice takodje ne znaju, ali kazu da " je hipoteza o vanzemaljcima najverovatnije objasnjenje za UFO-e", ali isto tako kazu da to nista kategopricki ne potvrdjuje.
Shio mi ga Djura, tamo-vamo, tuc-muc...

Koliko je meni poznato postoje vidjenja neobjasnjivih stvari, ali to znaci da ih treba objasniti a ne unapred pripisivati vanzemaljcima. Treba stvari jednostavno proucavati ali bez predubedjenja bilo koje vrste. Tada ce  se stvari pomeriti napred. Ovak su se ljudi opet po hiljaditi put podelili u tabore pa kevcu jedni na druge.

Zna se sta je dokaz a sta pretpostavka. Da bimse potvrdila pretpostavka potreban je cvrst dokaz i to ne jedan vec vise, da bi se stvar jos i potvrdila.

Uostalom ako je neko u kontaktu sa vanzemaljcima, ako gradi gradjevinu gde ce ih sresti, siroko mu polje.

Ako meni dodje vanzemaljac, sporazumecemo se nekako rukama ('na mote') ili ce on meni samo da cita misli i telpatijom prenosi svoje. A koji cu mu k.... onda? Ako cita misli, tu nema meraka, nema druzenja, strahota jedna! Smile
Pa i da je miroljubiv ali neprijatno bolan, neprijatno!
Bolje neka Bugari kontaktiraju sa njima, valjda njima nije neprijatno. Meni neka neko javi zadnjem, bicu u sumi pokraj prasica. Smile

To je projekat koji je trebao da objasni prirodu ufo-a i rekli su da su oni realnost i da najvjerovatnije pripadaju nekoj vanzemaljskoj rasi,nece valjda reci direktno,da vanzemaljci su tu,a mi nemamo oruzje kojim bi mogli da se odbranimo u slucaju njihovog napada,tad bi zavladala opsta histerija koja bi srusila ekonomiju u roku jedne sedmice,zato SAD nista ne zele da pustaju u javnost.

ovo vijest je skoro bila :http://www.24sata.info/zabava/zanimljivosti/5459-Nevjerovatno-ali-istinito-Kazahstanci-grade-NLO-bazu-ambasadu-vanzemaljce.html
« Poslednja izmena: 27. Nov 2009, 01:44:30 od aljosa7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:51:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.