Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Studenti u sredu opet na ulici  (Pročitano 16327 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC One
a sociologa,politikologa , advokata i sl imamo i na pretek  Smile 

Jedna od retkih stvari u kojoj se slazemo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Kog pljackanja? Slucajno protestuju i bolonjci sa mog faksa, pa ono i nije za studije... faks je privilegija a ne pravo... imaju, da ne preteram, ali bar 3 puta laksi program od nas koji smo upisali 1-2 god pre te famozne bolonje (koju prezirem posto se sve svodi na masovno stancovanje radne snage sa diplomom i obezvredjivanje fakulteta) a ovi ni to ne mogu da nauce. Iscepkali im po jedan moj predmet na po tri "kursa", izbacili im npr. filozofiju (na FPN izbacili filozofija, debili), psihologiju podelili na tri dela i od tri je jedan izborni (nasi ucili sve)... broj knjiga po jednom ispitu takodje ne moze da se poredi.

I eto, nadje se gomila "studenata" koju nisu u stanju da sazvacu gradivo nivoa srednje skole i lepo sakupe dovoljno tih pisljivih bodova vec protestuju. Da se ne izrazavam sta bih im ja dao  Smile
ja ih podrzavam zbog toga sto skolarine jesu prevelike,a i sto sada vaze ta pravila za master.
sta sad,neko ko je pre 4 godine zavrsio moj faks,taj moze da se zaposli gde oce.zavrsio je.
a sad,ja sa samo 4 godine na faksu,sam niko i nista.
a aj da je samo to,nego sto uopste ne postoji budzet za master.
zasto bih ja danas placao i camio jos godinu dana za nesto sto je pre 4 godine neko potpuno besplatno dobio,i pritom nije camio tih dodatnih godinu dana?

takodje,los ti je izbor reci.privilegija bi znacilo da samo nekakvi odabrani mogu da upisu faks.ne odabrani,nego oni koji rade i uce.nije to isto.sem toga,s obzirom u kakvom su stanju nasi faksevi,kod vecine,skolarina je previsoka.
takodje,to sto se na nekim faksevima gradivo drasticno smanjilo ne znaci da se smanjilo na svim.
« Poslednja izmena: 24. Nov 2009, 01:06:00 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
takodje,los ti je izbor reci.privilegija bi znacilo da samo nekakvi odabrani mogu da upisu faks.ne odabrani,nego oni koji rade i uce.nije to isto.sem toga,ma kakav da je faks,skolarine su previsoke i tacka.
takodje,to sto se na nekim faksevima gradivo drasticno smanjilo ne znaci da se smanjilo na svim.

Мени на економији градиво се још и повећало.А друго да су школарине превисоке јесу,скупље се школовати овде него на западу,а диплома не вреди ни за туки.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
А друго да су школарине превисоке јесу,скупље се школовати овде него на западу,а диплома не вреди ни за туки.
upravo tako Smile Smile Smile  Smile

btw,i meni se povecalo,u vidu toga da sam dobio neke predmete koji nemaju blage veze sa mozgom,a kamoli sa mojom strukom...
« Poslednja izmena: 24. Nov 2009, 01:02:58 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
А друго да су школарине превисоке јесу,скупље се школовати овде него на западу,а диплома не вреди ни за туки.
upravo tako Smile Smile Smile  Smile

А стварно и јесте тако,јефтиније те изађе студирање у Бечу или Барселони,а диплома вреди ако пожелиш да хваташ маглу одавде.Мени се искрено не мрда,тако да ми то и не значи,али могу да разумем људе којима то прави разлику.

btw,i meni se povecalo,u vidu toga da sam dobio neke predmete koji nemaju blage veze sa mozgom,a kamoli sa mojom strukom...

Мени се повећавало у оквиру постојећих предмета.Искрено,никаквих побољшања од Болоње нисам видео.Што је ранијим генерацијама било необавезно нама је необавезно,то је све.Неки предмети се раде по градиву старом 60 година,смејурија.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
А стварно и јесте тако,јефтиније те изађе студирање у Бечу или Барселони,а диплома вреди ако пожелиш да хваташ маглу одавде.Мени се искрено не мрда,тако да ми то и не значи,али могу да разумем људе којима то прави разлику.
slazem se.
da,to je jos jedan razlog sto se nerviram-radimo najvise,placamo najvise,a diplome nam ne vrede nista!!! i sta sad?
ma,nema,to ti je kao i u trgovini-mi smo dezurni zrtveni jarci-placamo zapadu najvise,a dobijamo najgoru robu.
isto ti je i s ovim.sramota!
inace,i ja bih da ostanem ovde,sreca,pa ima mesta i perspektive za mene ovde,ali,stvarno,za druge je ova situacija zaista pakao.
radis ko skot,placas ko skot,a niko si i nista i ne mozes da maknes iz zemlje.
Што је ранијим генерацијама било необавезно нама је обавезно,то је све.Неки предмети се раде по градиву старом 60 година,смејурија.
e,to,to!!!
takodje,mene izludjuje i losa organizacija.doduse,ovo zavisi od faksa,ne od sistema,ali,mi imamo ocajan raspored.al,ok,ne smeta meni raspored,nego to usrano "upisivanje" i "aktivnost na casu",ko da sam u osnovnoj skoli,jbt...  Smile
ako vec oces po BOlonji,gde je dolazak na predavanja obavezan,pa makar napravi normalan raspored,u picku materinu...  Smile
i ta usrana aktivnost...(obaveza da ne mozes mirno da sedis i cutke pises sto treba,nego da moras da njaces nesto svakog casa i dizes rucicu i "budes kreativan"...)kakva bre aktivnost,ko oce da bude aktivan,nek ide nazad u vrtic...  Smile
sreca,pa se kod normalnih,ozbiljnih predmeta i profesora(matematika,fizika,programiranje...) to i ne gleda,niti se upisuje,niti se gleda aktivnost.znaju ljudi da nije bitno prisustvo i aktivnost,nego znanje i rad.
« Poslednja izmena: 24. Nov 2009, 01:26:46 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC One
Kog pljackanja? Slucajno protestuju i bolonjci sa mog faksa, pa ono i nije za studije... faks je privilegija a ne pravo... imaju, da ne preteram, ali bar 3 puta laksi program od nas koji smo upisali 1-2 god pre te famozne bolonje (koju prezirem posto se sve svodi na masovno stancovanje radne snage sa diplomom i obezvredjivanje fakulteta) a ovi ni to ne mogu da nauce. Iscepkali im po jedan moj predmet na po tri "kursa", izbacili im npr. filozofiju (na FPN izbacili filozofija, debili), psihologiju podelili na tri dela i od tri je jedan izborni (nasi ucili sve)... broj knjiga po jednom ispitu takodje ne moze da se poredi.

I eto, nadje se gomila "studenata" koju nisu u stanju da sazvacu gradivo nivoa srednje skole i lepo sakupe dovoljno tih pisljivih bodova vec protestuju. Da se ne izrazavam sta bih im ja dao  Smile
ja ih podrzavam zbog toga sto skolarine jesu prevelike,a i sto sada vaze ta pravila za master.
sta sad,neko ko je pre 4 godine zavrsio moj faks,taj moze da se zaposli gde oce.zavrsio je.
a sad,ja sa samo 4 godine na faksu,sam niko i nista.
a aj da je samo to,nego sto uopste ne postoji budzet za master.
zasto bih ja danas placao i camio jos godinu dana za nesto sto je pre 4 godine neko potpuno besplatno dobio,i pritom nije camio tih dodatnih godinu dana?

takodje,los ti je izbor reci.privilegija bi znacilo da samo nekakvi odabrani mogu da upisu faks.ne odabrani,nego oni koji rade i uce.nije to isto.sem toga,s obzirom u kakvom su stanju nasi faksevi,kod vecine,skolarina je previsoka.
takodje,to sto se na nekim faksevima gradivo drasticno smanjilo ne znaci da se smanjilo na svim.

Ja govorim za moj faks, gde su skolarine jos uvek jeftinije nego na drugim faksovima... takodje i master, npr. na FPN-u je 95.000 dinara, predjes 10 metara do FON-a i das 150.000.

P.S. Pa i ja moram na master, i placam ga... drugacije nema nacina da  odem na doktorske.

P.S.S. Kada sam rekao privilegija i mislio sam na ucenje i rad. 90% oni9h koji se bune su oni koji su upali na budzet u prvoj, pa za drugu i ostale godine nisu nakupili dovoljno bodova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
takodje,mene izludjuje i losa organizacija.doduse,ovo zavisi od faksa,ne od sistema,ali,mi imamo ocajan raspored.al,ok,ne smeta meni raspored,nego to usrano "upisivanje" i "aktivnost",ko da sam u osnovnoj skoli,jbt...  Smile
ako vec oces po BOlonji,gde je dolazak na predavanja obavezan,pa makar napravi normalan raspored,u picku materinu...  Smile

Није чак ни само то.Шатро Болоња,а код мене(на економији)уписано 3 љаде студената по години.1500 редовно 1500 даљинци.А сви даљинци долазе на предавање и вежбе,нико их не контролише.Људи дословце испадају код прозор по слушаоницама.По Болоњи,групе треба да су по колико,30-50 људи,овде 200 редовно и 200 долази јер им се може.Па кога зајебавају?

P.S.S. Kada sam rekao privilegija i mislio sam na ucenje i rad. 90% oni9h koji se bune su oni koji su upali na budzet u prvoj, pa za drugu i ostale godine nisu nakupili dovoljno bodova.

Јесте.Али и ту мора да се заузме чврст став.Значи зна се буџет толико и толико бодова.Које зезанције са овим рангирањима батали то.И ако хоће да испоштују то,тј Болоњу,нек лепо прилагоде програм ко људи,поставе праг бодова,унормале професоре,па ко не успе,нек се носи.
« Poslednja izmena: 24. Nov 2009, 01:31:17 od vl4d4 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ja govorim za moj faks, gde su skolarine jos uvek jeftinije nego na drugim faksovima...
pa,i moj je jos jeftin,ali,vecina su preskupi u p.m.
Citat
takodje i master, npr. na FPN-u je 95.000 dinara, predjes 10 metara do FON-a i das 150.000.
pa,verujem da znas skracenice koje koriste FONovci za FON I FPN...  Smile Smile Smile
FON-Fakultet za otimanje novca  Smile
FPN-Fakultet Preko puta Naseg  Smile
nego,salim se,kapiram poentu.
Citat
P.S. Pa i ja moram na master, i placam ga... drugacije nema nacina da  odem na doktorske.
pa,znam,ali,do pre par godina,ne bi nista placao,i ne bi camio 5,vec 4 godine,a isto bi i zNanje i zVanje imao.
a pritom i par hiljada evrica vise.  Smile
ja se nadam da ce se uvesti master na budzet dok ja dodjem do njega.
Citat
P.S.S. Kada sam rekao privilegija i mislio sam na ucenje i rad. 90% oni9h koji se bune su oni koji su upali na budzet u prvoj, pa za drugu i ostale godine nisu nakupili dovoljno bodova.
to stoji,ali nije da se bune skroz bez razloga.
radili manje,vise,skolarine su prosto previsoke.
Није чак ни само то.Шатро Болоња,а код мене(на економији)уписано 3 љаде студената по години.1500 редовно 1500 даљинци.А сви даљинци долазе на предавање и вежбе,нико их не контролише.
aa,znam za to...
« Poslednja izmena: 24. Nov 2009, 01:34:58 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC One
Neka oni lepo ukinu bolonju, vrate ex-katedru pa da se bar zna da onaj ko je zavrsio ima i znanja.

Cast izuzecima, da nekoga ne uvredim, ali sam neverovatan skeptik po pitanju bolonje i znanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.