Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Polovna TV kartica za VHS na DVD do 1000din  (Pročitano 6745 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
   Moja(PVR2000) Lidtek-kartica ima Koneksant čip.Za Filipsa se pričalo da je za mrvicu bolji,ali neuporedivo sporiji (ne drži me za reč-proveri starije brojeve Sveta Kompjutera na njihovom sajtu).Ja se ne žalim jer : a) ima najbolji upravljački interfejs (WinFast PVR) od svih proizvođača (programiranje snimanja,dizanje računara iz stand-by moda za programirano snimanje,gašenje istoga kada se snimanje obavi...)  b) daljinac u koji se kunem (bolji je od onoga za moj tv) v) hardverski (sama kartica,nativno) se odrađuje snimanje/presnimavanje u MPEG-2 (bitrejt je 6000,rezolucija 720x576);naravno-pomenute možeš promeniti,ali onda snimanje odrađuješ softverski g) savršeno sarađuje sa Sajberlinkovim PowerDVD-jem (6.0) koga sam uz nju dobio - sve preko daljinca same kartice d) postoji i tzv. "direct burn" mod - snimanja/istovremenog narezivanja na DVD (RW/R) Uleadovom rezalicom (i radi veoma dobro,čak i sa Barton-procesorima)  đ) prebacivanje sa VHS-a (ukoliko imaš potrebne i pristojnije,npr."Canibal"-kablove) ide neverovatno lako,a kvalitet snimka je i za mene bio veoma prijatno iznenađenje (dakle : VHS u Lidtekov nativni MPEG-2,a potom ConvertXtoDVD-jem u DVD-formu i nećeš verovati šta si od loše video-trake uspeo da izvučeš !!!)
   Saradnja sa ostalim softverom je opširnija tema,ali da skratim,pomenuću samo poznatije igrače sa kojima sigurno paše : Sajberlink (sve varijante Plejera/Prodjusera),Ulead (većina,osim najnovijih koji barataju HD-rezolucijama-kod njih može,ali i ne mora doći do bagovanja),Pegasys (TMPGEnc Xpress,Authoring Works...),Canopus,Nero(,ali ne znam šta će ti to đubre),ConvertXtoDVD,skoro svi "nezavisni" (XiliSoft,OJOSoft,Daniusoft,EffectMatrix,Ashampoo,Wondershare,Magix,I´mToo,AOne...i ostala bratija).Nepomenuti "veliki" (Soni,Pinnacle,Corel/InterVideo... se prave da je "ne vide",ili joj obaraju kvalitet snimka iz ovog,ili onog razloga).Adobe-čudovišta nisam isprobao jer mi nisu bila potrebna.
   Novu (moj model) možeš naći i za četrdesetak evra (polovnjaka ,verovatno i za mnogo manje)...Vidi šta ti se više isplati i vodi računa o tome da loši drajveri loše TV-kartice mogu da ti naprave haos u sistemu.Ma koliko naivno delovao,taj komad hardvera nije nebitan (ukoliko,već,odlučiš da ga ubaciš u konfiguraciju).
   Udavih,više i samoga sebe (nadam se da te nisam samo sludeo još više) !!!Over & out ... Smiley 1
« Poslednja izmena: 24. Nov 2009, 23:41:39 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


trt mrt zivot ili smrt?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Siemens cx40
pazi ta tvoja zvuci skroz dobro, ja sam sa ovom mojom imao nebrojeno problema, al opet kazem ona je bila jedna od najjeftinijih u tom trenutku...
IP sačuvana
social share
Bug DJ's     trt mrt zivot ili smrt?     Bug DJ's
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
   Ta moja je sada već uveliko zastarela (,a platio sam je pre par godina 90-tak evra),a još šljaka veoma dobro (naravno,kablovska-tv se podrazumeva).Trenutno najjači model-hibrid (kada ga kod nas ima) im je oko 65 evra,a on podrazumeva i dvb-t,i nativni (hardverski) MPEG-2 (za analognu tv), i h.264 za digitalnu tv,i digi-radio...
   Koliko sam samo,svojevremeno, filmova poskidao sa kabla i obradio ih Dr.Diviksom (počev od dvojke).Programiram,ostavim (ona upali komp,snima,ugasi,upali,snima,ugasi...),vratim se za 5-6 dana,Kanopusovim MPEGKraftom otfikarim reklame (bez rekodovanja),kodiram,narežem...Milina jedna !!!Prethodno mi je MSI-jevo đubre bazirano na WinDVD-u dušu jelo 2 godine sve dok ga,za jedne oluje,čika Ilija Gromovnik nije napola spržio i naterao me da kupim nešto ljudsko!Zato i znam koliko tv-kartica može da škodi računaru ! Smiley 1
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
Ja sam je platio 130e. Medjutim, predjoh na win 7 i promenila je vlasnika. Kartica je odlicna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
   Eto saveta i za Milana Vlajčića (žalio se,skoro,u svojoj kolumni da mu je riknuo VCR i da ne zna šta će sa silnim kasetama)  i napomene za "200-dindži-na-sat" dušebrižnike da znamo za jadac !
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

drzim vodu kad majstori odu!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 65
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
hvala svima na savetima, razmislicu pa se javljam sa mojim iskustvima... stvarno ste brzi sa odgovorima Smile !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

drzim vodu kad majstori odu!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 65
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
evo da se zahvalim bureku...  Smile
moje iskustvo... uzeo sam kworld 878rf za 800din full. za te pare extra super. za gledanje dscaler {chip: Standard BT878 (No Init MSP), tuner: Philips (PAL)}, za snimanje winDVR3 (mpeg2, nema kasnjenja zvuka, manja potrosnja resursa compa), za radio fly2000tv (rucno podesiti stanice), za daljinac girder v3.3 (plugin za kworld). slika jeste malo tamnija i mutnija nego na tv-u, ali ni ja nisam profi fotograf vec samo zelim da sacuvam svoje stare snimke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.